Bugün ne giydin? Çek görelim..

dün kuzenimin nisani vardi ve bende böyledim...
bu arada ben 25 yasindayim, elbise beni 15 gibi göstermis... :KK9:

25122010398.jpg

25122010399.jpg

ince çorak tercih etsen daha iyi olmaz mıydı sankim bebişim:KK69:
bi de kuzen nişanı için az günlük olmamış mı? abiye giyseydin ya şıkır şıkırr:KK52:

ince çorak tercih etsen daha iyi olmaz mıydı sankim bebişim:KK69:
bi de kuzen nişanı için az günlük olmamış mı? abiye giyseydin ya şıkır şıkırr:KK52:

canim burasi o kadar soguk ki eksi derecelerde ince corap giyecek cesareti bulamadim kendimde... :KK9:
fazla abiye kiyafetleri sevmiyorum, rahat olmak istedim, bir de dün sanki herkesde bir seyler vardi abiye giyenen yok denecek kadar azdi... hava soguk ya üsenmis heralde herkes...:KK1:

Nisanurum rahat bir kombin olmus yasina uygun duruyor canim

Geceyeli canim kiyafet nisan icin birazcik sönük kalmis ..

Gamzeli senin elbiseni guzel tasimisin ... Oglusunada masallah benimde var 2 yasinda oglum ... Ayrica hosgeldin yeni resim ekliyorsun .. Istersen eklerken yuzunu sakla kamufle et veya kes bir sekilde , burdan resim calmasi cok kolay canim basin agrimaz oyle olursa:KK17:

canım teşekkür ederim. seninde oğluna maşallah:nazar: resimdeki o galiba:emir_bebek:
tavsiyeni dinliycem canım sagol:KK3:

ay böyle takım giyinmiş minikleri çok sevimli buluyorum ben:KK1: saçlara bak ehehe çok şeker yaa:86:

senin kombinini de beğendim canım
elbisen çok güzelmiş:KK69:

canım sagolasın bende seni takip ediyo vede çok beğeniyorum ojeler falan yıkılıyo maşallah:nazar:
oğlumda benden çok iltifat aldı haaa :KK55:
büyüyünce istesede bu kadar kızı biarada bulamaz:KK1:

kkontes çok beğendim çok yakışmış giydiklerin. tırnaklarda farklı ve hoş değişik bir havası var.:KK54: kız bu arada bende başladım senin küre sonuçları yazcam topiğine :81::81:

nisanurum günlük kıyafet olarak güzel canım:KK31:

gamzeli yavrum oğlun ve sen süpersiniz. ve acayip uyumlusunuz. elbisen çok yakışmış çizmeler falan çok uyumlu yaniii lilyumm beğendiiii :KK16::KK16:

son sayfalarda gördüklerimi yazdım arkadaşlar ama eminim ekleyen herkes çok güzeldirr. seviyorum siziiii :KK19::KK19:
saol cnm:KK16:
.............benden pazar gezmesi kombini :))..................

nisanurum günlük güzel spor bir kombin yakışmış canım
gamzeliyavrum pek tatlısınız canımm
saol cnm sende çok şıksın :KK71:
tesekkur ederim tatlimm :KK69:

tesekkurler :KK71:

GeceYeli tunigini cok begendim ama bende ince coraptan yanayim canim
NisaNurum montunu begendimm
gamzeliyavrum cook begendim cok siksin ama prensin daha sik masallahhh cok tatliii :KK69:
gnydn64 cok begendim ama ayakkabilarin siyah olsaymis daha iyi olurmus sanki
saol cnm
bu da benım bugunku gıydıklerım :KK61::KK61:Eki Görüntüle 119239
çok hoş cnm spor tarzını beğeniyorum uyumlu olmuşsun:13:
rabiacilek cok rahat gorunuyosun ayrica pantolonunu cok begendim

buda dun ben

Eki Görüntüle 119240
çok güzel olmuşsun cnm bilekliğinde hoş
dün kuzenimin nisani vardi ve bende böyledim...
bu arada ben 25 yasindayim, elbise beni 15 gibi göstermis... :KK9:

25122010398.jpg

25122010399.jpg
süper olmuşsun cnm uyumun harika:KK66::KK66:

