Bugün ne giydin? Çek görelim..

waaaayy anassınııı :1shok:çiçem aştın kendini uçtun gittin sen yalağini sevsinler canooo saçlar pek şahane bidenemm

güzeller güzelim teşekkür ederim ..
saçımda ki fılar tanıdık geldi mi sena
bana bursadan gelmiştide :)sempatiksalakcinniolumunekankayizsmileopuyorumnanaktan

773.jpg

bıldırcın diyesim geldi zemuszemus

İşteee geldimm burdayımmm :))
Uzun bir aradan sonraa...
Hepinize kucak dolusu sevgilerr opuyorumnanaktan harikasınız...
İçimdeki straplez işyerine giyerken ve klimalı soğuk olduğu için üzerime hırka giyiyorum.

Buda Irmoşumm boydan alamamışız amaa :

Son düzenleme:

Şeniz
barbi araban gölde dersem, " ne gölde mi!!!!" diye kızmayacak kadar munis görünüyorsun nunişim :roflol::roflol::roflol:
aretliğim noldu sana saçlarını hedenşoldursla mı yıkadın ahenkle dans ediyorsunuz :icecream: :roflol::roflol::roflol:
bak başımıza çotlamayı icat ettin bi de perfinya çıkarma fena alışıyorum :mymeka:
çok hoşuma gittin aferim, ayrıcana da çok yakışmış gıyafetlerin yalnız bi sepetin eksik kolunda o yüzden puanım 4 :icecream:
şaka şaka la hemen zırlama çok beğendim:nazar: eteğinde de gözüm kaldı, zaten bi puntişli bluzundan bulamadım gitti:nazar:
he isterim, he hemen bana gönder de sana iltifat etmek için rüşvet aldığım meydana çıksın:nazar:

[/QUOTE]

sepetimi takarsam koluma herkes kendi yoluna ona göreee :dilcikar: takimmm istersennn kötükedihüso

çoturdayan perfinyalar türerse burda çotur çotur o zmn yidinmi sen ayvayı hahahaha yorum ve smil manyaaa işte o zmn olursun :roflol::roflol:

kanka "munis" ne la? bilmiyorumkismile küfür etmion demi çatlak kiremit :mymeka:

puanlı badiyi ezgiye verdim rişvet olarak bir yorumundan dolayı sağa mini eteklerimden biri yollasam olarmııııı , herüfüne giyersünnnn sengözlerimebaksanab :jeyyar::jeyyar:

selam kızlar..
herkese hayırlı ramazanlar diliyorumopuyorumnanaktan

dsc00119yibjpsw8.jpg

hayırlı ramazanlar susucumm

burası şarköymü ??

badin saçlarını ortaya çıkarmış sevdim a.s

ahhh ahhh güzel jeyd ve güzel jeydin güzeller güzeliiii kuzusu bayılıorum ikinizede :asigim:

hırkayı çıkartaydın ya resim çekilirkene , gözümüz gönlümüz bayram etseydii kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana çok uyumlu ve şıksın canım

kuzun zaten bitane çuval giyse yakışır şu surata tütütüt Rabbim nazarlardan korusunnnn :nazar:

pastel renkler sana çok yakışıo bebem, çantanda kaffedir umarım :icecream:
çok sağol barbim, evet çanta kaffe canım siyah kimin mi durmuş ya biri daha sormuştu bilmiyorumkismile

susu badinin rengi ne güzelmiş bayıldım valla, modeli de güzelmiş
maix bluzün çok hoşmuş sana da çok yakışmış
jade pembe beyaz çok hoş olmuşsun

ahhh ahhh güzel jeyd ve güzel jeydin güzeller güzeliiii kuzusu bayılıorum ikinizede :asigim:

hırkayı çıkartaydın ya resim çekilirkene , gözümüz gönlümüz bayram etseydii kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana çok uyumlu ve şıksın canım

kuzun zaten bitane çuval giyse yakışır şu surata tütütüt Rabbim nazarlardan korusunnnn :nazar:

çok sağol barbim, evet çanta kaffe canım siyah kimin mi durmuş ya biri daha sormuştu bilmiyorumkismile

susu badinin rengi ne güzelmiş bayıldım valla, modeli de güzelmiş
maix bluzün çok hoşmuş sana da çok yakışmış
jade pembe beyaz çok hoş olmuşsun

jade bayıldım kuzucuğunla ikinize opuyorumnanaktan :nazar:

maix :nazar:
jadem ve mınık prenses :asigim:
tembel tosba alkisalkisalkis

barbimm rüşvetim gelmedi bekliyorum :KK1:

Yorumlarınız için teşekkür ederimm canlarımm benimmmm :1hug:eek:puyorumnanaktan

hanturks çantan hariç herşey güzel canımbeğendim,

susu badinin rengi çok hoşşş

maix çok şekersin canım şort ve body süper yakışmışşş

barbıeveken
pen_swan
mutfakrobotumuyumneyim
albatros opuyorumnanaktanteeşekkurler hepınızee..
barbim şarköy değil kerpede bulduk biyer orasızemuszemus

X