Bugün ne giydin? Çek görelim..

dfdfdfzd9kjm73.jpg

sdsdsdioa8tnvu.jpg

ooyy ggecem kuşum ne kadar çok yakışmış yaa çok güzel olmuşsun ciğerim

kız 38 bedenim yazmışsın bide 36 da alsam oolurmuş... ama bu da çok güzel olmuş kalçaları germemiş çok börülcem güle güle giy üzerinde paralansın canım

çok teşekkür ederim kızlar:))

su perisi sen de çok tatlı olmuşsun canım

Çok teşekkür ederim, siz de çok şık ve farklı giyiniyorsunuz...
sağol ultimareina..farklı evet tarzım.
Okypetecim rahatlik acisindan kiyafetlerin 10 numero . Ama ben sana dar kiyafetleri daha cok yakistiriyorum mesela gecenki siyah pantalonun

..
işte rahatıma düşkünüm.
öyle dar kıyafetlerim yok pek.
alırsam artık onlarıda koyarım...

okypete sende herzamn ki gibi cok hossun

teşekkür ederim,SeHNaz

ultimareina bütün elbiseli kombinleri çok beğendim özellikle çiçekli olanı ve beyaz pantolonlu kombindeki ayakkabılarını çok beğendim canım :nazar: bir de cevapları toplu alıntıyla vereblirsen canım daha iyi olur ard arda birsürü mesaj olmaz

Toplu alıntı yapmayı bilmediğim için öyle yapıyordum, görüntü kirliliği oluşturuyor haklısınız ama bakın azarı işitince hemen nasıl da bulmuşum toplu alıntı yapmayı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bana yorumda bulunan herkese cook cok tesekkur ederim begenilmesine sevindim

Gnydcim ve benim adim yarcim kizlar icimdekide kahveydi ayni renk diler sadece kumas farki vardi . Bende siyahla kAhverengini yakistiramam ...
Aslihasan mankenim benim het iki elbisende super yakismis dugun nezamana ???

Okypetecim rahatlik acisindan kiyafetlerin 10 numero . Ama ben sana dar kiyafetleri daha cok yakistiriyorum mesela gecenki siyah pantalonun

Ultimareina civil civilsin pozlarinda cok hos devamini bekleriz fotolarinin..

Teşekkür ederim, bundan sonra artık yavaş yavaş cıvıl cıvıllar yerine kışlık kombinler başlar :KK66:
Aslihasancim ikinci elbiseni cok begendim ve sana cok yakismis

okypete sende herzamn ki gibi cok hossun

Ultimareina sanada bayildim ya defile yapmissin
rengarenk civil civil kiyafetler bayildim

Çok teşekkür ederim size de, bu yaz böyle denk geldi, oldum rengaarengaarenkk kaydirigubbakcemile3

ultimareina ben de saana yazacaktım sehnaz yazınca hatırladım bebem ne güzel fotolar pozlar kız çok tatlısıın

aslım iki siyah elbiseni de gördüm

beli kemerli elbiseni çok yakıştırdım.. bayılıyorum siyah elbiseye yaaa

İlarzummmopuyorumnanaktan çok teşekkür ederim sende çok güzel giyiniyorsun şortlar falan aklinialirimsmile

vayy resimler resimler kombinler cosmus hatunlarimiz
editörlerde sapitmislar :KK1:

ilarzum ben sade giyiniyorum ama sana böyle civil civil seyleri cok yakistiriyorum, renk uyumun cok süper canim .. bacaklarin da süpermisss ohaoldumsmile

gecekusu canim tunigin cok hos olmus omuzdaki süsten dolayi kolye gözüme fazla geldi canim ama zevk meselesi, ilarzumda cok güzel secmis.

pinax canim gözlerin kadar vucudunda konusuyor elbisende cok yakismis..

