Bugün ne giydin? Çek görelim..

Tamam canim düsündügün icin sagol :)

Gecekusu .. süper görünüyorsun.. ayrica pozunu yisinler aempatiksalakcinni

manken moon özlemisim bu silüeti.. üstündekinin renkleride modleide cok güzelmiss

BAYANLAR LÜTFEN KOMBİNLERE YORUM YAPIN
İKİLİ TARTIŞMALARA SERT YORUMLARA GEREK YOK lmaz:

Sayın Ece,
Tabii ki gerek yok,elbiseyi şık bulduğumu fakat çantayı uyumsuz bulduğumu söyledim.Bu arkadaşın arkadaşı Miriana bana rep kısmından ültimatom vermiş özür dileyecekmişim,ne münasebetse :umursamaz:Çete gibi oldular birdenbire.
Tahammülsüz insanların buraya resim koyup da kendilerini sergileyip yalnızca övgü beklemeleri yanlış değil mi?

Evet özgürce fikrini söylüyorsunda bunu bir başka fikre saygı duymayarak öyle değil doğrusu böyle der gibi kabul ettirmeye çalışır tarzda söylüyorsun .
Bende bunu söylemiştim farkındaysan ...
Yoksa harekete falan geçmedim gördüğümü söyledim...
Neyse bana cvp hakkı doğduğu için yazdım amacım tartışmak değil...

Moon fizik süper onu biliyorum :jeyyar: üstündekilerde güzele benziyor ama daha net fotolarla bekliyorum seni...

aybuuuuurrr bebeeemmm kız ne güzel olmuşun yewrum surata bak gözlerin içi güliii maşşallahhh

cano çok dadlu olmuşun tek bişey ayakkabıların çok açık geldi o yanlardaki pencereler daha az aralıklı olaymış keşke ya, yada sadece burun ucu gözüken ayakabılar varya onlardan da güzel olurdu.

bi o tikkatimi çekti bal suratlım

hiç dıaloga gırmıyorum gereklı yerlere bıldırdım durumu..ben kımseye neden begenmedın vs gbı bır yorumda bulunmadım tam aksıne baskasının begenmedıgı bana guzel geldı bunu dıle getırdım...herzaman oldugu gıbı edılerımız mod larımız haklının yanında olacaktır ıyı paylaşımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…