Bunlar da benim yavrukuşlarım :)

afedersin canım okumuştum diğer konunada hatta yorum yazmıştım test yapmışsın düşükten sonra tekrar hamiş kalanlarda olmuş inşş hayırlı haberler verirsin

Son düzenleme:
maşallahhhh canım Allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah

Bu eski bir konu..iki bebeğimde erken doğumla doğdular ve sonra öldüler...Allah kucağıma almayı nasib etmedi..lütfen tebrik etmeyin ....:1no2:

bademcim mesajımı düzelttim...
resimleri görünce direk yazmak istedim..
Rabbim sabırlar versin ve hayırlısıyla inşallah
en kısa zamanda sağlıklı bebeklerin olur canım...
herşeyin hayırlısı olsun...
sevgiler...

afedersin canım okumuştum diğer konunada hatta yorum yazmıştım test yapmışsın düşükten sonra tekrar hamiş kalanlarda olmuş inşş hayırlı haberler verirsin

Amin..Allah sizinkilerin ömrüne ömür katsın inşallah....

canım benimde ilk gebeliğim dış gebelikle sonuçlandı mutluluğuda acıyada 1er gün arayla yaşadım ben hiç görmediğim halde dünyam paramparça oldu ama bunda da hep bi hayır aradım mutlaka Rabbimin bir bildiği vardır diye..biliyorum sana teselli vermeye çalışsakta boş ama Rabbim kimseye kaldıramayacağı bi yük vermezmiş..meleklerimiz bizi cennetin kapısında bekliyor olacak inşallah en kısa zamanda da yeni meleğin seni bulur..ilk mesaj için tekrardan özür diliyorum bi anlık boşluğuma geldi seni üzmek istememiştim :çok üzgünüm:

Rica ederim,insanlık hali...Sizin de başınız sağolsun........:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…