Bugün ne giydin? Çek görelim..

gayet hoş olmuşsuunuz. rahat kıyafetler hep dikkatimi çekmiştir :)

zümracım çok uygun bir kombin olmuş
hem renk bakımından hem de tarz bakımından:nazar:

Zumra Hos sade olmusun canim renkleri Begendim
Gulcin saclarin hayirli olsun
Barbim boshayallersmile

zümra her zamanki gibi kombin harika
december rengarenk tam sevdiğim bir tarz
tanya elbisen çok yakışmış

gülçin saçlarının rengi çok güzelmilş
kıyafetlerinlede güzel görünüyorsun canımm

guerillatanya çok şekersin çok

barbim herhalinle güzelsin maşallah
sadece kolye hoşuma gitmedi
saçların yine yakıyor

beautyjinn çok hoş görünüyorsun

zümra senide çok beğeniyorum
herzamanki gibi çok hoş olmuşsun

Kkontesscim gene cok hos olmussun tatlim; ojelerinin rengi cok güzel, bu sene cok moda zaten.

Zümracim gene cok begendim seni, kombin cok hos; renkler harika.

Barbiecim üstündekiler tek tek cok hoslar ama kombin olarak pek begenmedim. Durusun, endamin yeter diyorum:nazar:

Tanya cok tatli olmussun:nazar:

Gülcin yeni sac kesimin hayirli olsun; güle güle uzat.

Beautyjinn di galiba; umarim dogru yazmisimdir niki. Elbisen gayet güzel, sen de güzel tasimissin; yalniz bi bileklikle cok daha hos olurdun...

Begenen ve yorum yapan herkese çok te$ekkür ederim a.s.

Okypete tarzına hayranım ...Sana çok yakışıyor canım... opuyorumnanaktan
Pen swan çok çok tatlısın bana çok sempatik geliyosun içime sokasım geliyor seni. :1hug:
gülüşün yüzün birde rujun çok güzel tenine çok gidiyor...
Barbimm ve kontes çok güzeldi kıyafet fizik bayıldımm ... :nazar:
Bende eklemek istiyorum bugünki üstümü başımı fırsat bulabilirsemm :bbo:

süpersn canım cok güzel zayıflamışsın hatika olmuşsunnnn datlummmmopuyorumnanaktan

kııız çiçeğim napiyon ballı lokmam özledim he iyiki koymuşum foto yorum yaptın da gül cemalini nickini gördüm bidenesim çok teşekkür ederim canım benim

kuzi,ağzımıza bal çalmadın dimisengözlerimebaksanabbaşka resimlerde ekliyeceksin işallah:dance:
dönüp dönüp bakıyorum ya:asigim:

kız kuziş hepisini koyarsam ortalık arzudan geçilmicek yarına ne kalacak:))) ben özelden hepisini sana atem bebem topluca :)))

Selam çiçekler ben de datilten döndüm pati arkadaşımın yarışma ödülü olarak bana hediye yolladığı tuniğimi koymak isterim sonunda giydim çekindim:)))

devamı gelecek canlar, gelsin dolgun bacaklarr, çok şaplatmayun bacaklarıma acıyor
:kedi:

:1shok::1shok::1shok:
akannehirakannehirakannehir
Allahım bune güzellik bune sexilik bayanssulusmilezemuszemus
Şahanesin güzel gözlüm
bayıldım bittim Şeniz

:asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
olum sen nesin ya:asigim:sen kadınsan ben neyim :umursamaz: :nazar:
şu fiziğe,sexiliğe,dişiliğe bak beeboshayallersmileburam buram dişi kokuyo şerepsizim:nazar:
:nazar: :nazar: :nazar:

:roflol::roflol::roflol:

Selam çiçekler ben de datilten döndüm pati arkadaşımın yarışma ödülü olarak bana hediye yolladığı tuniğimi koymak isterim sonunda giydim çekindim:)))

devamı gelecek canlar, gelsin dolgun bacaklarr, çok şaplatmayun bacaklarıma acıyor
:kedi:

of of of offfffffffffff arzumm seksi şempazem bu ne seksilik bu ne güzellikkkkk süpersin çikolat soslu dondurmam manyak bişiyyy olmuşun laaaaaaaa bu arada zayıf gördüm seni tatil yaramışş vallahi bir geldin pir geldinn ballı lokmammmmmmopuyorumnanaktan

Pen swan çok çok tatlısın bana çok sempatik geliyosun içime sokasım geliyor seni. :1hug:

Gel canım öpem bi Şeniz
Tşk ederim :icecream:

okypete tulum çok yakışmış çantanı da çok beğendim keşke hırkayı giymeseymişin tulumun havasını kapatmış
kontess canım bluzün çok hoş ayakkabı taytla da çok güzel durmuş güzel ayakkabıymış hakkaten ya
ilarzu çok kilo vermişsin maşallah çok seksü olmuşun bu tunikle dışarı böyle çıkmadın dimi aklinialirimsmile

of of of offfffffffffff arzumm seksi şempazem bu ne seksilik bu ne güzellikkkkk süpersin çikolat soslu dondurmam manyak bişiyyy olmuşun laaaaaaaa bu arada zayıf gördüm seni tatil yaramışş vallahi bir geldin pir geldinn ballı lokmammmmmmopuyorumnanaktan

seksi şempanzen yisin seni cabbarım:roflol:

baryamda gelcen yaa bol bol yirsin çikelatalardan Şeniz yolundan ilerliyom medar-ı iftiharım mihenk taşım:lepi:

sağol canım. bende senin fiziğe bayılıyorum. 10 numara..
okypete
ilarzu
kkontes
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: alkisalkisalkis
teşekkürler sakarkedi..
okypete tulum çok yakışmış çantanı da çok beğendim keşke hırkayı giymeseymişin tulumun havasını kapatmış
kontess canım bluzün çok hoş ayakkabı taytla da çok güzel durmuş güzel ayakkabıymış hakkaten ya
ilarzu çok kilo vermişsin maşallah çok seksü olmuşun bu tunikle dışarı böyle çıkmadın dimi aklinialirimsmile

kamuflaj, o hantürks, sempatiksalakcinni
Ben de senin nude ve karamellerine bayılıyorum ama bana olmiyi şakkıdı

sanada gidiyor aslındada ,sen alışık değilsin. ama kırmızı ruju yakıştırdığım az insandan birisin tatlım...

okypete ben seni sarışın hatırlıyordum.amna bu renjte çok hoş olmuş.tulumunda çok hoşş.ankarada 3 kadından 1isi tulumluu.bazısı taşıyamıyor.ama sana yakışmışş.

haftasonu ben kızlar
2138.jpg

X