Bugün ne giydin? Çek görelim..

Barcman ablamm cok zarifsinn harikasin,tulumuda cok iyi tasimissin..

Alishaa bende seni cok begendim,özelliklede fizigini.kizinada kocaman bi masallah..

Kontess ojelerin yinemi mor bea? :) uyum harika kizim cok güzel fizigin yahu.

Selayhuss cici bici cok citir olmus üstündekinler..

jade bende ayakkabilarina takildim,sanki daha zarif bisilerde olabilirmis.ama diger detaylar harika..
Teşekkürler yakışıklı paşamın güzel annesiopuyorumnanaktan
Sende foto koyda görsün herkes güzelliğiniyerimseniben

Merhaba kizlar :KK3: konntes Selahyus Alishaa Barçman ve nickleri aklima gelmeyenler hepinizi çok biyendim opuyorumnanaktan

1000307b.jpg

ceketsiz
1000289f.jpg

zümracım teşekkür ederim
sen de herzamanki gibi şıksın
diğer kombinlerine kıyasla daha ağır bir kombin olmuş bu,beğendimma.s.

zümracım teşekkür ederim
sen de herzamanki gibi şıksın
diğer kombinlerine kıyasla daha ağır bir kombin olmuş bu,beğendimma.s.

Güzel yorumun için çok te$ekkür ederim canim :1hug:

Zümracim muhtesem olmussun, tek kelimeyle bayildim:nazar:
Kombin harika, renk ve taki uyumu süper; cok ta güzel tasimissin...

çok te$ekkür ederim canim a.s. begenmene sevindim yorumuna saglik opuyorumnanaktan

ayy burası açılmışta kızlar kombin yüklemişte haberim yokkk fisfisfis

alisha ve minik kızı bayıldımmmmm sizleree :lepi:
barçman abla kolyen hoşuma gitmedi ama tulumun gerçkten çok güzel sengözlerimebaksanab kontesscim skinny pantolon giyseydin keşke, uyumun hoş sengözlerimebaksanab selayımm skinyy seni iğrenç gösterio hiç hoş olmuosun :dilcikar: :dilcikar: jade sende çok iğrençsin tamammı :dilcikar: :dilcikar: zümra çok beğendim çok şıksınnn :smiley-cool:

ayy burası açılmışta kızlar kombin yüklemişte haberim yokkk fisfisfis

alisha ve minik kızı bayıldımmmmm sizleree :lepi:
barçman abla kolyen hoşuma gitmedi ama tulumun gerçkten çok güzel sengözlerimebaksanab kontesscim skinny pantolon giyseydin keşke, uyumun hoş sengözlerimebaksanab selayımm skinyy seni iğrenç gösterio hiç hoş olmuosun :dilcikar: :dilcikar: jade sende çok iğrençsin tamammı :dilcikar: :dilcikar: zümra çok beğendim çok şıksınnn :smiley-cool:

eneemm bu bacaklara skinny giyilir mi heiçççkaydirigubbakcemile3

daha 2 aylik olmadan 5 kilo aldim :kedi:
niye böyle oldum anlamiyorummm.. oysa ilk hamileligimdee bisey yiyemiyordum :KK43:(

Zümraaa etegin cok güzelmiss,bayildim vallahi..

askitom bosver canimyaa,icindeki kuzucun icin herseye deger,ayrica herzamanki gibi yine süeprsin..

X