Bugün ne giydin? Çek görelim..

Pen swan cok hos olmusun sade desensiz bayiliyorum . Cantanda kendi basina guzel .canim neden krem veya kahve bir canta almadinmi? Bu ayakkabilar pembe dolaba son eklediklerinmi cok begenmistim

Selayhusum yanımdak, çanta beyazdı bu yüzden talihsiz oldu sempatiksalakcinni
Evet bu ayağımdaki ninewester
Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Sağol ablacığım güler yüzlümopuyorumnanaktan
Ben kotla kahveyi bir arada kullanmayı sevmiyorum canım

Çıtı pıtım ,cici bicim çok şeker olmuşsun:nazar:opuyorumnanaktan

Barçmancım çok teşekkür ederim,muhteşem insan boshayallersmile

slm cnm ılk resımde mor badıyı sevmedım
ama sandaletler hoş
ıkıncı resmde çantanı begendım::ustunde kı badının rengıde hoş pantolonu bıraz daha buyuk alsaydın daha cool bır gorunum olabılırdı ::emegıne saglık

Teşekkür ederim okypetemŞeniz
Şipşakçısın da ah o resim diye çektiğin videolara ne demeli:gitme:
Gitti caaanım pozlar kafamçokkarıştı
Seviyim seni opuyorumnanaktan

sorma ya. videoya basmışım yanlıkla.
güzel video da çekerim ben amasempatiksalakcinni
bende seviim seni:1hug::eek:puyorumnanaktan

GuerillaTanya
1. kombinini pek beğenmedim canım uyumsuz olmuş biraz.
2. kombinin süper olmuş.çok beğendim...

rockerx
beyazlar çok yakışmış canım.çok beğendim

nalanım boy pos,devlet gibi hatunsun bebeğim.maşallah..giydiklerinde çok yakışmış..kapalı bir hanım şıklığızemuszemus
miriana kokoşum benim..2.kombini çok beğendimŞenizsexi hatunum benimboshayallersmile

bayramda çok fazla bakamadım baya resim konulmuş herkes bayramlık şıkır şıkır olmuş maşallah
neriman34 çok uyumlu ve hoş bir kombin olmuş sen de inceciksin çok yakışmış
çilek seni önceki gün gördüm yorum yapamamıştım maşallah ne güzel yüzün var kıyafetin de ayakkabılar hariç çok güzel görünüyor
selayhus seni etekle daha çok görmek istiyoruz kuzum çok çok yakışmış kombinin de çok uyumlu olmuş ama sana renk de yakışıyor biliyosun dimi
aşkito senin ev halinle ben düğüne giderim :KK1: siyah kırmızı çok hoş olmuş bayram kıyafetini de çok beğendim içindeki mor badi harika ayrıca oğlun da çok yakışıklı olmuş kravatla küçük adam olmuş sıpa :nazar:
miriana gözlerin kendi gözlerinse eğer gerçekten çok güzelmiş ilk kombinde elbiseyi çok çok beğendim ama saçındaki çiçek olmamış bence az sonra sahneye çıkıcaksın gibi olmuş ikinci kombinde de pantolon ve ayakkabı ayrı ayrı çok güzelmiş bir arada hoş durmamış ama canım
kontes bayram elbisenin modeli çok güzelmiş ama desen pek hoşuma gitmedi canım küpeler de çok hoşmuş diğer kombin de spor ve hoş olmuş canım ama ben griyle bu yeşili yakıştırmıyorum ikisi de soğuk çünkü pembe kırmızı falan daha hoş durur diye düşünüyorum
okypete siyahlar yakışmış bluz ayakkabı çanta hepsi çok güzeller kolye de güzelmiş ama yan takma işini ben pek sevmedim canım

çok teşekkürler canım güsel yorumun içinn:kedi:
kırmızı,pembe far da ben sevmem...
yüzüğüme uysun istedimdi :kedi:

selam kızlar bayramda pek bakamadım buralara

barçman abla
siyah tulumlu kombin çok hoş sanada çok yakışmış
diğer kombinde çok yakışmış ablacım sadece omzu açık bluzunda kahve tonlarında olsaymış keşke

selayhuscum beyaz bolerolu kıyafetinle sade ve hoş görünüyorsun
etekli kombinde eteğin yakışmış saçlar güzel görünüyor canım

alisha çok beğendim hatta bayıldımm

zümra etek ceket takımınla yine çok şıksın canım sadece kolye fazla göründü gözüme
bayramdaki kıyafetinide çok beğendimm

gecekuşu yeşil eteğinle pek tatlı görünüyorsun

b&m pembe sana yakışıyor canımm

aşkitoş bayramın ilk günündeki kombinle çok güzel olmuşsun canım

okypete siyahlı kombin çok hoş özellikle ayakkabıların sanada çok yakışmış

kontescim elbise biraz kilolu göstermiş cantan ve saçlar harika canım
kot bluzlu kombin çok renksiz göründü gözüme saatin çok güzelmiş

neriman uyumlusun canım güzel görünüyorsun

su perisi tulumun güzelmiş yakışmış canım

çilek çok güzelsin maşallah

cankız takılar hariç güzel görünüyorsun canım

penswan güzel tatlı görünüyorsun

nalansu çok hoş görünüyorsun canım

miriana kombinler hoşuma gitmedi ama sen çok güzelsin maşallah sık sık görmek nasip olur umarım

uffff ne çok yazmışım kafamçokkarıştı

teşekkür ederim bebişimmmopuyorumnanaktan
elbise olanı gösteriyor biraz dakaydirigubbakcemile3

nalanım boy pos,devlet gibi hatunsun bebeğim.maşallah..giydiklerinde çok yakışmış..kapalı bir hanım şıklığızemuszemus
miriana kokoşum benim..2.kombini çok beğendimŞenizsexi hatunum benimboshayallersmile

canım benimmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
çok teşekkür ederim bebegim..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet mirianacım ikinci kombinin benimde çok hoşuma gitti harika görünüyorsun canım ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gecekuşu yeşil eteğinle pek tatlı görünüyorsun

teşekkür ederim canım daha güzelleri senin olsun inşallah

tanyacım 1. resimde her şey tek tek güzel ama hp birlikte ben uyumlu görmedim özellikle ayakkabılar çok tatlı. o pantolonun üstüne başka bişi giysen daha güzel olurdu diye düşünüyorum. 2. resimde de çantanı beğendim

merhaba hanimlar,
ben iki farkli resim ekleyecegim.

bu gecen haftalardan bi foto

Uploaded with ImageShack.us

bugünde böyleydim, kardescegzim ilk maasini aldi annemle beni alisverise götürdü :))

Kıyafetler değilde,2. resimde profilden durunca poponuz direk çıkmış bilmiyorumkismile Yani benim popo'lara karşı bi takıntım varda bakarım sürekli :)
Sizin poponuzda çok hoşmuş,demek istediğim dik ve güzel gözüküyor.Benim etrafımda genç kız yada genç kız olmayan yani bayanların çoğunluğunda dikkat ediyorumda hep dümdüz popoları oluyor.Neysee ne kadar çok kullanmışım "popo" kelimesini bilmiyorumkismileaklinialirimsmile

X