Bugün ne giydin? Çek görelim..

bmcim ıncecıksın cok hossun
tıvıtımm etegın harıka kombını cok begendım ama evın ıcınde neden gozluk takıyosun bebegımm

Bu forumda en güzel giyinenlerden birisin bence. Ve giydiklerinde yakışıyo ama... Harikasın alkisalkisalkis
çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için bayadır fotoğraf paylaşmıyordum şaşırdım görünce :)
tıvıtımm etegın harıka kombını cok begendım ama evın ıcınde neden gozluk takıyosun bebegımm

bu kombini çok önceden eklemiştim balım , ben işten gelince üstümü başımı çıkarmadan çekiyorum genelde resimleri o yüzden de gözlük gözümde kalmış kuşum Şeniz sırnaşık şey

maix bir içim susun desem... sempatiksalakcinni
kontesim çok beğendim kombinini çok uyumlusun balım
derya hangisi sensin qı sempatiksalakcinni bari yüzünüzü saklasaydınız çalınmaya karşı iki fizikte gayet hoş görünüyor ..akannehir

Buda benden olsun
pantolon giymeyi sevmiyorum dışarıda boshayallersmile
ama direksiyon hocam derslerde giymemi istemişti sempatiksalakcinni

:roflol::roflol::roflol:

çok zarifsin cnaım. boy-pos-fizik yerinde maaşallah.
bencede direksiyon derslerinde etekle rahat edemezdin. doğru seçim.

geçen haftalardan bir kombinim.
netim olmadığı için paylaşamamıştım.

kontes çok şişirn olmuşsun kuuuuuuu. 80 lerden fırlamış gibisin. saçlarında konbine uymuş örgülü örgülü:)))))))

kontesim cok sekersin cnm.. saclarda yakiyo hani :)

bu da ben .. ev hali.. temizlik yaparken :))

oyyyyyyyyyyy gurban olduğum senin ev halindemi vardı kokoşşsempatiksalakcinnibayanssulusmile
kıss pek bi bodur göründün gözüme. açıdan olsa gerek zaar. yoksam boylu poslu hatunsunsempatiksalakcinniopuyorumnanaktan

Dün Migrosta çekilen foto
Terlikçi geldi haaaanııımmmm opuyorumnanaktan

canım çok hoşsun. fizik mikemmel. balık etli ele gelir cinsten .:lepi:
siyahlarda çok yakışmış.
ay o arkandaki 40 tl olan ne , çıkaramadım delikafadulden

Günaydın kızlar bugün bende böyle giyineyim dedim hepinizi kocaman Şeniz

seçillll spor tarz sana çok yakışıyor. göslerede yeşil gitmiş. saçlar zati asi yatışmıyor. olmuşsun balım:lepipuyorumnanaktan

deryacım yaşına göre cidden çok diri vucudun. maaşallah sana. hayat dolusun.
ama bende arkadaşlara katılıyorum. yüzünü saklasan daha iyi sanki. her site bizimki kadar masum değil ki senin verdiğin pozlarda onların arayıp bulamadığı cinsten. yarın bir gün resmini o sitelerde bulabilirsin , daha kötüsü yakınlarında görür. allah korusun.((((

maix balım çok hoşsun. ten rengine bayıldım:))

ulen ramazan ramazan eccik kapalı kıyafetler giyin . abdest kaçıyor daaaaaa:))))

Bir zamanlar arkadasimizin ic camasiri gozukuyor diye topik calkalanmisti .
Derya__ sozum kiyafetine debil, Yasca buyuksun saygisizlik Etmek Istemem ama vallahi her hattin belli oluyor. Birazda bu pozundan olsa gerek durusunu Abes buldugumu soylemek istedim acaba Benmi cok dikkatli baktim resmine ama herseyden once bir bayana estetik durusu yakistiririm ancak gozume Oyle hos gelir...

çok zarifsin cnaım. boy-pos-fizik yerinde maaşallah.
bencede direksiyon derslerinde etekle rahat edemezdin. doğru seçim.

a.s.a.s.
teşekkürederim kızlarr opuyorumnanaktan

her hattı mı belli oluyor.
ilahi.
anam hatlar ortada zaten, selayhuscuğum.hepsi,ben buradayım dii.sempatiksalakcinni

Hanım efendinin bayağıda yaşı var sanırım annem yaşındasınız
hiç yakıştıramadım sereserpe buraya resim koymanızı...
cahil biri diilsiniz sonuçta ben yaşınıza hiç yakıştıramadım...

Son düzenleme:
Kadın bir resim koydu burnundan getirdiniz :hulya:
Derya fizik şahaneymiş bu arada,şu yaşımdan daha iyi durumdasın vereliniortak
Tebrik ederim,spor yapıyorsun sanırımı;şu karın bölgesini napmak lazım acep kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…