Bugün ne giydin? Çek görelim..

ya kızlar ben ekledim resmimi ama silinmiş yaa offf nasıl yüklenioydu site adı verirmisiniz?

12.11. den sanirim 18.11´e kadarki mesajlarin tümü yok olmus. sitedeki yenilikler esnasinda olan bisey..

Kizlar, bi arkadasimiz burada bu siteyi önermisti Kostenlos Bilder und Fotos hochladen ohne Anmeldung! ben en son oradan ekledim, resmi yükleyip boyutunu seciyorsunuz, sonra "Foto für Foren"deki linki ekliyorsunuz buraya.Selayhus tu galiba, ona da bu arada tesekkürler !

Son düzenleme:
12.11. den sanirim 18.11´e kadarki mesajlarin tümü yok olmus. sitedeki yenilikler esnasinda olan bisey..

Kizlar, bi arkadasimiz burada bu siteyi önermisti Kostenlos Bilder und Fotos hochladen ohne Anmeldung! ben en son oradan ekledim, resmi yükleyip boyutunu seciyorsunuz, sonra "Foto für Foren"deki linki ekliyorsunuz buraya.Selayhus tu galiba, ona da bu arada tesekkürler !

yardım ettiğin için çok teşekkürler cnm:)

kızlar buda ben bayramın 1. günü:)
daha önce eklemiştim ama silinmiş tekrar ekliyim dedim

Son düzenleme:
15537817278789152171185.jpg

Bugün sahilde bi gezinti yaptık annemle yeni geşldik üstümü çıkarmadım kınaya gidicem akşama yarında elbisecmi eklerimm

Sevgi hos duruyor canim gezmeye gitmek icin cok uygum.. Mini hirkanda cok cici :78:

Aygirl rica ederim canim , paylasmak guzel oluyor :KK1:

canım zaten ihtiyacımda yok çalışmaya şükür ama eşimin yanında gidip geliyorum ev hanımlığı bana gçre değil bırakmıştım 2 hafta gitmedim sıkıntıdan patladım

[buda kuzucuğumuz pek boydan değil bayram sonu gisersem çekerim senin için

n70748794610282306983.jpg

n70748794610282317364.jpg

n70748794610282577957.jpg

n70748794610282588350.jpg

n70748794610282992059.jpg

:KK1:

teşekkürler.çok tatlıymış kuzucuğunuz.çok güzel çıkmışsınız ikinizde.

pırlanta çok şık olmuşsun canım çoraplar çok şekermiş kalpli kalpli
aygirl iki kombinin de çok hoş bluzleri çok beğendim
sevgi boleron çok güzelmiş
jade gömleğin çok yakışmış canım

Son düzenleme:
cok zarifsin yine. coraplar da güzel.ayakkabilari da düsününce very chic :nazar:

canım çok tesekkurler bordoya takmıs durumdayım bu aralar

pırlantam sana yorum yapmamışım galiba ben,çok şıksın maşallah :nazar:

saol kontesımmmmm

pırlanta çok şık olmuşsun canım çoraplar çok şekermiş kalpli kalpli

canım sırf o coraplar ıcın gıyındım bole desem :KK1:saol bıtanem
herseyinle uyumlusun cok begendim canim
(smileler nereye gitti yaa :O )

saol tatlım cok ıcımden gelerek gıyınmıstım o gun

X