Bugün ne giydin? Çek görelim..

yorum yapan herkeşe çok teşenkkürlerimi iletiyorummmm :asigim:

sorunuzada cevap verim a.s. badimin o kadar acaip bi kumaşı varki boğazlı olması hiç etkilemiyo, o yüzden bunaltmıo kuzular :icecream:

Yeşilgözlü melek, baştan sona beğendim, çıtı pıtı olmuşsun. Tek gözümü tırmalayan o kumaştan kemerin fazla kalın ve uzun olması.

barbicim ben dünkü kombinini beğenmiştim,yazmayı unutmuşum prd
o tarz etekleri çok seviyorum ama kalçam büyük olduğundan yakıştıramıyorum,sana çok yakışmış maşallah bebişima.s.

Hay Masallaaah a.s.
Cok uyumlu ve güzel oLmussun canimm opuyorumnanaktan

yeşilgözlü melek çok uyumlu ve hoş olmuşsun canım opuyorumnanaktan

Yeşilgözlü melek, baştan sona beğendim, çıtı pıtı olmuşsun. Tek gözümü tırmalayan o kumaştan kemerin fazla kalın ve uzun olması.

eteğin çok güzelmiş... güle güle giy

opuyorumnanaktan

tembeltospa spor ve güzel görünüyosun çok beğendim seni sadece saçındaki fazla gözüktü gözüme
yeşilgözlümelek uyumun hoş olmuş eteğin de güzelmiş

tembeltospa bu kez cok begendim giydiklerini, cokta yakismis..kaydirigubbakcemile5
mutfak_robotu_ basörtünle elbisen cok uymus..
yesilgöslümelek giyim zevkini begeniyorum, bu kezde cok $Iksin ama etegin boyu biraz
uzun sanki .. yada altina parmak arasimi giyseydinbilmiyorumkismile yoksa gayet hosopuyorumnanaktan
hanturks cok uyumlusun yine, cok yakismis..kaydirigubbakcemile2

uzuuuun bir aradan sonra ben geldimmm.. Reklam Arası Vermiştimm :))
Bugünden Değil ama sıcak havaların etkisiyle kendimizi dışarı attığımız bir geceden işte böyleydim :)

gamzecimmm hoşgeldiinn... opuyorumnanaktan

resim net çıkmamış ama seni görmek mutlu etti beni be :kedi:

hanturks canım uyumunu cok beyendım supersın :lepi:

yesılgozlumelek cnm pembe sna cok yakısıo wlla test edılmıs onaylanmıstır :lepi:

gamzem inşallah fıstığım valla artık sadece gönüller bir olsun demek istemiyorum en kısa zamanda bi iftar inşallahh

hanturks-bu ton tenin çok yakışmış

barbieveken-eteğini çuk beğendim

yeşilgözlümelek-pembe beyaz uyumun süperr

gamze- foto çok net değil ama sanırım mavi giymişsin
bu aralar parlement mavisine takmış durumdayım

anca sizleri görebildim

yesilgosluMELEK kıyafetiniz çok yakışmış,fiziğiniz de çok hoşa.s
hanturks çok tarz duruyorsunuz,çok beğendimboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…