Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederim tatlım, :KK71: sende çok uyumlu görünüyorsun, özellikle kolyen çok hoşuma gitti..
ben de teşekkür ederim darkolivecim :KK16:
sadece bu sayfadakileri görebildim...
handem bende bizim kızlara katılıyorum kuaför için çoook süslenmiş püslenmişsin :KK9: kombinine bayıldımmmmm çok uyumlusun canımmm:nazar:

sadece kuaföre gitmedim tutim ondan çok süslü değilim kız hem neyim var ki
çok sağol canım benim :KK54:

uzun bir aradan sonra karşınızda lilyumm :78::78::KK55:

$SN850037.jpg

Son düzenleme:
[/B]hanturks çok beğendim sende bu forumda hem kendini hemde giyim kuşamını beğendiğim hatunlardan birisin :nazar:[/B]
çok teşekkür ederim lilyumcum çok mutlu oldum :KK16: ben de senin fiziğini çok beğeniyorum canım
kıyafetin de sade ve hoş olmuş kotla topuklu ayakkabıyı çok yakıştırıyorum :nazar:

Son düzenleme:
buralardayım hayatım da ben bu sıralar ekleyemiyorum uzaklardan izliyorum yorumumu yapıyorum. ama geçen geceden bi resim ekliyim canım benim fazla unutturmıyım kendimi dimiii :KK1::KK1:

yorumlarımada geçiyorum
darkolive canım ne kadar marifetlisin. ayy içim gidiyo böle yapanlara ya keşke bende yapabilsem. çok yakışmış üstündekiler oğluşunla çok güzel görünüyosunuz :nazar:
miha çok beğendim tam benim tarzım kendimi görür gibi oldum :KK1: fizik falanda süper :nazar:
hanturks çok beğendim sende bu forumda hem kendini hemde giyim kuşamını beğendiğim hatunlardan birisin :nazar:
xzgi çok beğendim bende çok severim böle giyinmeyi hem şık hem rahat :nazar:

tesekkur ederım canım sende cok sıksın ve sadesın tam benlık :KK52:

çok teşekkür ederim lilyumcum çok mutlu oldum :KK16: ben de senin fiziğini çok beğeniyorum canım
kıyafetin de sade ve hoş olmuş kotla topuklu ayakkabıyı çok yakıştırıyorum :nazar:

canım benim ne kadar güzel bi yorum bu böle sende beni çok mutlu ettin çok teşekkür ederimm :KK17::KK17::KK16:

tesekkur ederım canım sende cok sıksın ve sadesın tam benlık :KK52:

teşekkür ederim ezgicim. bende senin gibi çok severim sadeliği. takıp takıştırmayı sevemiyorum. işte yani aradaa sıradaa. seninle benzeyen bi yönümüzde varmış bak ne güzel :KK19:

lilyumcum sana yakışmış sadelik :nazar:
bi kendime yakıştıramıyorum galiba :KK60:

teşekkür ederim canım. sanada yakışır ama ben seviyorum senin tarzını çok yakışıyo sana bebemmm:KK19:

lilyumumm maşallah yavrum ya latin güzelleri yanında halt etmiş :nazar::KK61:

canımm ya ne güzel yorum bu böyleee utandımmm :KK17::KK17: çok teşekkür ederimmm :KK54::KK19:

canım benim ne kadar güzel bi yorum bu böle sende beni çok mutlu ettin çok teşekkür ederimm :KK17::KK17::KK16:

teşekkür ederim ezgicim. bende senin gibi çok severim sadeliği. takıp takıştırmayı sevemiyorum. işte yani aradaa sıradaa. seninle benzeyen bi yönümüzde varmış bak ne güzel :KK19:
:KK70: :KK16:
ezgicim tarzını çok beğeniyorum,zevklüsün vesselam :81:
fiziğine de dicek yok zaten :nazar:

canım benımm o senın guzel bakan gozlerın sayesınde :KK69:
cok tesekkur ederım :KK71:

