Bugün ne giydin? Çek görelim..

pandora cok hos olmusun ve sapkan müthis yakismis ,, birde cildin icin özel birsey yapiyormusun canim güzel duruyor hemen gözüme carpti ??

yesilgöslümelek senide bugun cok uyumlu oldum kiyafetlerin cook yakismis

mersi canlarimmm.. begenmenize sevindim..
Okypete sen bana hic yorum yapmiyon walla küsebilirim p

Pandora seni günün $IKI ilan ediyorum.. harikasin..
yanniz benim kiyafetim sana neyi hatirlatti merak ettim bakk???

Albatross tahmin ettigim gibi ayakkabilar süperr..

melek cantan ve tuniginin uyumu tartisilamaz.. cok yakismis kiyafetlerin.

pandoraaa yüzünün güzelliğinden elbisene bakamdım.çok güzel bir yüzün var maşşallah yerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

tşk ederim canım :kedi:
senin güzel görüşün ...

pandora cok hos olmusun ve sapkan müthis yakismis ,, birde cildin icin özel birsey yapiyormusun canim güzel duruyor hemen gözüme carpti ??

canım benim cildim çokta iyi değil aslında ama iyiye gidiyor...
şöyle bahsedeyim ,faydası gördüklerim ve tenimi güzelleştiren ucuz ama etkili yöntemlerimden ve kremlerimden ...

önce yüzümü sebamed likid jel ile yıkıyorum.sonrasında eczanelerde satılan cleocinden sürüp 15 -30 dk oyanalıyorum ardından buzdolabımdaki buz kalıplarına karıştırdığım içme maden sodası ve sirke karşımından yaptığım buz küpünü tenimde gezdirip ,kağıt havlu ile fazlasını alıp bekliyorum ..ardından gülsuyumu sürüyorum rosense...sonracıma,nıvea Q10 göz kremini kullanıyorum (30 + yaşlar için yalnız-buna dikkat ) ve ttüm yüzüme netrouguna onarıcı nemlendiricimi sürüp zıbarıyorum ...bayanssulusmile
bu arda çok ama çok tşk ederimmŞeniz

Pandora seni günün $IKI ilan ediyorum.. harikasin..
yanniz benim kiyafetim sana neyi hatirlatti merak ettim bakk???
ben genelde salaş giyindiğim için ,daha doğrusu giyinmyi pek bilmediğim için bende kendimi kendimin az salaşı hissedip,paylaştım sizlerle ,yoksa ben şıklıktan km lerce uzağım ..zaten hep şık olsam hergün koyarım allamadelikafadulden

ayna mevzusuna gelince asılı lduğu yerde ışık almıyordu ,dellendim ,''mutfak '' dedim ,aldım görtürdüm ,orda çekildim :dance: orası iyi ışık alıyor o açıdan ,yoksam bulaşık yıkarken totoşime bakmıyom yani delikafadulden
kombinin bana makeup yarışmasını anımsattı baklava suratlım, yorumuna çook tşk ederim Şeniz

aşkitomm sana kırmızı çok yakışıyorrr :dance:
yeşil gözlü melek üzerindeki bluzun ancak beyaz pantolonla bu kadar yakışabilirdi, harika olmuşsun boshayallersmile
pandora çok şık olmuşsun, elbisen çok güzel canım yerimseniben
mutfak robotu muyum neyim ayakkabıların çok şekerrr kaydirigubbakcemile2 eteğinle de çok uyumlu olmuş boshayallersmile
albatros ba-yıl-dımm boshayallersmile işte ben de öğretmen olunca böyle şık giyinmek istiyorum bayanssulusmile

kilo aldigimi lüffen yüzüsüme vurmayinnnsenağlama

olur mu hemen yapayım aşkito. küsme sakın.
senin çok farklı bir tarzın var. bunun farkındayım. bir tarzı olan kişileri takdir ederim. kendine yakışanı ve gideni bulmuşlardır ve kişiliklerine oturmuştur bu. yanii,o kişiyi tarzıyla tanırsın. sende benim gözümde böylesin. canlı ,neşeli ,renkli giyiniyorsun. sanırım kişiliğinde böyle kişilik kıyafetlere yansır çünkü.
bu kıyafetinde aynı diğer kıyafetlerinle ilgili düşüncelerimi yansıtıyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın
ALBATROS=Sende ayakkabılarında çok hoş
PANDORA=Süper görünüyorsun maşallah
AŞKİTOM=Kokoşum bayıldım
kırmızılar çok yakışmış çook

günaydınn kızlarrr
hekese yorumları için teşekkürlerr

Pandoram canım elbisene bayıldımm sanada çok yakışmış
fizik süperrr

Günaydın
ALBATROS=Sende ayakkabılarında çok hoş
PANDORA=Süper görünüyorsun maşallah
AŞKİTOM=Kokoşum bayıldım
kırmızılar çok yakışmış çook

barçman ablam,senin gibi şık ve alımlı bir hanımfendi olabilirsek ne mutlu a.s.

günaydınn kızlarrr
hekese yorumları için teşekkürlerr

Pandoram canım elbisene bayıldımm sanada çok yakışmış
fizik süperrr

canımm kalb kalbe karşı Şeniz

tesekkür ederim.. iltifat olarak kabul ediyorum :)

haha tsk ederim cnmm

Pandoram anladim canim.. kullandigim aksesuarlar var evet :)))sempatiksalakcinni[

alinti yapmadigim diger kizlarada yorumlarindan dolayi tesekkür ediyorummzemuszemusopuyorumnanaktan/B]

aşkitoş kırmızı kıyafetinle gelincik gibisin şekerimm

pandora dantelli ayakkabı ve şapkanla çok romantik olmuşsun canım beğendimm

yeşilgözlümelek çok hoş çok beğendimm

kızlar bugün ben..
kolumdaki morlukların oluşturduğu kötü görüntüden dolayı kusuruma bakmayın. bi kaç gündür hastayım, kan aldılar.. a.s

kilo aldigimi lüffen yüzüsüme vurmayinnn aşkito çok güzel kombinin daha öncede bu kulüpteydm ama ayrılmaz zorunda kaldım hemen geldim bi bakım çok şıksınızz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…