Bugün ne giydin? Çek görelim..

Latrodectus renklerin tarz cok hos sadece kolyeni fazla buldum , oda tsort desenli oldugu icin sanirim
Fizigin saclarinda cok hos begendim

Moon canim elbisen cok yakismis zaten fizik mukemmel otesi

Askitom ev halin rahat ve sonraki mavi beyazli kiyafetlerde cok uyumlu ve hos gobusunu sevsinler :KK1:

Ay insaallah böyle gider hava askitocum:Saruboceq:
Cok hos olmussun, cok begendim seni bugün;
sade, göz yormayan ve cok uyumlu bi kombin:nazar:
Hele maviyle beyazin uyumuna bayilirim zaten...
Ev halin de gayet uyumlu; göbüs daha da belirginlesmis, maasallah...
Oglunu da yerimmm, cok tatli maasallah...

Moon cok güzel olmussun:nazar: Elbisenin kollari az daha uzun olsaydi
daha da güzel olurmus...

aşkito mavi beyaz çok hoş olmuşsun badi ve küpeler de güzelmiş

ahaa aşkitomda resim eklemiş ay gibi olmuşsun anacım ay yüzlüm benimmmmm ay bile kıskanır seni şirin annem çok uyumlusun her zamanki gibi...

Latrodectus renklerin tarz cok hos sadece kolyeni fazla buldum , oda tsort desenli oldugu icin sanirim

Askitom ev halin rahat ve sonraki mavi beyazli kiyafetlerde cok uyumlu ve hos gobusunu sevsinler :KK1:

bende sizi yirimmmmŞeniz
:kedi:zemuszemusbayanssulusmile $imardimmm kaydirigubbakcemile3:CüvCüv:

teşekkür ederim o benım de gözümü tırmaladı resme bakınca boynuma daha uygun bişey bulmalıyım kaydirigubbakcemile2

askito bende senin mavi bluzu hic begenmedim cıkar onu giyme bi dahakaydirigubbakcemile3 hele beyaz pantolan ve mavi kupelerle hic olmamıs renler gitmemis bi kere mavi beyaz falan hic olurmu kaydirigubbakcemile3..kıskanclıgın otesinde benimki bambaska bisey oldu suan sempatiksalakcinni

benim adım yar tesekkur ederimopuyorumnanaktan

tuticim saol senide gormek istiyoruzopuyorumnanaktan

selayhus tesekkur ederim o senin mukemmeliginopuyorumnanaktan

ay bayıldım çok güzel giyiniyorsunuz aşkito seni çok takip ediyorum burdann çok güzel giyiniyosunn makyajlarında harika rica etsem bana bi kıyafetini gönderirmisin çok güzel giyiniyosun hepsinne bayılıyorum

dayanamıcammmm nolur kusura bakma

:roflol::roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aşkitt ben eşofmanlı halini sevdim bide moonun cıbıl bacaklıı elbiseli kombininiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile2

Moon sen resim koyma biz depresyona giriyoruz burda yahu insan be :KK43: manken anam manken 41 kere masallah:nazar:

Barbiveken sizi hep takip ediyorum :KK1: herzaman kendinize yakisani giyiyorsunuz yine ince giyerim ince pembe yakisir gence gomleginizle barbi edasindasiniz .. Keske ayakkabinizi yakindan gorme sansimiz olsaydi :KK1: :KK1: :KK1: bana bir resminizi imzalarmisiniz
Saka bir yana bebegim gomlegini havasi cok hos havana hava katmis ucarsin yakinda :KK1: ayakkabilarinida yakindan gormek istiyorum

barbieveken gömleğine bayıldım fiizğinde harikaa: )
bu nickteki ken ne ya:)

saol, o ken bir tür insan sempatiksalakcinni

Barbiveken sizi hep takip ediyorum :KK1: herzaman kendinize yakisani giyiyorsunuz yine ince giyerim ince pembe yakisir gence gomleginizle barbi edasindasiniz .. Keske ayakkabinizi yakindan gorme sansimiz olsaydi :KK1: :KK1: :KK1: bana bir resminizi imzalarmisiniz
Saka bir yana bebegim gomlegini havasi cok hos havana hava katmis ucarsin yakinda :KK1: ayakkabilarinida yakindan gormek istiyorum

bu alemin en çatlağıııı manyakk öldüm gülmektennnn sempatiksalakcinni:roflol::roflol::roflol::roflol: akkabımızı yakından görmek istiyenleer evimize buyursun akkabılığımızı karıştırsın bi zahmettt :dilcikar: :dilcikar:

kontesçim biraz gerilerde kalmış ama bn tesadüf şmdi gördm bi elbse giymişsin çok begendim saç rengini falan.. o elbiseye göğüs altından siyah bi kemer bant uyrdurup denesen daha m guzel olcak bu senenin modası ve eski zaman elbisesi gibi olur çok şık olacagını düşündüm: )saç rengin ne ??

barbie gömleğinin markası ne bende istiyorumboshayallersmile

moon süpersin vala... olmuş olmuş....fizik süper elbise süper botlar uygun ve süper e kırmızı ojeler de sürülmüş... tamamdır bu iş... benim şıkım oldun....

barbimm süpersin yinee :nazar: ay seni beenmekten dilimde tüy bitti la :roflol:
şeker annem ev halisini çok sefdimm,oğluşuna ahanda :nazar: bundan.göbikine de bundann:nazar:

kontesçim biraz gerilerde kalmış ama bn tesadüf şmdi gördm bi elbse giymişsin çok begendim saç rengini falan.. o elbiseye göğüs altından siyah bi kemer bant uyrdurup denesen daha m guzel olcak bu senenin modası ve eski zaman elbisesi gibi olur çok şık olacagını düşündüm: )saç rengin ne ??

hımmCADIARZU şifon elbiseyi mi diyorsun ki aceeppp
aklımda nedense o canlandı
teşekkür ediyorum çokkopuyorumnanaktan

saç için topikime beklerim (azcuk reklam yapaımkaydirigubbakcemile3)
dore altın kahveydi saçım.bu akmış hali...

X