[gamzeli yavrum oğlun ve sen süpersiniz. ve acayip uyumlusunuz. elbisen çok yakışmış çizmeler falan çok uyumlu yaniii lilyumm beğendiiii :KK16::KK16:[/B]

teşekkür ederim tatlııııııım:KK71:

tesekkur ederim tatlimm :KK69:

tesekkurler :KK71:

GeceYeli tunigini cok begendim ama bende ince coraptan yanayim canim
NisaNurum montunu begendimm
gamzeliyavrum cook begendim cok siksin ama prensin daha sik masallahhh cok tatliii :KK69:
gnydn64 cok begendim ama ayakkabilarin siyah olsaymis daha iyi olurmus sanki

sağol canım evet ya herkes onu beğeniyo:KK55:

İÇİMDEKİSEN fizigin çok güzel bide balon etekte süper durmuş:81:
çok çok çok beşendim
kocam yemek bekliyo gidiyom kızlar sonra görüşürüz:79::79:

içimdekisen çok hoş olmuşsun canım çok ta yakışmış

teşekkürler kontescim. :KK71: neden eşofmana benzettin anlayamadım.
kumaşı mı farklı görünüyor ki fotoda. kot tarzı bi kumaşı var canım

nisanurum teşekkürler canım:KK71:

gamzeliyavrum teşekkürler canım benim:KK71:

Gnydcigim renk olarak güzel pantalonun ama bana hamilelik pantalonlarimi hatirlatiyor bu tip kalin lastikliler hamileler disinda yakistiramiyorum birde üzerindeki kisa olunca lastik yeri iyice meydanda durmus o yüzden bugun begenmedim seni :KK14: :KK14::KK14:
Cantan hosuma gitti canim nerden aldin ???

Rabiacilek rahat gözüküyorsun ceketinin icindekide siyahti sanirim :82:

ruyamsin kirmiziyi cok yakistirdim sana böylede güzel ama kirmiziyi koyu yani lacivert kotla daha cok yakistiriyorum , kombininde sadece bilekligini sevmedim

Icimdeki sen cok hos olmusun cok begendim seni

Gnydcigim renk olarak güzel pantalonun ama bana hamilelik pantalonlarimi hatirlatiyor bu tip kalin lastikliler hamileler disinda yakistiramiyorum birde üzerindeki kisa olunca lastik yeri iyice meydanda durmus o yüzden bugun begenmedim seni :KK14: :KK14::KK14:
Cantan hosuma gitti canim nerden aldin ???

Rabiacilek rahat gözüküyorsun ceketinin icindekide siyahti sanirim :82:

ruyamsin kirmiziyi cok yakistirdim sana böylede güzel ama kirmiziyi koyu yani lacivert kotla daha cok yakistiriyorum , kombininde sadece bilekligini sevmedim

Icimdeki sen cok hos olmusun cok begendim seni

selaycım zevkler tercihler farklı olabiliyor tabiki canım benim
teşekkür ederim yorumun için
çantam martello
bana pantolon farklı geldi o yüzden ben severek aldım giydim
bunu nette tanıtımda mankende bluzu içe alarak kullanmış bende o yüzden kısa tercih ettim
birde daha uzunla denerim canım.

Eklentiler

• $OX-MOSSRIBMIX10K_974_4_460x690.jpg
    $OX-MOSSRIBMIX10K_974_4_460x690.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 44
gnydncımmm o pantolondan bendede var çok rahat oluyor seninkinin de rengi çok hoşmuş güzel kombin etmişsin çok beğendim canım :nazar:
rabia çilek çok cici bir kombin olmuş fakat ayakkabını neden açık renk seçtin :emir_bebek: koyu renk bir ayakkabıyl çok daha güzel olurdu
rüyamsın sade bir kombin olmuş ,bilekliğinde güzel fakat spor bir kombinle olmamış.

Son düzenleme:
gnydncım pantolonunu oxxodan aldın sanırım? bu pantolon oxxonun senelerdir kreasyonunda var da :KK1: bende bu kombini beyaz badi ve beyaz conversle hayal ettim kafamda :97: birde öyle denersin kafana yatarsa :78:

rüyamsınn bilekliğin hoşmuş da neden badi üstüne taktın :26:

içimdeki sen elbisen çok hoş ama çook günlükmüş :78::78:

X