su perisi sende cok uyumlu olmusun güzelim

ilarzum yaptigin yorum icinde tesekür ederim bal küpüm

gece_kusu fizikte cok gusel kıyafette
teşekkür ederim canım olgun ve dolgun fücudum varrr:emir_bebek:
ooyy ggecem kuşum ne kadar çok yakışmış yaa çok güzel olmuşsun ciğerim
teşekkürler bitanem
kız 38 bedenim yazmışsın bide 36 da alsam oolurmuş... ama bu da çok güzel olmuş kalçaları germemiş çok börülcem güle güle giy üzerinde paralansın canım

canım evet dediğin gibi üstüm ince benim 36 da oluyo fakat alta doğru genişliyom ben o zaman da kalçamı çok sarıyor ve rahat edemiyorum bölee cuk oturdu vallaa:umursamaz:

parçalannmasın anam titiz kullanırım ben bişicik olmaz duba bi hatun olmassam evlnince :roflol:

ilarzum cok zevkli hatunsun
gece_kusu sanada cok yakismis
güle güle giyin canim
fiziginde harika bu arada masallh :))
teşekkürler:)))
vayy resimler resimler kombinler cosmus hatunlarimiz
editörlerde sapitmislar :KK1:

ilarzum ben sade giyiniyorum ama sana böyle civil civil seyleri cok yakistiriyorum, renk uyumun cok süper canim .. bacaklarin da süpermisss ohaoldumsmile

gecekusu canim tunigin cok hos olmus omuzdaki süsten dolayi kolye gözüme fazla geldi canim ama zevk meselesi, ilarzumda cok güzel secmis.

su perisi sende cok uyumlu olmusun güzelim

ilarzum yaptigin yorum icinde tesekür ederim bal küpüm

teşekkürler selayım yaa ilarzum öle çek dedi hemen elime geçen kolyeyi taktım çektim değilse tercihim bu olmazdı:)))

su perisi gayet hoş görünüyorsun takıların çok havalı duuyor beğendim. asıl o yanındaa miiş miniş bakana bayıldım ben:kahve:
dopiez hoşssun ama üstündekini merak ettim daha yakın çekseydin keşke.
pinax elbisene bayıldım yaaa ne kadar güzel . nerden aldığını sorabilr miyim ayıp olmazsa :roflol:fiziğin de muhteşem valla.resme bakınca ilk dikkat çeken şey bronz bacakların ama :roflol:

haoldumsmile

pinax elbisen süper sanada çok yakışmış :nazar:

pinax, ilarzu cok hos gorunuyorsunuzzzzzzzzzz a.s.

cok tesekkürrrrrrrr ediyorum kislar heipinizi öperim Şeniz

pinax elbisene bayıldım yaaa ne kadar güzel . nerden aldığını sorabilr miyim ayıp olmazsa :roflol:fiziğin de muhteşem valla.resme bakınca ilk dikkat çeken şey bronz bacakların ama :roflol:

oy kusum sagol opuyorumnanaktan tabi sorabilirsin ayip mayip olmaz sempatiksalakcinni Promod diye bi magazadan almistim...Tr de var mi kusum?

Toplu alıntı yapmayı bilmediğim için öyle yapıyordum, görüntü kirliliği oluşturuyor haklısınız ama bakın azarı işitince hemen nasıl da bulmuşum toplu alıntı yapmayı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yok canım ne münasebet azar olur mu uyarı yada rica diyelim senin için de daha iyi olmuştur hem :KK1:
ilarzucum bluzün çok şekermiş şortla gayet spor ve tatlı olmuşsun canım
ben tayt dememiştim dar paçalı pantolon demiştim ama bence tayt ta giyebilirmişsin ne var ki ne bacaklarla giyiyolar hiç de ispatlayamamışsın işte lülülülülülü :KK1:
dopiez ilk kombinini daha çok beğendim gömlek çok hoş saçlar da süper
pinax elbise ayakkabılar takılar vücut hepsi harika bi tek o çantayı o elbiseyle yakıştıramadım ben çok spor kalmış
gecekuşu bluz çok şıkmış güle güle giy canım taytla da gayet güzel durmuş sen de benim gibisin heralde her yer ince ne yesem totoda toplanıyo kaydirigubbakcemile3

X