Bugün ne giydin? Çek görelim..

tibiticiim ne tatlı olmussun sort nekadar yakısmıss
buarada bronzlastın mı senkaydirigubbakcemile

ayh teşekkür ederim Şeniz
evet geçen haftasonu denize gitmiştim uyduruk bir güneşle ( geçen hafta hep yağmurluydu) ancak bu kadar bronzlaşabildim rockers cım kaydirigubbakcemile3

alyaduaninannesi ayyy cok güzel olmussun, seni ablama benzetiyorum her seferinde niyeyse, ama masallah cook güzelsinzemuszemus

askitoo tokalariin coook tatluuuuudelikafadulden

tweety ben abartili taki takmayi cok seviyorum ya nebilim herkesin zevkiii=), bu arada üzerindekinin rengi, modeli cok güzel. .

sedefonur tsk ederim:)

hepiniz cok güzelsiniz hanimlar - göz banyosu yaptim sayenizde :sm_cool:

alyaduaninannesi kiyafet süper ama benim merak ettigim kipriklerin - takma mi gercek mi :asigim: - gercekse eger markasi nedir - harika duruyor :lepi:

ben söyliyim markasini :))
made in Anne karni :roflol:
.us[/URL]
http.jpg[/IMG[/QUOTE]

nasi poz bu layn sempatiksalakcinni

cek giz elini ordan :roflol:

chance21 tam bir pazar kiyafeti olmus canim..

bana gelen güzel yorum ve elestirileriniz icin cok cok mersi..
o kiyafitimi temizlik yaparken giymistim...
iki takip takistirdim.. disari ciktim napim :))

gelelim.. haftanin $ikina :)
aybikecim harika olmussunnn..:nazar:
nüffen kirpiklerim takmaa deeeee:gitme:

Son düzenleme:
tweyti pozun nasıl öyle kaydirigubbakcemile3 saçın doğal sarı gibi olmuş

arkadaşlar kirpiklerim takmaakaydirigubbakcemile3
teşekkür ederim beğenmenize sevindim sanırım kocik te beğendi 1 sn yanımdan ayrılmadı alyayı bırakma hep sende dursun diyip durdukaydirigubbakcemile3
bu arada tencere tava gerçekse markası ne demişsin ya çok güldüm sanırım rimelin markasını soracaktınaklinialirimsmile
ayakkabılarımı bilerek siyah seçmedim çok reple ,msjla soran olmuş tek düze renk kombinlerini sevmiyorum
ya ayakkabım kel alaka kırmızı olur yada böyle kıyafetin içinde çok yer almayan bi renk ;eşarpta az buçuk griler vardıyerimseniben
bütün iltifatlar için teşekkür ediyorum tekrar sizin bakış açınızın güzelliğinden çıkıyor bütün bu yorumlar
kısçem de ellerinizden öper:ecrin_bebek:

ben söyliyim markasini :))
made in Anne karni :roflol:

nasi poz bu layn sempatiksalakcinni

cek giz elini ordan :roflol:

chance21 tam bir pazar kiyafeti olmus canim..

bana gelen güzel yorum ve elestirileriniz icin cok cok mersi..
o kiyafitimi temizlik yaparken giymistim...
iki takip takistirdim.. disari ciktim napim :))

gelelim.. haftanin $ikina :)
aybikecim harika olmussunnn..:nazar:
nüffen kirpiklerim takmaa deeeee:gitme:

tweyti pozun nasıl öyle kaydirigubbakcemile3 saçın doğal sarı gibi olmuş

kalbime koymuşum bre alçaklar siz kötü bakıyosunuz kaydirigubbakcemile3 valla istemsiz kaydirigubbakcemile2 denmur sen tırnak kontrolü yap anacım bakma başka yerlere kaydirigubbakcemile3 saçlarım uç kısımlarında platinlerimi bıraktırdığım için ışıkta öyle duruyor aslında sarıyla alakası yok bebem Şeniz
aşkitoş alıntını silersen sevinirim :)

