Bugün ne yemek yaptın?..

Ezogelin çorbası , kızarma , haşlanmış sarımsaklı brokili salata tatlı olarakta pudıng
hepsiini akşamdan yaptım çalışırken zor bea :nazar:
herif benim yüzümden sebzeden nefret edecek valla :roflol:

Son düzenleme:
Hadi be, sen kıçını yayıp otururken, ben gece bunları yaptım, nabersositososito,

Hem sen diyetteymişsin, al eline yoğurdu birde etiform bisküvi, ye gitsin:lepi:

kara vicdanlı kuzu kapama nolur sanki ufacık minicik küçük kardeşine yaptığın yemeklerden gönderiversen:mymeka:
açlıktan elma kemiriyom şurdaaa benneyaptımki

bende bugun antep usülü yuvarlama yaptım.yanınada pılav yaptım .ayrıca bayram için hazırlık olarak fıstıklı kurabıyeler yaptım.canı çeken varsa buyrun gelın 1 tabak vereyim:)

ben bugün bişey yapmadım çünkü kocacığım nöbetçi karşıda pide fırını var biraz peynirli pide içi hazırlayıp yaptıracağım

benim menü tam kış yemeği
tarhana çor.
pilav üstü kurufasulye turşu
tatlım yoktu

Fırında cupra
mercımek corba ve süper garnıturler
salata
kekım var portakallı
elmalı turtamda var dunden kalan yeterrr işteee

Bir tepsi ıspanaklı börekle bi tepside peynirli börek yaptım. Yanınada bi çay tamamdır.Gelsin kilolar.

kendıme cig köfte soyledimsengözlerimebaksanab
eşimde pirzola salata pilav var yeter ona :mymeka:

kuru fasülye,pilav,turşu,tarhana çorbası bugünlük yeterli sanırım

eşim akşam çalışacağı için kızımla tost ve yanında portakal suyu düşünüyoruz. dünden yemeğimde duruyor. barbunya yemeği ve pilav.

mercimek çorbası ve içli köftem var, kayınvalidem yolladı, yanında ayran ve turşu, budur :):)

yaprak sarma var dunden kalma, yayla corbası var, köfte hazır yaptım pişirilmeyi bekliyo
yanına salata kaydirigubbakcemile2

valla bugun bişey yapmadım dışarı çıkcaz kocişimle.ama dünkileri yazayım.mantar sote terbiyeli mercimek çorbası salata ve tavuk...

kendıme menemen yaptım... tarhana corbam vardı.. aksama bısey yapmıcam.. canım istemıyor..

benim dünden yayla çorbam vardı

balık yaptırıcam, yanına tabi bolll salatacokacimcoook

X