Bugün ne giydin? Çek görelim..

Barçman,beste harikasınız..

barçman ablacım ya hepimize bin basarsın valla maşallah gözlerimi alamadım boshayallersmile
bestecim fiziğin zaten çok güzel ama zevkinde öyle ayakkabıların,montuna bayıldım :eek:
selayhus canımınıcı sende supersin yine yeni ayakkabıların hayırlı olsun bitanem a.s.

barçman bste yıkılıyonuss yaaaaaaaa süpersinizzz uuuuu uggggghhhhhhh

wy way wayyy afeti devranlara bakın heleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
barçman ablacığım maaşallah 10 numarasın
beste çok tarz olmuşsun cnm saçların çok tatlııııııııııııııııı
xzgi cim nişanlığına hasta olmuştum zaten tatlım renk seçimi falan harika
selayhus kuzum nereye takmış takıştırmışsın yine uyumlusun her zamanki gibi fıstığım başarılıııııı....
unuttuklarım warsa kusura bakmayın kızlar...ama bu topikte herkes çok şık...

Bu ne zarafet bu ne incelik çok hoşsun herzamanki gibi olumunekankayizsmile
Hepinize çok teşekkür ediyorum kızlarŞeniz
SELAYHUS Çok hoşsun Taba favori renklerimdendir
:nazar:

wy way wayyy afeti devranlara bakın heleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
barçman ablacığım maaşallah 10 numarasın
beste çok tarz olmuşsun cnm saçların çok tatlııııııııııııııııı
xzgi cim nişanlığına hasta olmuştum zaten tatlım renk seçimi falan harika
selayhus kuzum nereye takmış takıştırmışsın yine uyumlusun her zamanki gibi fıstığım başarılıııııı....
unuttuklarım warsa kusura bakmayın kızlar...ama bu topikte herkes çok şık...

mersi sekerparem nerelere kavboldun mum yakmistik xzgimle beraber aramaya ciktik ..
isigimiza cagirdik seni....
kiz normalde küpe takmiyorum gecenlerde bir yer ucuzluk yapmis 1 euro bir cift küpe 9 tane aldim :))))) benimki takmiyorsun koleksiyonmu yapacaksin dedi bende taktim....

barcman ablam tskler.

Son düzenleme:
mersi sekerparem nerelere kavboldun mum yakmistik xzgimle beraber aramaya ciktik ..
isigimiza cagirdik seni....
kiz normalde küpe takmiyorum gecenlerde bir yer ucuzluk yapmis 1 euro bir cift küpe 9 tane aldim :))))) benimki takmiyorsun koleksiyonmu yapacaksin dedi bende taktim....

barcman ablam tskler.

haha ışığınıza geldim yiwrum hade oda olmadı mumun kokusunu duydum geldim buralara...
yakışmış anacım küpeler kolyeler takmaya devam et...
seviyorum sizi
opuyorumnanaktan

yarısmayıda baslatıcam birazdan resim gonderen arkadaslarıda coook optum tesekkur ederim sizlereopuyorumnanaktan

ah canım haberin yokmu:)
en iyi kombin yarısması yapıyoruz hatta yarım saat sonrada baslıycak

herkes çokk şık özellikle Barçman ablam
ben bugün eklemicektim resim falan çekilmedim ama bunu dişimi fırçalarken arkadaşım çekmiş hadi ekliyim dedim

barçman gerçekten çok zarif ve şık görünüyorsun, arkadaşların seni çok kıskanmıştır eminimm kaydirigubbakcemile3

bestecim sende çok şıksın yaa, fiziğine sana nazar değmesin canım
opuyorumnanaktan

herkes çokk şık özellikle Barçman ablam
ben bugün eklemicektim resim falan çekilmedim ama bunu dişimi fırçalarken arkadaşım çekmiş hadi ekliyim dedim

tatlım ben gene resmi göremiyorum ama, eminim çok tatlısındır gene bayanssulusmile mucuuukkk opuyorumnanaktan

gördüm gördün alıntı yapıca düzeldi pembe pembee kız bak oğlum sana ıslık çalıyor haa kaydirigubbakcemile3

barbi çok tatlısın yaa..maşallah yerimseniben herzaman çok hoş ve uyumlu giyiniyosun..ayrıca badinin omuzları çok güzel..

1z65tty.jpg

ben de geldiimm bu gün şapka taktım hava güzel artık :)
yarışmaya da bununla katıldım

BARBİ çok şıksın yine:lepi:
bluzunun rengine hastayım, çok seviyorum fuşyabayanssulusmile karpuz kol badi ben de istiyorumboshayallersmile
eteğini ayrıntılı görmek isterdim çok güzel bir modele benziyorbayanssulusmile

haha ışığınıza geldim yiwrum hade oda olmadı mumun kokusunu duydum geldim buralara...
yakışmış anacım küpeler kolyeler takmaya devam et...
seviyorum sizi
opuyorumnanaktan

Ahahah bende çok çok selayhusum senide çok çok :kedi:

X