Buras da benim olsun.........

yooo bildigin kırısık.... göz altlarımda =(
tanrımmmmm erken yasta çöküyorum.....................

youtubedan videolara bakıyorum yüz yogası için düşün artık halimi... =)) ben artık baslarım kocakarı ilaçları gibi maske yapmaya bugidişle.. aman tanrım yaaaaaaaaaaaaaaaa

olur mu öyle şey ne bileyim gece kremleri falan denesen Lancome un falan vardı gözaltı için bir denesen bende de var ama böyle ince kaz ayaklarından bizim ailede ırsi.Ne yaparsam geçmiyor bende bıraktım kendi haline.

gerci anneminde var bunlardan =) aman bende takmayayım cilt doktoruma sorarım ne yapim falan diye.. ankara güzelmi yasam nasıl orda kolaymı

gerci anneminde var bunlardan =) aman bende takmayayım cilt doktoruma sorarım ne yapim falan diye.. ankara güzelmi yasam nasıl orda kolaymı

tabi cnm ne yapacaksın bırak kendi haline ne yaparsan yap ne kullanırsan kullan gitmiyor çünkü.
Canım Ankara güzel ama yaşam çok zor geçekten pahalı bir şehir her yönden.Ve bize artık sıkıcı geliyor.Yani biryerler yok gezecek.Ancak alışveriş merkezlerini geziyoruz yada hafta sonları aynı yerlere pikniğe.Ben büyük şehirde yaşamak istemiyorum açıkçası büyükşehirlerde sorunlarda büyüyor çünkü.

al bendede okadar bende hiç sevmiyorum büyük sehri.. kücük sehirde zor aslında ama daha kolay yasamak...

evet büyükşehirde yaşadıktan sonra küçük şehirlere alışmak zor olabilir aslında ama yinede tercih ederim.Ulaşım yaşam herşey ama herşey zor burda.

deryacım seni bandırmaya alalım istersin.kız gelin taşının buraya.öyle güzel ki bandırmamız.deniz kenarı ,erdeke de çok yakın orası tatil beldesi.ulaşım kolay heryere yürüyerek gidebiliyorum hemde ikizlerle.akşamları deniz kenarında mendirekte yürüyüşe çıkıyoruz.ne güzel olur ya.bizimkiler bir araya gelince neler yaparlar valla.askeri ücretle geçinen de çok burda ucuz yani.
bu arada yeni topikte hayırlı olsun.güzel olmuş burası.burda da buldum seni canımcım.öptüm derya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…