Bunaldım

Yani en azından baya zaman girse.. eşinizde sorun etmiyorsa

Ay hayır üç çocuk büyütmüş ne yaptığını biliyormuş bu hep yapılırmış bu asla saçmalık değilmiş ısırırmısın sabahamı bırakırsın…
Hayır sanane demi beyinleri basmıyor kötü olmak uğruna akıllamıyorlar

Adam olsalardı görürlerdi torunlarını. Aynen böyle devam.

Yani en azından baya zaman girse.. eşinizde sorun etmiyorsa
Yok eşim sorun etmez hiçbir düşüncemi kararımı, sen görüşme çocuğuda gösterme istersen ama ben arada bir de olsa görüşürüm diyor

yani evet torunlarını sevmeye elbette hakları var ama böyle değil. anne ne istiyorsa o. ne demek 3 aylık süt kuzusuna yogurt vermek o daha su olan kulaklarından kaldırmaya çalışmak allahim dokunmaya kıyamaz insan...siz çok haklısınız ama kocanizda adam çıkmış masallah. benimki olsa ne yapar eder götürür çocuğu beni sinir hastası ederdi. Asla görüşmek istemiyor oluşuma saygı duymaz kıssas yapar o da benim ailemle görüşmezdi sanki bizimkiler kulağına asılmış gibi. o yönden kocanıza sıkıca sarilin ve asla ama asla bebeğinizi siz yokken göndermeyin. Hele ki eşiniz sizi destekliyorsa yeminle umurumda olmaz görüp görmemeleri

Benimde umrumda değil de, baba tarafından ilk torun, eşimin içinde ukte kalırmı acaba diye üzüldüm acıdım. Ama önemli olan ve her zaman önceliğimiz çocuğun iyiliğini gözetmek tabiki.

Kimseye acıma üzülmede küçük bebeğe öyle şeyler yapılır mı allah aşkına ya gel de sinir olma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…