Bugün ne giydin? Çek görelim..

aa TWETY unuttuk cnm seninde mini elbisen çok hoş ayrıca pozlarında yakıyor yanialkisalkisalkis

phoibe'nin resimlerini koyuyorum arkadaşlar. 100 mesajı geçemediği için ben koyuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Phoibe, şu Binbirgecedeki kıza ne kadar çok benziyor. Adını bilmiyorum valla.boshayallersmile

Ben de aynı kişiye benzetmiştim .Phoibe,şortun çok güzel,siyah-beyaz çok yakışmış.kaydirigubbakcemile2

Kizlar kendi laptopumdan giremiyorum, resim ekleyemiyorum :S
Ablamin laptopundan ekliyorum suan aceleyle :)
Bu buyuk ihtimal son resmim olacak, tatile gidiyorum, 7 hafta sonra yine aranizdayimm :)
Bugun boyleyim.

Aksesuarlarim ve yeni ayakkabilarim..

kırmızıları çok severim burcum süpersiiiiiiiiiiiiiiiin kelimeyle herşey harika çok uyumlu ama çantanı pek beğenemedim tarzım değil ama sana yakışır iyi tatiller canımm bol eğlenceli günler dilerim sana ..... bu arada şu elinde tuttuğun bileklikmi demirmi atcan biyerlere :)))

akannehirkolyeymiş şimdi dikkatli bakınca gördüm kolyenede bayıldım bitttim süper çok dikkat çekici tatilde kapmasınlar seni dikkat et canım :)

phoibe şortlu halini çok beğendim şortta güzel bacaklardaaklinialirimsmile
burcucum çok zarifsin fizik incecik hmmhhh kırmızı da sana çok yakışmış bu arada iyi tatillerr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…