Bunlar da benim yavrukuşlarım :)

badem maşallah maşallah allah korusn inşallah her dertten kederden maşallah.
anneis bu yaramazların biri kız biri erkek yav durşalrından belli maşllah.
ama eli ayağı sağlam aklı fikri yerinde, her türlü azası ve sağlılığı tam olarak hayrılsı şekilde ,sağlıkla doğmak nasip etisn de,, mevlam gerisi boş kızmış erkekmiş .değl mi annesi.
ay seni düşündüm.bebişlerine baktım ,çok mutlu olduğun bir andır şimdi.
allah mutluluğunu daimmmmmm etsin.
hayırlı güzel hamilelik ve doğum dilerim şimdiden

canım maşallah bebişlerine çok tatlılar....

canım ya sen hamileymişsin daha
1 yaş çizelgesi var ya altta ben ikizlerin 3 aylık zannediyordum
inşallah hayırlsıyla o günleri de görürsün canım

badem maaşallah beişlerine yaaa ne kadarda mutlu oldun değilmi onları büyümüş görünce daha karnımızdayken çok güzel bir mutluluk doğduğu zaman nasıl olacak artık heralde tarifi yoktur

bebek sahibi olmak çok güzel 1duygu o bebeğe öyle 1sevgi besliyorsun ki tarir edemiyorsun ALLAHIM olmayanlara versin bu mutlulugu tattırsın hergün bebegim oldugu için şükrediyorum

bebek sahibi olmak çok güzel 1duygu o bebeğe öyle 1sevgi besliyorsun ki tarir edemiyorsun ALLAHIM olmayanlara versin bu mutlulugu tattırsın hergün bebegim oldugu için şükrediyorum

Rabbime binlerce şükürler olsun..Rabbim bizlere yavrularımızı kucağımıza almayı nasip eder inş..:1hug::1hug:

:nazar: :nazar: :nazar:
maşşallah
Rabbim tamamına erdirsin inşallah:asigim::Saruboceq:

badem maşallah maşallah allah korusn inşallah her dertten kederden maşallah.
anneis bu yaramazların biri kız biri erkek yav durşalrından belli maşllah.
ama eli ayağı sağlam aklı fikri yerinde, her türlü azası ve sağlılığı tam olarak hayrılsı şekilde ,sağlıkla doğmak nasip etisn de,, mevlam gerisi boş kızmış erkekmiş .değl mi annesi.
ay seni düşündüm.bebişlerine baktım ,çok mutlu olduğun bir andır şimdi.
allah mutluluğunu daimmmmmm etsin.
hayırlı güzel hamilelik ve doğum dilerim şimdiden
Evet canım benim için cinsiyetlerinin hiç önemi yok..Bu kadar uğraşmışken hamile kalmak için..İlla kız ya da erkek olsun demek Allahın gücüne gider gibi geliyor..Tabi cinsiyetleri merak ediyorum ama tutturmuyorum şu olsun bu olsun diye..Sağlıklı olarak doğsunlar benden mutlusu yok işte o zaman..a.s.
canım maşallah bebişlerine çok tatlılar....

canım ya sen hamileymişsin daha
1 yaş çizelgesi var ya altta ben ikizlerin 3 aylık zannediyordum
inşallah hayırlsıyla o günleri de görürsün canım

badem maaşallah beişlerine yaaa ne kadarda mutlu oldun değilmi onları büyümüş görünce daha karnımızdayken çok güzel bir mutluluk doğduğu zaman nasıl olacak artık heralde tarifi yoktur

:nazar: :nazar: :nazar:
maşşallah
Rabbim tamamına erdirsin inşallah:asigim::Saruboceq:

Tekrar hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar..Derinciğim inşallah güzel haberlerle gelirsin..:1hug:

Allah nazarlardan saklasın bebişlerinizi. Çok güzeller :nazar: Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah :nazar:

oy oy kuzucuklarımız allahım nazarlardan saklasın annelerine babalarına teyselerine bağışlasın maşallah sübhanallah barikallahh yisinler onlarıııı

amanndaaaa amann maşşallahhhhh kuzucuklarına bitanemmm :nazar::nazar: Rabbim doğum sonraki resimlerini buraya koyacağın günleri göstersin inşallahhh :1hug:a.s.:1hug:

canım maşallah çok güzeller,kocaman olmuşlar annesi Allah kucağına almayı nasip etsin tatlım...

ahh yerim ben onları ne tatlılar böyle maşallah...

maşallahhhhhhhh onlaraaaaa

41 Kere maşallah canım yavrularına ne kadarda büyümüşler allahım bugünleride gösterdiği için şükürler olsun

rabbim nazarlardan korusun sizlere bağışlasın inşallah....

CANIM BENİM YA ALLAH SABIRLAR VERSİN SİZE
DİYECEK SÖZ BULAMYORUM:çok üzgünüm:

X