Bugün ne giydin? Çek görelim..

anladım canım :78: tekrar teşekkürlerr

gnydncm maşşalh tığ gibi olmuşsun kız örtmenim
konteskom kombin güzel fekatttttt bu pantolu kaldıracak topuhta bir papi giymelisin bence gri oxfordlarını biliyorum onlar topuksuz şöyle platform topuklu bi papi :97::97: ne hoş olurrr :97::97:
rüyamsın sade günlük hoş bir kombin olmuş, saç örüğün yada toplayışında çok hoş karabiber

barbi bebek teşekkür ederim canımm benim

rüyamsın çok beğendim yine saçlarında çok hoş görünüyor.
kontescim senide beğendim güzel hoş görünüyorsun.

kız nasıl yürüycem onlarla :26:
dağ bayır buralar
tenk yüüü

barbi bebek teşekkür ederim canımm benim

rüyamsın çok beğendim yine saçlarında çok hoş görünüyor.
kontescim senide beğendim güzel hoş görünüyorsun.

cok tskrler fistiklar yaptigim gunluk sac modellerle ilgilide topigim var gormek isterseniz

Kontesim bebegim tam secemedim eger gomlek bej veya kirli beyazsa olmamis ama sade beyazsa olmus ayakkabi konusunda barbime katiliyorum o gri papileri bende biliyorum :)) bide bide rahmetli baris manco gibi ne kadar yuzuk varsa taktinmi kiz
Ama dedigim gibi ust beyazsa genel olarak begenirim :78:

kızzz sen daha iyi göresin diye (çok küçük diye uyardıydın ya hani) devasa foto koydum
ne beji ne kirli beyazı
ak pak gömlekim benimmm
he yaa, çok sefiom bi sürü bi sürü yüzükkk:111:
öyle papi giysem daha iyi olabilirdi evet emme adım atamazdım
o kötü olurdu

Son düzenleme:
malesef boydan fotografım yok (( ayağımda siyah çizmeler vardı elimde küçük el çantası elbisem dizimin azıcık yukarısında üstü de böyleydi

çok hoş giyiniyorsunuz kızlar..
bende doğurup hemen eski kıyafetlerimi utanmadan sıkılmadan giymek istiyorum
6. ayın içine girdim..ne hamile gibiyim,ne kıayfetlerim oluyor..arada kaldım..bel kalın,popo büyüdü,göbek çok az çıktı daha
ne giyeceğimi bilemiyorum vallahi

ben cok beyendım tatlım

cok cıcı olmussun yavrum yaaa

cok hos olmussn jade cım cok hosuma gıttn ya :78:

oylesıne ama hos olmus kuzum

sağol canımm
kontiş canım gömleğini çok beğendim üstündeki hırka da güzel fakat yüksek bel pantolona karşı alerjim var benim onun haricinde çok güzel olmuşsun
rüyamsın griyi çok severim çok güzel kombin etmişsin canım ayrıca saçların da çok hoş

Oy tatlım teşekkür ederimmm

Yine hoş olmuşsun canım saçın başın yeleğin hepsi çok yakışmış...

cok tesekkurler kizlar begenmenize sevindimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…