Bunlar pik mi ben anlayamadım. Ovulasyon testi tecrübesi olanlar?

acaba erken yumurtlama olsdu da kacirdinizmi. hakkimizda hayirlisi aslinda adet bitiminden 1 2 gun sonra 2 gunde bir iliski en guzeli ama . illa garanti olsun istiyoruz. Kendimden biliyorum
Ya aslında adet gittikten sonraki gün teste başlayacaktım. O gün başlayadım. Sonraki gün yaptım nerdeyse çizgiler takındı. O günü değerlendirdim. Sonraki gün boş bırakıp bi sonraki günü tekrar değerlendirdim. İkinci ilişkiden bir gün sonra da hafif pembe çok az akıntım oldu tek seferlik. O gün kasıklarım da çok ağrıdı. Ama o kadar erken yumurtlanır mı bilmiyorum. Böyle bi tecrübesi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim. Ben yine testlerim bitene kadar devam edicem ama.

Bencede devam edin denemeye .Cunku Yumurtlama insandan insana degisiklik gosterebiliyor. Benim adetim 5 gun suruyor. adetle beraber 10. gunde pik olmustu.

Bencede devam edin denemeye .Cunku Yumurtlama insandan insana degisiklik gosterebiliyor. Benim adetim 5 gun suruyor. adetle beraber 10. gunde pik olmustu.
Benim de 6 gün sürüyor. Bu ay adetle birlikte 8 gün en koyu haliydi. Ama o kadar da erken olmamıştır. Aynen devam :))

Adet düzensizliğinde yumurtlamayı yakalamak çok zor gerçekten ama dediğim gibi ablam adetten sonraki ilişkisinden gebe kaldı bende bu yüzden denedim bakalım hayırlısı olsun hakkımızda tam koyuyu görünce yazarsın bana da

Bende ovulasyon testi yapmaya çalıştım ama başarılı olamadım sanırım regl 5 gün sürdü ben 10.günde en koyu iki çizgiyi gördüm sonra da göremedim testi yapmayı da bıraktım :/ umarım bu ay olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…