Bunlar da benim yavrukuşlarım :)

öpemediğim,koklayamadığım canımın içinden çıkan canlarım....Allah mekanlarını cennet etsin inşallah.....

amin kuzum aminnnnnnnnnn orda beklicekler seniiiiii emin ollll güçlü olmaya çalış emi güzelimmmm allaım çok büyük sabrının ödülünü muhakkak vericektirrrr dularım senle ve meleklerine...............

allah sabır versin canım insallah yeniden olurlar
üzülme demek cok bos insanın ömrü gidiyor bebeklerini kaybettigi zaman ama elden gelecek bir sey yok geri getiremeyiz ikizlerini ama yeniden insallah bir daha olur allahtan ümit kesilmez
allah sabır versin canım

valla tam ne güzel dedim ultrason resimlerini görünce rabim tamamina erdirsin diye yazacakken duydum melek olup ucmuslar canim zaten onlar cennette AILENDEN iki melek garantiledi cenneti.insallah yine rabbim iki dene birden verir.kac aylikti canim.kaybettiginde melekleri?

Çocuk anne karnında canlandıktan sonra düşerse bunların ahirette tekrar dirileceğini ve anne babasına şefaatçi olacağını ümit ediyoruz. Bu dünyada küçük çocuğunu kaybeden anne babaya bir mükafat olarak Cennette o çocukları onlarla birlikte olacak ve bu dünyadaki kısa bir çocuk sevgisine bedel ahirette ebedi bir çocuk sevgisini onlara tattıracaktır:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bademcim,
Diyecek bişi bulamıyorum kardeşim dua ediyorum meleklerine...

bir arkadaşın avatarında bademin melekleri için yastayız yazıyordu. okuduğum konudan hemen çıkış yapıp bu topiğe geldim. ama ne diyeceğimi bilemiyorum. çok duygulandım, gözyaşlarımı tutamadım.sözün bittiği yerdeyim.Allah sabır versin. mekanları cennet zaten kuzucuklarının.
Allahım yine nasip eder inşallah canım.

aayyyy bademimm senn benii bilmesendee benn seninn güzell yazılarını okuyordumm vee ikizlerini takipp ediyordumm ne desemm bilemiyorumm şuannn

canım ya diyecek söz bulamıyorum allah sana ve eşine sabırlar versin, güçlü olmaya çalış lütfen dualarım meleklerin için..

Allah sana, eşine ve yakınlarına sabırlar versin inşallah.
Rabbim kimseye kaldıramayacağı kadar büyük dert vermezmiş sen dualarında ve ahirette buluşacaksın meleklerinde
Allah hayırlısını nasip etsin inşallah.
Okuyunca çok üzüldüm gerçekten, bir an kendimi senin yerine koydum neler yaşadığını hissettim.
Zor, çok zor evlat acısı ama Rabbim sana güç verecek, sabırlar verecek inşallah bu günleri atlatabilmen için.

cnm allah sabır versin sanada eşinede....:çok üzgünüm:senağlamasenağlama

Offf ki ne offf, Allah sabır versin arkadasım, Rabbim dayanman için güç versin sana.. ne diyeyim, ne söyleyeyim.. boş, ne yazarsam yazayım boş.

ooofff nasıl yaaaa senağlama usg resimlerini görünce girip bi bakiim dedimki son sayfalarda neye uğradığımı sasırdım senağlama allahım ne desem..ne söylesemm....allahım sabır versin sabrınında karsılığını versin canım...oofffffff senağlama

lüfen kusuruma bakmayın...
resimleri görünce aklıma başka türlüsü gelmedi...
ben sizi hamile sandım...
gerçekten çok üzüldüm..

Son düzenleme:
yenıdenmı hamıs yoksa badem:1shok:

Son düzenleyen: Moderatör:
yenıdenmı hamıs yoksa badem:1shok:

Yoooo Songül öyle mesaj yazdı :1shok:
Gebelik testim ikinci çizgi silikde olsa çıkıyor ama henüz gebelik hormonlarım azalmadığı içindir sanırım...Adet olmayı bekliyorum..belim ağrıyor..ama ne gelen var ne giden...bir de kasık kramplarım var...:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…