Bugün ne giydin? Çek görelim..

demmothy ve twetyy bayıldım ikinize de canlarr
ne güzell fiziklerinizx var anam çuval giyse yakışır dedikleri fücuutt bu demek kii:))))
bayram bi geçsin bak ben de callenitics egzersizlerine başlıyıp siz gibi olmassam ama
ahanda bura yazıom:)

tiviti ne yaptın sen yahu yaktın yıktınn
çok beğendimmmm
ayakkabınıda çekseydin keşkee

demet giyimin hep güzel zaten :))
pabuclar nerden canım onu sorcktm ben..aynısının tıpkısını arıyorumda :))

anam anammm
demothy fewkeladenin fevkinde süper giyiniyorsun canım...
tweety anacım sexi hemşirem =) çok şıksınız efendim...

demet giyimin hep güzel zaten :))
pabuclar nerden canım onu sorcktm ben..aynısının tıpkısını arıyorumda :))

çoook teşekkür ederim kızlar sempatiksalakcinni ayakkabıları Demstock adlı mağazadan aldım bazı avmlerde var ; charles&keith markası cnm.. Şeniz

çoook teşekkür ederim kızlar sempatiksalakcinni ayakkabıları Demstock adlı mağazadan aldım bazı avmlerde var ; charles&keith markası cnm.. Şeniz

cevahirde var magazası canım yerimseniben bakmıştım ama göremedim.yeni sezon heralde.
teşekkr ederm güle güle eskit :))

bayildimmm akannehir $ahanesin $ahane ayyakkabilarinda çok gizel yaaa boshayallersmile

bende geldimmm ara ara bakıorum hepnize :)
şıklık yarışı var sanırım..
kıskandım bende ekliyim dedimm=)

:1shok: tibiti, harika görünüyorsun :lepi:
seksapel/masumiyet karışmış canım çok hoşuma gitti
sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile5

bende geldimmm ara ara bakıorum hepnize :)
şıklık yarışı var sanırım..
kıskandım bende ekliyim dedimm=)

canım sen de çok hoşsun tarzını beğendim, özellikle pantolonun çok şeker kaydirigubbakcemile5

Demothy masallah cok hos olmussun, seni bi suredir birine benzetiyodum simdi buldum.. fahriye evcene benzetiyorum seni cnmm:) gerci sen ondanda guzelsin

bm çok şık ve uyumlu olmuşsun
demothy çok beğendim hem spor hem şık olmuşsun ayakkabıların da çok hoş
tivity canım çok çok hoş ve seksü olmuşsun kız o çoraplar ne öyle aklinialirimsmile kolyene de bayıldım ayrıca
kuzeymila tişört de pantolon da çok şeker fiziğin de güzelmiş çok yakışmış

teşekkürederimopuyorumnanaktan

canım sen de çok hoşsun tarzını beğendim, özellikle pantolonun çok şeker kaydirigubbakcemile5[/QUOTE]

teşekkür ederim cnm.

[
kuzeymila tişört de pantolon da çok şeker fiziğin de güzelmiş çok yakışmış[/QUOTE]

mersilerden bi demet :=)

kuzeymila cok hos olmusun her tsörtte pantalonda sende cok hossunuz

sende çok hoşsun :=)

anam anammm
demothy fewkeladenin fevkinde süper giyiniyorsun canım...
tweety anacım sexi hemşirem =) çok şıksınız efendim...

tiviti ne yaptın sen yahu yaktın yıktınn
çok beğendimmmm
ayakkabınıda çekseydin keşkee

tibitim islik caliyorum sana ... sen simdi disarda bu coraplarida giydinmi kizz cok seksuuu

çok teşekkür ederim fıstıklar güzel yorumlarınıza opuyorumnanaktan :kedi: akkabımı çekemiyorum evde çekindiğim için malesef çekersem ayrı koyarım bilmiyorumkismile dışarda bu çorabı giymedim şimdi giydim ayaklarım üşüdü misafirlerim var şuan böyleyim ayakkabıyla hoş durmuyor bu çoraplar

:1shok:Biem cim seni çok beğendim pembişler ne kadar yakışmış zemuszemus

tişikkir iderim canimmm

bende seni inceliyordum şindik
saçlarını çok beğendim opuyorumnanaktan 70 lileri hatırlattı bana ,göz kapağına kalın çekilmiş bi eyeliner ve ten renginde bi ruj süper uyum sağlar :lepi:
çoriplerin dışında çuk beğendim transparan desensiz siyah çoriplen deniyebülürsün bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…