Bugün ne giydin? Çek görelim..

jade bluzün çok yakışmış canım
kontescim yeleğin çok hoş durmuş kuzum bu pantolonla da tamamlamışlar birbirlerini saat olmamış ama
aslıcım gömleğin çok yakışmış siyah etekle de güzel durur bence bi de saçların çok hoş durmuş
asipigrenses üç kombin de çok güzel ortadaki elbise ve ayakkabılara ayrıca bayıldım
rabarba elbise çok hoşmuş ama o gömlek ve çizmeler hiç olmamış elbisenin havası gitmiş şık bi bot ya da ayakkabıyla harika olurmuş

teşekkür ederim canım beyenmene sevindim.simsiyah pek sevmem cnım o yüzden gri etek tercih ettim

rabarba canım , beğenmedim şeysini tıkladım çünkü daha ince bir çorap kullansan daha iyi olurdu sanki
böyle çok boğuk geldi benim gözüme.

Kontescim çorap demişsin bence çorap gayet iyi ama ben beyaz gömleği beğenmedim onun dışında gayet şık=)

aşkitom leoparlı kombinine bayıldımm kırmızı kemerde güzel bir ekşın olmuş kombinde , resimlerin netliği gözümü kamaştrıyor ayrıca
asipigrenses 2. ve 3. kombinini çok beğendim.. o 2.kombindeki kemerden bendede var, severim kendisini
kontes ben sana yorum etmedim galiba çok beğendimmm kıyafetini endamını ama saat ve küpe olmamış, pastel giyinmişsin o uyumu bozmuş bence
aslıhasan kurudunmu kızım sen, bu ne zayıflık çok hanım hanımcık olmuşsun
deydey çok beğendim, çok tatlı görünüyorsun resimde ayrıca
jadecim badini sefdim

sen zten hep bni unut :85: nabim yeniydi saatim,takasım geldi büüüüü

rabarba ben tarzını çok sevdim, kalın çoraplarında tayt gibi olmuş hoş durmuş.. ama bence beyaz gömleği çıkarıp boynunun açıklığını kamufle etmek amacıyla şal- fular tarzı birşey kullanmalısın, tercihen vizon tonlarında leoparlı bir şal olabilir birde kemerini vizon rengi tercih etmelisin siyah üstüne kahve biraz alakasız oluyor

HaYYal çok hoşsun..Üstündeki mavi bluzda öyle: ) nerden aldıgını öğrenebilirmiyim..bikaç sayfa geriye baktım ama yazdınmı bilmiyorum...

aaa aşkitoyu unutmuşum çok beğenmiştim halbuki
çok hoş olmuşsun canım siyah kırmızı ve leopar çok vahşi olmuş

evet canım bır turlu kılo alamıyorum :) tsk ederımmmm

Kızlar sürekli takip ettiğim topik resim yüklicem uzun zamandır bi türlü yükleyemedim:121:

bugün hava güzeldi istanbulda eşimin yanına gitmiştim bunları giydim ayağımda babetler vardı üstümde de bolero vardı giymeden çekmişim dirseklerime kadar uzun bi boleroydu :109:

herkes çok şıkır şıkır bu aradaa.
:108:
badim ve kemerim

badim yakından ve küpelerim pek net çıkmamış

badimdeki aksesuarlar

saatim ve çantam

son olarak pantolonum ve babetlerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…