Bugün ne giydin? Çek görelim..

cok sevdiler birbirlerini butunlestilerkaydirigubbakcemile3 bilmemki hic dikkat etmedim o sekilde

ayakkabını farketmek için zorluyorum kendimi canım valla.siyaha siyah bütünleşince külotlu çorap görüntüsü vermiş belki de resimden kaynaklanıyordur:icecream:

kızlar keşke aynı işyerinde çalışsakda hergün sizi görüp gözüm gönlüm açılsa... sositososito

DOPİEZ ve BENİMADIMYAR çok teşekkürler ballarımŞeniz
Şeniz

çok teşekkür ederim canoŞeniz

[/B]
opuyorumnanaktan

Teşekkürler canımmm opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan

ne zamandir foto ekleyemiyorum.. foto makinam yok yanimda..

arsivimden bu fotoyu buldum..
istiklal caddesinde cekilmistim.. ahh ahhh.. boshayallersmile

Uploaded with ImageShack.us

Pek bi havali olmussun askitocum; starlar gibiyerimseniben Yanindaki de kirmizi makkaj cantani tasiyan yardimcin herhalde Kemerini begenmedim ama; gözümü yorduyerimseniben

Moon cok hos olmussun canim; maasallah... yalniz üstündeki hic tayta benzemiyor; külotlu corap tarzinda bisey sanki??? Ayakkabilarin acik cünkü ve hic ten rengi görünmüyorCADIARZU

Hanturks seni de cok begendim tatlim, cok hos olmussun

Kkontessim herzamanki gibi cok tatli olmussun canimopuyorumnanaktan

Şeniz

Pek bi havali olmussun askitocum; starlar gibiyerimseniben Yanindaki de kirmizi makkaj cantani tasiyan yardimcin herhalde Kemerini begenmedim ama; gözümü yorduyerimseniben

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ayy allah seni netmesinnn..
o yanimdaki de KK dan bi arkadasim.. ilk bulusmamizdi ..
insallah görmez bu yorumu :roflol:

Moon cok hos olmussun canim; maasallah... yalniz üstündeki hic tayta benzemiyor; külotlu corap tarzinda bisey sanki??? Ayakkabilarin acik cünkü ve hic ten rengi görünmüyorCADIARZU

tayt ben onu ayagımın altına dogru kıvırdım corap gibi oldu kalın oldugu icin oyle yaptım kaydirigubbakcemile3

Moon taytli güzelim..sacini mi boyattin?

evet siyah yaptım sarı yakısmadı kızıl cok aktı en sonunda ozume dondum opuyorumnanaktan

cok tesekkur ederim tourmalineopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…