Bunlar da benim yavrukuşlarım :)

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Arkadaşlar bunlar da benim yavrukuşlarım...:asigim: :asigim:

Maşallah deyin teyzeleri olur mu

• Konu Sahibi EU2
maşallah
allah analı babalı büyütsün
tamamına erdirsin

• Konu Sahibi EU2
Masssallllhh caniiimmm. saglikli olmalarina cook sevindim.. hadi gozun aydin. dikkat et kendine.

• Konu Sahibi EU2
maşallah cnm allah tamammına erdirisn

• Konu Sahibi EU2
bademim 41 bin kere maşaallahh büyümüş keratalar :) :asigim:

• Konu Sahibi EU2
Çok teşekkür ederiz teyzeleri..Sizin bebişlere de 41 kere maşallah inşallah :1hug: :asigim:

• Konu Sahibi EU2
maşallah canım nasılda büyümüşler yerim ben onları çok tatlı gözüküyorlar allah nazarlardan belalardan korusun rabbim..:1hug::Saruboceq:

• Konu Sahibi EU2
canım maşallah hayırlı haberlerle dönmene sevindim gül güle büyüt

yavru kuşlara , nasıl da tatlılar yaaa :asigim:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar hepinize...Sizinle paylaşmak çok güzel...a.s.

çok şekerler maşşallah. national geographcinin ikizlerle ilgili doğum belgeseli vardı izlemeni tavsiye ederim.Anne karnında birbirlerine dokunuyorlar birbirleriyle oynuyorlardı çok harikaydı. mutlu doğumlara.

çok şekerler maşşallah. national geographcinin ikizlerle ilgili doğum belgeseli vardı izlemeni tavsiye ederim.Anne karnında birbirlerine dokunuyorlar birbirleriyle oynuyorlardı çok harikaydı. mutlu doğumlara.

izlemiştim canım...:1hug:

anneleri maşallah benim hemşolarıma sen ne dersen de onlar patentli kocaelileryerimseniben

bu çiçeklerde sana canım arkadaşım bunları sen çok hakettin.
söz oğluna bir gelin dünyaya getircem.baktık oülum oldu kızını alcam.kaydirigubbakcemile5

bu çiçeklerde sana canım arkadaşım bunları sen çok hakettin.
söz oğluna bir gelin dünyaya getircem.baktık oülum oldu kızını alcam.kaydirigubbakcemile5

Canım çok teşekkür ederim a.s.

Bebişlerime senden olacak yeni bir arkadaş bekliyorum bir de teyzesi....a.s.:asigim:

maşallah mucizelerine! allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin yavrularını!!

ahh canım çok güzeller maşallah yer onları teyzesi...

maşallah yavrukuşlarına allah nazarlardan saklasın.çok güzel ikiz olması.iyi olmalarına çok sevindim.dikkat et kendine

badem cok tatlılar masallah kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…