Bugün ne giydin? Çek görelim..

yine converse'li geçen hafta kombinlerimden birini ekliyimm...

trenç'im ve kazaım yeni,ilk kez görücüye çıkıyolar sizleree:kedi:

kontescim zaman zaman seni takip ediorum ve tarzın çok hoşuma gidioo en ufak bi şeyi bile kendine yakıştırabiliosunnn bu arada flarına bittimmm kaydirigubbakcemile3[/I]

bu da dün ben
giysi24.jpg

hanturks bu pantolonu nereden aldın ve yeni sezon muicevaplarsan çok sevinirim

Selayım saçın çok hoşşşşşşşş tunikinde ..

hanturksun fotosuna alındı yapılmış orda ki kolyeye bittim.
benim olsun litfennnnnnnnnnnnnnnn :)

kontescim zaman zaman seni takip ediorum ve tarzın çok hoşuma gidioo en ufak bi şeyi bile kendine yakıştırabiliosunnn bu arada flarına bittimmm kaydirigubbakcemile3[/I]

teşekkür ederim bebişimmm :eek:Şeniz lcw ürünü kendisi,yolun düşerse bi bak,beraber takarızzkaydirigubbakcemile2

hanturks kız bu foton ne zamandan
yeni görüyorum ben :1shok:
montunu ve kolyeni yolla bana,adres veriyorum....:asigim:aklinialirimsmile

maix seni de alıntıda gördüm prd
ayrı ayrı güzeller (çanta hariç) ama birlikte kötü olmuşlar bence tatlım
en çok botunu beğendim

selamlar. baya oldu buralara ugramayali. pek vakit bulamiyorum yeni resim cekilmeye. ama bu elbiseyi seviyorum gecen yaz arkadaslarla kamptaydik. buyrun

hay allam ya bi beceremedik

Son düzenleyen: Moderatör:
kkontescimm ben de beğenmedim bu son kaombinini canım trençin güzel de yakasından mıdır nedir sanki 2 beden büyükmüş gibi duruyo. belki fotodandır. selayyy:nazar:

komacann bi resim gördüm sengözlerimebaksanabbende diyom bu adam kim sonra seni gördüm güzelmişş elbisenbayanssulusmile renk yakısmıs yazın mı cekildii resimm

yine converse'li geçen hafta kombinlerimden birini ekliyimm...

trenç'im ve kazaım yeni,ilk kez görücüye çıkıyolar sizleree:kedi:

canım treç'in büyük durmuş gibi geldi bana,kol kısmına bakınca anlayabilirsin bunu belkide rahat olmak adına bir beden bol aldın bilemicem.. içindeki kazağın rengi çok hoşuma gittizemuszemus ama lütfen şu converslerden vazgeç artık çizmelere dön tatlım yaa

Son düzenleme:
vee büyük an bu kapi hep icerden gözükmüstü simdide disardan göstereyim hosgeldiniz :KK1: :KK1:
... aksam is görüsmesine giderken giydiklerim

Tam bu havaya uyumlu bi şekilde giyinmişssin..saç rengin çok güzel canım söylemeden geçemicem..
İnşallah olumlu geçmiştir iş görüşmen.hakkında hayırlısı olsun:Saruboceq:

saolun kızlarrr,ee hep gösel olunmas :dance: trenç'i büük almadım aslında ama bilmem ki... bi küçüğünde kol hareketim sıfırdı çünkü :1shok:

tanyacım elbise rengi çok hoş emmee keşke o lastik yerini bir kemer süsleseymişş :nazar:

hanturks bu pantolonu nereden aldın ve yeni sezon mu cevaplarsan çok sevinirim
anaa eski resim çıkmış piyasaya
pantolonu oxxo dan aldım canım ben geçen sene aldım ama yazın da beyazını almıştım hala vardı orda her renk oluyo bi bak istersen

hanturksun fotosuna alındı yapılmış orda ki kolyeye bittim.
benim olsun litfennnnnnnnnnnnnnnn :)
sağol canım kolyem kayınvalidemden :kedi:
hanturks kız bu foton ne zamandan
yeni görüyorum ben :1shok:
montunu ve kolyeni yolla bana,adres veriyorum....:asigim:aklinialirimsmile
ne biliim kuşum sen yokkenden galiba
al hayatım senden kıymetli mi kolyenin bi talibi daha var ama :KK1:

Son düzenleme:
selayım teşkür ederimm
senin de tuniğin çok şıkmış özellikle de yakasıı
saç rengimiz cidden benzer olmuş kuuu :smiley-cool:
evet canim benziyorlar :KK1:
selayım tuniğin çok yakışmış rengide güzell beğendimm :lepi:kontesim sende çok güzel görünüyosunn şalın çok güzell ama anlaşalım şu converse leri birlikte atalım kuzum yoksa ben atamıycam hihoyyyt
tskler ederim canim

selayhuscum spor sade ve hoşsun yine canım benim tunik kazak çok güzelmiş :nazar:
sende cok naziksin herzamanki gibi tesekkürler canim olumunekankayizsmile
merciii bebik zemuszemus
selayhuscukk seninde kazağını beğendim :kedi:

selayim cok güzel olmussun cnmm...
sagol benim güzel annem
selayin yesin seni cok tesekkür ettim
Tam bu havaya uyumlu bi şekilde giyinmişssin..saç rengin çok güzel canım söylemeden geçemicem..
İnşallah olumlu geçmiştir iş görüşmen.hakkında hayırlısı olsun:Saruboceq:
gamzecim sagol canim is görüsmesi iyiydi ama ben istemiyorum uzak oldugu icin birazcik...

rep yoluyla begenen arkadaslarada ayrica tesekkür ederim sagolun moral oluyrsunuz kizlar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X