tutimm çok teşekkür ederim canımmm . :KK54::KK54: sende görünmüyosun uzun zamandır. ben seni görmeyi çok istiyorummm. tutii duy sesimiii :KK3::KK3::KK19:

canım benim aşkım askerde olduğu için hiç giyinip bir yerlere gitmiyorum en son bizim burdaki kızlarla dışarı çıktım diye adam gibi giyinmeye çalıştım:KK9: xzgim,selayhusum,barbim ile buluşunca o gün bugün hiiiiç adam gibi giyindiğim yok hep eşorfmanlayım o yüzden bakmıyorum kendime ama allahın izni ile aşkım 19 gün sonra tezkeresini alıyor artık başlarım bende resim eklemeye canım :KK9:

canım benim aşkım askerde olduğu için hiç giyinip bir yerlere gitmiyorum en son bizim burdaki kızlarla dışarı çıktım diye adam gibi giyinmeye çalıştım:KK9: xzgim,selayhusum,barbim ile buluşunca o gün bugün hiiiiç adam gibi giyindiğim yok hep eşorfmanlayım o yüzden bakmıyorum kendime ama allahın izni ile aşkım 19 gün sonra tezkeresini alıyor artık başlarım bende resim eklemeye canım :KK9:

canım benim yaaa kavuşuyosun ne güzel gözün aydınn.:KK19: sevdiceğin gelsinde biz de yüzünü görelim "yüzgörümlüğü" takcam koyduğun ilk resme unutma :KK23::KK23::KK9:

xzgimm tek kelime ile baaayiiildim..ustundekindrn aynisi bendede var hatta beraber aldigimiz degilmi :KK1:
Cok yakismisss

Handem tarzini kendine yakistiriyorsun hos olmusun canim ..

Lilyum sade ve hossun sende canim

Son düzenleme:
xzgimm tek kelime ile baaayiiildim..ustundekindrn aynisi bendede var hatta beraber aldigimiz degilmi :KK1:
Cok yakismisss

Handem tarzini kendine yakistiriyorsun hos olmusun canim ..

Lilyum sade ve hossun sende canim

bingooo ewet askım beraber aldıgımız bluz ıyı gunlerde gıyelımm :KK69:

buralardayım hayatım da ben bu sıralar ekleyemiyorum uzaklardan izliyorum yorumumu yapıyorum. ama geçen geceden bi resim ekliyim canım benim fazla unutturmıyım kendimi dimiii :KK1::KK1:

yorumlarımada geçiyorum
darkolive canım ne kadar marifetlisin. ayy içim gidiyo böle yapanlara ya keşke bende yapabilsem. çok yakışmış üstündekiler oğluşunla çok güzel görünüyosunuz :nazar:
miha çok beğendim tam benim tarzım kendimi görür gibi oldum :KK1: fizik falanda süper :nazar:
hanturks çok beğendim sende bu forumda hem kendini hemde giyim kuşamını beğendiğim hatunlardan birisin :nazar:
xzgi çok beğendim bende çok severim böle giyinmeyi hem şık hem rahat :nazar:

Tesekkür ederim canim, sen de cok hos kibar görünüyorsun :KK16:

ezgi herkesin dedigi gibi bir tek taki eksik :18: öyle zayif oluncada acik renk pantolon ne kadar güzel duruyo :KK31:

Tesekkür ederim canim, sen de cok hos kibar görünüyorsun :KK16:

ezgi herkesin dedigi gibi bir tek taki eksik :18: öyle zayif oluncada acik renk pantolon ne kadar güzel duruyo :KK31:

takı omrum boyunca eksıklıgını yasıcagım bısey herhalde ama bıgun sızler ıcın takıcam :KK52:
sagol bıtanem ama gorende senı sısman sanır mını etek gıyen sendın dımı yanılmıyorsam cok begenmıstım bacaklarını :KK53:

X