Bugun pazar ve yine insanlarin hepsi mutlu da ben mutsuz ve amacsiz gibiyim.

Boşanma sebebi uzun hikaye ama barışmaya çalışırken dahi çocuğun masraflarına ortak.olmayan gel barışalım beraber zaten yapamayacak miyiz diyen adam . Ayda 1000 tl nafaka çocuğa o kadar. Ama kres sağlık giyim vs hepsi bende. Kendisi boşandı ev aldı. Ama.param yok borcum var diyen adam. Neyse yapmadı gerekenleri
Kiminle olursun bilemem ama bu adamla olma cidden. Yazık gunah sizden ayrıldı çocuğun ne günahı var 1000 TL bugün 2 dk da biten bı para disarda. 4 yaşındaki çocuğun hangi ihtiyacına yeter? Ne koca olabilmis ne baba.

Kiminle olursun bilemem ama bu adamla olma cidden. Yazık gunah sizden ayrıldı çocuğun ne günahı var 1000 TL bugün 2 dk da biten bı para disarda. 4 yaşındaki çocuğun hangi ihtiyacına yeter? Ne koca olabilmis ne baba.
Sen seçtin bu hayatı diyor. Ama gel hazır ev diyor :) güvenir mi insan böyle 🙃

Eşimden ayriyim 4 yaşında oğlum ve kız kardeşimle yaşıyorum. Bi çok konum var zaten daha önce paylaştığım. Herkes ailesi sevgilisi ile çok mutlu hayat yaşıyor da ben mutsuz ve amaçsız gibiyim. Kız kardeşim de evlenmek için yola girdi. Onun için çok mutluyum.insallah çok mutlu olur. Arkadaşlarımın evlilikleri ya da sevgilileri vs. Sanki herkes mutlu ben değilim. Hep gelecek kaygım var önceden yoktu tabi. Sürekli para biriktirmeye çalışıyorum ki oğlumla zorluk cekmeyim. Oğlum kreşe gidiyor ben çalışıyorum. Babası tabiki gel barışalım işte deyip duruyor. Bu konuyu es geçiyorum çünkü gerekli hiç biseyi yapmadı. 2 yil geçti hayatıma kimseyi almadım zaten. Ama öyle bi boşluktayım ki amaçsız gibi . Mutlu olmayı ben mi beceremiyorum acaba diye düşünüyorum. Sürekli düşünce düşünce
çocuğun yanaında işin var sağlığın yerinde ilaki yanında bir erkek mi olması gerekir mutlu olmak için saplantılı mutsuzluk senin ki hayat ne veriyorsa onu al memlekt erkeğinden kaliteli empatisi yüksek erkek yok çoğunluk hizmetçi arıyor hiç bir erkek defosuz değil ,hayalindekş erkek yok bunu bilesin ,hayalindeki erkek hayal ,yok öyle bir erkek

X