Buras da benim olsun.........

ya yok olmicak bu bçyle ben kacıyorum.. bosuna sinir stress kardelencim.. kusura bakma senide bırakıyorum ama... öpüyorum cok.. kesin benden önce yazarsın ama ben görmem.. ne zaman kapatır tekrar acarım msjını görürüm.. ufff yaaaa uffffffffff

aynen ya sinir olmaktan başka bişey yapmıyoruz niye böyle oluyor anlamıyorum

bende iyiyim canımcım...
yaramaz bir durum yok şükür...
geçmiş olsun miden ağırıyormuş,neden ki?iftarda yemeğimi kaçırdın yoksa :)

hepinize günaydın.Ne yaptınız yokluğumda?Ya ben hafta içi akşamları giremiyorum çocuklardan fırsat bulup sabahda işe gidecem diye erken yatıyorum.Siz döktürmüşünüz sitenin çalıştığı kadarıyla dünden beri sinir oldum zaten.Seksi yawru mesajını yeni okudum umarım bir sıkıntın bir sorunun yoktur.anlatmak istersen dinlerim.
Kız kardelen kalk kız gene yatacan mı öğlene kadar?

hepinize günaydın.Ne yaptınız yokluğumda?Ya ben hafta içi akşamları giremiyorum çocuklardan fırsat bulup sabahda işe gidecem diye erken yatıyorum.Siz döktürmüşünüz sitenin çalıştığı kadarıyla dünden beri sinir oldum zaten.Seksi yawru mesajını yeni okudum umarım bir sıkıntın bir sorunun yoktur.anlatmak istersen dinlerim.
Kız kardelen kalk kız gene yatacan mı öğlene kadar?

kalktım kız kalktım :dilcikar::dilcikar:naber

ohooooo kardelen hanım günaydın.Erkencisiniz bugün ben sizi öğlen bekliyordum.kaydirigubbakcemile3

ya aslında uyurdum biraz daha ama komşunun kızı zili çaldı evde kimse yok o yüzden uyanmak zorunda kaldım yatağı topladığım gibi geldim :) ama birazdan gidicem çünkü bugün buranın pazarı gidip gezmem lazım belki bişeyler alırım ....

valla bende bi hayret bi hayret.... site daha ii calısıyo yani kısmen.. arkadaslarda ev sahipleride buradalar... allah allah =) sasırdım..

ya aslında uyurdum biraz daha ama komşunun kızı zili çaldı evde kimse yok o yüzden uyanmak zorunda kaldım yatağı topladığım gibi geldim :) ama birazdan gidicem çünkü bugün buranın pazarı gidip gezmem lazım belki bişeyler alırım ....

ay pazara mı gidecen cnm ya banada bir kilo bamya alsana pişireyim akşama şöyle ekşi ekşi.

X