Bugün ne giydin? Çek görelim..

secl sana o zaman saglikli zayiflamalar diliyorum cnm..

sürmeli elbisen cok güzelll cok yakismis.. bencede icine mor ve ya önündeki modeli gibi yavruagzi bir badi daha hos olur.sanirim dekolteden rahatsizsin , ya da esin rahatsiz :) o yüzden boleroyla daha hos olurdu dicektim ama vazgectim ..

bende dekolte giyemem..bu tarz elbiseleri boynu daha kapalı almayı tercih ediyorum içine badi giymemek için.üstünede bolero giyiyorum.

selayhusum pembiş pembiş cok şirin olmusun canımmma.s
sakarkedi canım 2.daha uyumlu olmus belki beyaz badi altına beyaz corap giyseydin oda hoş olurdu yine hoş ama hiç çorap giymesende olur bencea.s
sürmeli canım sende cıvıl cıvıl olmusun bencede bolero daha seker olur barcman ablacımın dedigi gibia.s
düşşşşşşş yine cok hoşsun canımmmma.s

selayhusum pembiş pembiş cok şirin olmusun canımmma.s
melikem cok sagol canim kaydirigubbakcemile
yorum yapan herkese çok tşkler kızlar hihoyyyt

selayhusumm kısa kollu boğazlı yada kapşonlu şeyleri oldum olası çok sevmişimdir..
kot seni dolgun göstermiş aklinialirimsmile

essahmi öyle olmusum :KK1: bol canim bu kot ondan öyle duruyor sanirim Şeniz

düs spor spor güzel duruyor

bir beyaz bir kahveli kombin ekleyen arkadas kahve daha iyi olmus nikini hatirlayamadim simdi

sürmeli icine renkli bir badiyle dene canim veya hem bir büstiyer hemde bolero öylede deniyebilirsin dekoltesi cok gelirse , seni toplu göstermis ama zaten göben degil bebek sorun olmaz :KK1:

Son düzenleme:
Sağol aşkitom ama seni göremiyoruz buralarda artık

ah canimm sorma :))
annemler izinde. bizde onlarda kaliyoruz. kardesime bakiyorum :)
aslinda kendisi 24 yasinda ama ERKEK :KK70:
kameram evde.. ama dur senin icin birazdan webcamla bi resim cekim :))

bende dekolte giyemem..bu tarz elbiseleri boynu daha kapalı almayı tercih ediyorum içine badi giymemek için.üstünede bolero giyiyorum.

bende bolero tercih ediorum canim.. hele cocuk olunca dekolte cok büyük sorun oluyo. egil kalk . mallar meydanda sempatiksalakcinni

barçman ablacım güzel yorumun için çok teşekkür ederim.

selayhus çok hoş görünüyorsun kotunu çok beğendim. çok yakışmış.opuyorumnanaktan
düş çok beğendim seniiiii.bayanssulusmile
aşkitom canımmmm. ev hali bile kokoş arkadaşım. hiçte kilolu çıkmamışsın o senin kuruntun. taşşş gibisin bebeğimmmaklinialirimsmileaklinialirimsmile

yorumlar yardımlar içiiin çoookkk teşekkürlerr :)) ikinciyi giydim çıktım. en azından eteği boşuna aldın, hiç giymedin lafını duymam :p

söylemeden geçmeyeyim burasıda kombine konusunda ilham kaynağı oluyo bence. askito bildim bileli renkli iç açıcı tarzıyla dikkatimi çekmişsinizdir. barbievekende kıyafetleri çok güzel taşıyosunuz. ismini hatırlamadığım daha diğer bayanlarda var aklımda kalan.

kızlar sizce bu elbise tatilde discoya filan giderken giyilirmi ? boyu mini diz hizasına yakın. o önündeki çiçek takılıp çıkabiliniyo.

coksiksuperminielbisees.jpg

barçman ablacım güzel yorumun için çok teşekkür ederim.

selayhus çok hoş görünüyorsun kotunu çok beğendim. çok yakışmış.opuyorumnanaktan
düş çok beğendim seniiiii.bayanssulusmile
aşkitom canımmmm. ev hali bile kokoş arkadaşım. hiçte kilolu çıkmamışsın o senin kuruntun. taşşş gibisin bebeğimmmaklinialirimsmileaklinialirimsmile

hahaha heralde bu halimle günün yarisini hamur acmakla gecirdigimi sölesem akannehir böle olursun :)))
kilolu ciktim diosam kilolu ciktim :) normalde incecikim hahahha

söylemeden geçmeyeyim burasıda kombine konusunda ilham kaynağı oluyo bence. askito bildim bileli renkli iç açıcı tarzıyla dikkatimi çekmişsinizdir. barbievekende kıyafetleri çok güzel taşıyosunuz. ismini hatırlamadığım daha diğer bayanlarda var aklımda kalan.

tsk ederim cici bayan zemuszemus

kızlar sizce bu elbise tatilde discoya filan giderken giyilirmi ? boyu mini diz hizasına yakın. o önündeki çiçek takılıp çıkabiliniyo.

coksiksuperminielbisees.jpg

şakkıdı giyilirr tabiikii..
ama burakla hangi disco ya gidicen len :))

lilyum sagol canim .. elbisende tatilde giyinmek icin cok uygun , sen daha gecen hafta tatilde degilmiydin canim yaa yinemi tatil :)

askitom cam anlamiyla cotlamisin yavrum :KK1:

canlarım teşekkür ederim. giyilir diyosanız onay alındıysa temamdır.

aşkitom burak gelmicek babanesine bırakcaz.:kedi:

selayhus canım pazartesi salı 2 gün ayvalıktaydık. ama şimdi asıl tatilimize gidiyoruz mayısta erken rezervasyondan kuşadasında bi otel ayırtmıştık. şimdiden tatil havasına girdim. kocişimle 1 hafta başbaşa tatil yapıcaz çok heycanlıyım. zemuszemuszemuszemus

selayım pembe kapşonlun çok hoş çok yakışmışş canım
düş çok rahat görünüyosun kilonda gayet iyi fazlan falan görünmüyor çok hoşsun
lilyum elbise süpermiş yaa kesinlikle tam yaz geceleri için uygun bir elbise aklinialirimsmile

X