Bugün ne giydin? Çek görelim..

slm kizlar hepiniz cok güzel ve siksiniz.ya merak ediyorum barbi sen ne is yapiyorsun ve nerdesin devamli profilinde farkli sehirler ve isler yaziyordu sirf meraktan soruyorumboshayallersmilecevaplamak sana kalmis hihoyyyt

selayhus öncelikle oğluşun çok bebişin çok tatlı maşallah

sen de çok cici çıtı pıtı bi annesin sanki genç kıs yani
cok tesekkür ediyorum tatli yorumun icin
herkese tşk ederimmmmmmm :asigim:

selayım çok şık olmuşsunnnn selimimide yerim ben yerrrrr :icecream: bişey dicem hırkan mangomu? aynısından turanj ve krem var bendee eğer mangoysa :uhm:

barbisim hirkam zara nin canim ama bende benzerini mangoda görmüstüm olumunekankayizsmile, ayricada sIK bulmana sevindim sagol canim :hulya:

slm kizlar hepiniz cok güzel ve siksiniz.ya merak ediyorum barbi sen ne is yapiyorsun ve nerdesin devamli profilinde farkli sehirler ve isler yaziyordu sirf meraktan soruyorumboshayallersmilecevaplamak sana kalmis hihoyyyt

tşk ederiz, üzgünüm soruna cevap veremeyeceğim canım :kedi: :kedi:

teşekkür ederim canım

buda bugün benden olsun, kazagimin rengi acik bir pembe tam belli olmamis resimde ama

selayhusum çokk hoş olmuşssun selimini de yerim anamm nasıl bakıyo o öleee:umursamaz:bu arada hiç enne fücudu yok yaww neye borçlusunuzz ben korkuyom doğursam nasıl olurum die:roflol:

selayhuscummm :lepi: hırkanın omuzlarına bittim resmen.çok hoş duruyo.ayrı bi hava resmen.pantolanun kesimi filan tam sana göre.yüzünü kapamışsın ama çok tatlı birisin az bişe belli oluyo :jeyyar:
saç renginde hoşuma gitti,sıcak bi renk yerimseniben bebişide yerim

xzgi mavi elbisen cok yakimis muhtesem gorunuyo fizigin falan ama sadece etek ucu cift kat olmasaymis (yerinde olsam ustedeki kati cikarttiridim terziye)

tam çıkıyodum iyiki beklemişim :lepi: barbi seni bekliyomuşm :jeyyar:
yine çok hoşsunnnn

selayhusum çokk hoş olmuşssun selimini de yerim anamm nasıl bakıyo o öleee:umursamaz:bu arada hiç enne fücudu yok yaww neye borçlusunuzz ben korkuyom doğursam nasıl olurum die:roflol:

canim tesekkür ederim özel bisey yapmiyorum ben yapidan dolayi böyle sanirim zemuszemus
patim canim benim cok sagol begenmene sevindim zevkli hatunum benim
olumunekankayizsmile
pati duygularimi mi okudun:)
ayni seyleri yazacaktim sadece katiliyorum desem olur:)))

hem rep icin hemde burdaki yorumuna tesekkür ederim canim zemuszemus

barbimm bugun böylemiydin elbisen cook hosuma gitti canim yine cok yakismis her seferinde artik diyecek söz bulamiyorum kemer kendindenmi ?? senmi taktin bebisimolumunekankayizsmile

Son düzenleme:
barbie evine gelip gardrobunu talan etmek istiyorumsempatiksalakcinni
yine çok güzel taşımışsın canım

SELAYHUSUM=Hırkan çok hoş hem rengini hem omuz detayını çok beğendim
Siyah pantolonunun kesimide çok güzel Kısacası çok yakışmış
Oğluşunuda yeriiimyerimseniben
BARBİVEKEN=Bu sene bu topikteki FAVORİM sensin ablam:lepi::asigim:

selayhusum hırkan çok tatlıymış kuşum son resimdeki bakıını da yerim senin ayrıca selimciği de yerim opuyorumnanaktan
barbim harikasın yine yaa elbise çok güzel sen de çok güzel taşıyosun fıstığım benim

cok tesekkür ediyorum tatli yorumun icin

barbisim hirkam zara nin canim ama bende benzerini mangoda görmüstüm olumunekankayizsmile, ayricada sIK bulmana sevindim sagol canim :hulya:

evet bendede aynısının mangosu var bebeim , karpuz kol omuzlarıı opuyorumnanaktan gerçekten çok çok yakışmışşş manken kılıklım opuyorumnanaktan

tam çıkıyodum iyiki beklemişim :lepi: barbi seni bekliyomuşm :jeyyar:
yine çok hoşsunnnn

o sizin hoşluğunuz hanfendüü sempatiksalakcinni çok tşklerrr opuyorumnanaktan

o doğuştan manken kılıklııııı aklinialirimsmile
işe giderken altımda düz etek vardı ee malum biliosun sengözlerimebaksanab, kaffe içmeye giderken bu eteği giyindim çıkmadanda resim eklim didim aklinialirimsmile kemer kendinden değil aşkım ben taktım, elbise değil bunlar düz siyah badi , etekde ayrı .. beğenmene çok sevindimm

barbie evine gelip gardrobunu talan etmek istiyorumsempatiksalakcinni
yine çok güzel taşımışsın canım

ayy fareden çok korkarım ben sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
tşk ederim canım opuyorumnanaktan

şimdi çok utandımm ablammmm :kedi: :kedi: çok sağoll opuyorumnanaktan

sanatsal bir göz tarafından beğenilmek çok hoşlaşmama gitti, sağol handemmm opuyorumnanaktan

barbieveken,selayhus beğendim sizleri hoşsunuz maşallah.:lepi:

barbi yine cok yakistirmissin ayakkabilarini ayrica cok begendim

tşklerr cnmm opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…