Bugün ne giydin? Çek görelim..

Herkese iyi bayramlarrrrr :78: sanırım herkes akşama ciclerinin resimlerini paylaşacak :)
ben de çekinebilirsem bugün paylaşacağım inşallah:KK12:

Herkese iyi BayramLar diLerim,Yorum yapan herkese teşekkürler kızLarr :KK9:

1103654295kurban.jpg

barçman ablacım süper görünüyorsunn :nazar: kıskandım galiba maşallah diyorumm çok hoş olmuşsun.üzerindeki harika görünüyor ve çok yakışmış. ayakkabılarını da çok beğendim belirtmeden edemiyciğim:KK69::KK31:

bende masallah demek istiyorm barcman ablacigim cok zarif duruyorsun elbisende yakismis üzerine

iyi bayramlar

barçman ablacım süper görünüyorsunn :nazar: kıskandım galiba maşallah diyorumm çok hoş olmuşsun.üzerindeki harika görünüyor ve çok yakışmış. ayakkabılarını da çok beğendim belirtmeden edemiyciğim:KK69::KK31:

bende masallah demek istiyorm barcman ablacigim cok zarif duruyorsun elbisende yakismis üzerine

iyi bayramlar

Sağolun kızlar:KK70:
bugün aynı zamanda benim doğum günüm
Biraz süsleneyim dedim
Bu arada ayakkabılarım Elbisemin renginde Yani gri ama nedense fotoda siyah gibi çıkmış

Mutlu bayramlar

Son düzenleme:
barcman ablacim yine her zamanki gibi cok güzel ve sIksin... :nazar:
bayramini kutluyorum ve dogum günün kutlu olsun ablacim... :KK16:
sevdiklerinle saglik, huzur dolu nice yillara... :KK34:

aşkitom şirin annem çok hoş olmuşssun
barçman abla öncelikle doğum günün kutlu olsun her zamanki gibi çok şıksın maşallah

Barcman ablacigim ayakkabilarda cok $Ik ..
Dogum gününde kutlu olsun daha nice senelere diyorum sende bu alt yapi olduktan sonra zaten senelere meydan okuyacaksin tüüü tüüü tüüü masallah

barçman abla takip ediyorum da seni sana koccaaaman bi maşallah diyorum harikasın :nazar:

Kız kıza kahve içmeye çıktık akşam, makinamı yanıma aldım aynı kapının önünde pozlarımdan sıkılmışsınızdır açık havada çekiveriyim dedim ,ama şarjı yokmuş meğer makinanın mecbur yine kapı önü :KK57: idare ediverin koltuğa oturdum bu sefer.. :KK71:

Hepinize mutLu Bayramlar dilerim :KK42: :KK42: :KK42:

ortnh.jpg

merhaba kıyafetin çok şık çok yakışmış.. :81:

çizmelerin çok hoşuma gitti nereden aldın acaba bir mahsuru yoksaa :26:

X