Bugün ne giydin? Çek görelim..

ooyy ggecem kuşum ne kadar çok yakışmış yaa çok güzel olmuşsun ciğerim

kız 38 bedenim yazmışsın bide 36 da alsam oolurmuş... ama bu da çok güzel olmuş kalçaları germemiş çok börülcem güle güle giy üzerinde paralansın canım

çok teşekkür ederim kızlar:))

su perisi sen de çok tatlı olmuşsun canım

Çok teşekkür ederim, siz de çok şık ve farklı giyiniyorsunuz...
sağol ultimareina..farklı evet tarzım.
Okypetecim rahatlik acisindan kiyafetlerin 10 numero . Ama ben sana dar kiyafetleri daha cok yakistiriyorum mesela gecenki siyah pantalonun

..
işte rahatıma düşkünüm.
öyle dar kıyafetlerim yok pek.
alırsam artık onlarıda koyarım...

okypete sende herzamn ki gibi cok hossun

teşekkür ederim,SeHNaz

Toplu alıntı yapmayı bilmediğim için öyle yapıyordum, görüntü kirliliği oluşturuyor haklısınız ama bakın azarı işitince hemen nasıl da bulmuşum toplu alıntı yapmayı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederim, bundan sonra artık yavaş yavaş cıvıl cıvıllar yerine kışlık kombinler başlar
Aslihasancim ikinci elbiseni cok begendim ve sana cok yakismis

okypete sende herzamn ki gibi cok hossun

Ultimareina sanada bayildim ya defile yapmissin
rengarenk civil civil kiyafetler bayildim

Çok teşekkür ederim size de, bu yaz böyle denk geldi, oldum rengaarengaarenkk kaydirigubbakcemile3

İlarzummmopuyorumnanaktan çok teşekkür ederim sende çok güzel giyiniyorsun şortlar falan aklinialirimsmile

Bugün ne giydigimi cekmedim ama tatilde bi giydimi ekliyorum kislar eksik kalmayim burdan da kaydirigubbakcemile3

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

vayy resimler resimler kombinler cosmus hatunlarimiz
editörlerde sapitmislar

ilarzum ben sade giyiniyorum ama sana böyle civil civil seyleri cok yakistiriyorum, renk uyumun cok süper canim .. bacaklarin da süpermisss ohaoldumsmile

gecekusu canim tunigin cok hos olmus omuzdaki süsten dolayi kolye gözüme fazla geldi canim ama zevk meselesi, ilarzumda cok güzel secmis.

pinax canim gözlerin kadar vucudunda konusuyor elbisende cok yakismis..

su perisi sende cok uyumlu olmusun güzelim

ilarzum yaptigin yorum icinde tesekür ederim bal küpüm

gece_kusu fizikte cok gusel kıyafette
teşekkür ederim canım olgun ve dolgun fücudum varrr

su perisi gayet hoş görünüyorsun takıların çok havalı duuyor beğendim. asıl o yanındaa miiş miniş bakana bayıldım ben
dopiez hoşssun ama üstündekini merak ettim daha yakın çekseydin keşke.
pinax elbisene bayıldım yaaa ne kadar güzel . nerden aldığını sorabilr miyim ayıp olmazsa :roflol:fiziğin de muhteşem valla.resme bakınca ilk dikkat çeken şey bronz bacakların ama :roflol:

haoldumsmile

pinax canim gözlerin kadar vucudunda konusuyor elbisende cok yakismis..

pinax elbisen süper sanada çok yakışmış

pinax, ilarzu cok hos gorunuyorsunuzzzzzzzzzz a.s.

cok tesekkürrrrrrrr ediyorum kislar heipinizi öperim Şeniz

pinax elbisene bayıldım yaaa ne kadar güzel . nerden aldığını sorabilr miyim ayıp olmazsa :roflol:fiziğin de muhteşem valla.resme bakınca ilk dikkat çeken şey bronz bacakların ama :roflol:

oy kusum sagol opuyorumnanaktan tabi sorabilirsin ayip mayip olmaz sempatiksalakcinni Promod diye bi magazadan almistim...Tr de var mi kusum?

yok canım ne münasebet azar olur mu uyarı yada rica diyelim senin için de daha iyi olmuştur hem
ilarzucum bluzün çok şekermiş şortla gayet spor ve tatlı olmuşsun canım
ben tayt dememiştim dar paçalı pantolon demiştim ama bence tayt ta giyebilirmişsin ne var ki ne bacaklarla giyiyolar hiç de ispatlayamamışsın işte lülülülülülü
dopiez ilk kombinini daha çok beğendim gömlek çok hoş saçlar da süper
pinax elbise ayakkabılar takılar vücut hepsi harika bi tek o çantayı o elbiseyle yakıştıramadım ben çok spor kalmış
gecekuşu bluz çok şıkmış güle güle giy canım taytla da gayet güzel durmuş sen de benim gibisin heralde her yer ince ne yesem totoda toplanıyo kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…