Bugün ne giydin? Çek görelim..

rockerx fiziğin çok güzel
hanturks tam haftasonuna uygun bir kıyafet olmuş,rahat görünüyosun boshayallersmile ben göbiş göremedim valla zemuszemus

bluzun ve papilerin çok güsel bebişimm:kedi:
aman be o da göbik mi, sen gel de benimkini göreyvahedigeldismile
çok sağol kontescim, papilerim çok gözükmemiş ama farketmişsin canım a.s.
rockerx fiziğin çok güzel
hanturks tam haftasonuna uygun bir kıyafet olmuş,rahat görünüyosun boshayallersmile ben göbiş göremedim valla zemuszemus
teşekkür ederim canım a.s. ne bilim ilk resimde bana çıkmış gibi geldi :kedi:

canlarım tam yeri değil ama danışmak istedim.
bir papi gördüm bugün,sizce alsam mı ?
79 tl , beta marka.2 rengi mevcut.

canlarım tam yeri değil ama danışmak istedim.
bir papi gördüm bugün,sizce alsam mı ?
79 tl , beta marka.2 rengi mevcut.

tam yeri tam zamanı.com sen beğendiysen all ama bnm tarzm deil mesela ama sana yakışcağını düşünüorum kii ölede olurr kaydirigubbakcemile2

kontesss akannehir şakamı kuzum bu soru kafamçokkarıştı ne kadar çirkin o papiler sakın alma, paraya yazık :umursamaz:

hanturkum badini beeendim ,opuyorumnanaktan akkabılarında uyumlu ama pantolunu uygun bulmadım kombinine kot yada beyaz pantolon tercih edebilirdin gibime geldi bilmiyorumkismile

kontesim gri elbiseli bi kombinin vardı elbiseye bayıldımm zemuszemus çantan falanda çok uyumluydu

aşkitom seninde bej renklerinde taçlı bolerolu bir foton var bayıldımzemuszemus

Kontesciğim ; Bence sol taraftaki daha hoş hem spor hem klasik duruyor iki şekilde de kombin yapabilirsin.

aa nie beenmedin kız barbiii :1shok: blazer ceketlerle mikemmel oliy bunlar :1shok:
bacı'm ben de beyazlısını alırım zten alırsam,gri çanta ile fln gider
dierine bi de çanta uydrmak lazm ws ws ws

hanturkum badini beeendim ,opuyorumnanaktan akkabılarında uyumlu ama pantolunu uygun bulmadım kombinine kot yada beyaz pantolon tercih edebilirdin gibime geldi bilmiyorumkismile
çok sağol barbim opuyorumnanaktan bu sıcakta kot muu akannehir incecik kız o pantul oh püfür püfür

kontess canım ayakkabılar benim de çok tarzım değil ama önemli olan senin tarzına uygun olup olmaması bence içinden geleni yap o yüzden aklinialirimsmile ama alırsan ilkinin renkleri daha iyi uygun kıyafet ve çanta bulman da daha kolay olur

Son düzenleme:

olursa ilki olur zaten bebişimm bakalım daha güselini bulamassam alıcam gibi,resmen aklım kaldı çünküakannehir

Kontesim elbiseli halin cok hosdu..:
Maix mavi ile beyaz uyumu guzel olmus

Askitom bu sefer degisik geldin gozume cani
. Cok tatli gozlerin yuzun var masallah . Kiyafetlerinde yakismis bebis
Hanturks senide begendim canim omuzu acik tsortler ayri bir hava veriyor insana

aşkito bütün aksesuarlar be üstündeki bluzun harika ama pantolonun daha bir skiny tarzda olsa daha iyi olurdu sanki:)
bu arada ben yorum yapıp duruyorum ama resim eklemiyorum ne yüzsüzüm:kedi: eğer yorum yapmadan çıksam bu seferde kendimi bakıp bakıp kaçıyor gibi kötü hissedeceğim:kedi:

kontes cim ne diyeceğim bugün nine weste baktım indirim vardı benim numara sorunum olduğu için çok çeşit yoktu maalesef birde oraya bak belki bu ayakkabıları aklından çıkaracak birşey çıkıverir karşınabayanssulusmilekaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…