Son düzenleme:
bade elbisen cook güzel gercekten

buda dün ben dügüne giderken

dsc011098li1u9ay.jpg
fiziğin güzel görünüyor ama bu kıyafetin şalvarına para koyan bohçaçı kadınlar gibi durmuş.hani paraları sıkştırırlar göbekleri şişer şişer ohaoldumsmile kızmak yok bu sana olmamış nasıl diyim bunu şık bulmadım ama nasıl durduğunu tarif edemedende duramadım ohaoldumsmile :KK1:

chance21 bADE88 Çok şık buldum sizleri.kusursuzz ve fiziğinize uygun giinmişsiniz.

sırnaşık şey
fiziğin güzel görünüyor ama bu kıyafetin şalvarına para koyan bohçaçı kadınlar gibi durmuş.hani paraları sıkştırırlar göbekleri şişer şişer ohaoldumsmile kızmak yok bu sana olmamış nasıl diyim bunu şık bulmadım ama nasıl durduğunu tarif edemedende duramadım ohaoldumsmile :KK1:

allah seni kahretmeye sırnaşık şey beni bişeye benzetirsen bana da söyle he gocunmam ben canım kaydirigubbakcemile3

merve fizigin cok güzelmiss..:nazar:

bugün hava cok sicak..

ev hali .. :)

Uploaded with ImageShack.us

böyle disari cikamam ama :) koci$ kesebilüü :pp
/QUOTE]
elbiseni beğendim fiziğinde güzelmiş ama o kafana taktığın şey olmamış yani avassıl desem yeni doğum yapmış kadınlar kafasına taktığı kurdela gibi diyecekken böyle dışarı çıkmam ama yazını gördüğümde evde kafana herşei takabilirsin tabi:a015: :tomato:

.

twetty84 bise sorucam

ekledigin kiyafetlerini gösterirken yüzünü kapatiyorsun bi sekilde ama

profil resminde o güzel yüzünü görüyoruz, neden??
delikafadulden
.

annaa bohcaci iyiymis yaw tam benlikkaydirigubbakcemile3 aslimda hosuma gitti denmur

askiiitoooooodelikafadulden kafandakini banaaa veeerdelikafadulden ayyy tam benliiik. .

.

twetty84 bise sorucam

ekledigin kiyafetlerini gösterirken yüzünü kapatiyorsun bi sekilde ama

profil resminde o güzel yüzünü görüyoruz, neden??
delikafadulden
.

bilmem boydan olmadığı için belkide :kedi: kullanan hertürlü kullanır diye düşünüyorum ama boy boy resimlerimin biyerlerde görmek istemem şahsen kaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim düşüncelerin için:kedi:

twetty pozların harika aklinialirimsmile badine de bayıldım zemuszemus
chance21 canım çok spor ve güzel olmuşsun,açık renk kotlarla beyazı çok yakıştırıyorum boshayallersmile
alyaduanınannesi çok şık olmuşsun,çok çok çok beğendim boshayallersmile
susu elbisenin rengi çok güzelmiş,bu arada saçların da çok hoş,rapunzel gibisin maşallah bayanssulusmile
anammm sabah neler olmuş öyle kızlar yaa akannehir ben hiç anlamamıştım valla ne kadar safım bilmiyorumkismile

sedefonur bayıldım elbisene çok yakışmış yaw çok beğendiğim renkler birarada fiziğine söyleyecek laf yok zaten aklinialirimsmile

twetty pozların harika aklinialirimsmile badine de bayıldım zemuszemus
chance21 canım çok spor ve güzel olmuşsun,açık renk kotlarla beyazı çok yakıştırıyorum boshayallersmile
alyaduanınannesi çok şık olmuşsun,çok çok çok beğendim boshayallersmile
susu elbisenin rengi çok güzelmiş,bu arada saçların da çok hoş,rapunzel gibisin maşallah bayanssulusmile
anammm sabah neler olmuş öyle kızlar yaa akannehir ben hiç anlamamıştım valla ne kadar safım bilmiyorumkismile

teşekkürler hayatım ..
o senin saflığından değil kendini kurnaz zanneden hanımefendilerin uyanıklık çabalarından kaydirigubbakcemile3

X