Bugün ne giydin? Çek görelim..

yav kızlar bu nedir allah aşkına ne gerenk var böyle şeylere kaydirigubbakcemile3 :KK1: sırnaşık şey
bu arada sahidem face yalan demek sırnaşık şey

yav kızlar bu nedir allah aşkına ne gerenk var böyle şeylere kaydirigubbakcemile3 :KK1: sırnaşık şey
bu arada sahidem face yalan demek sırnaşık şey

face yalan demek değil yüz demek bi defakaydirigubbakcemile3 yukarda ki sehidem arkadaşa gelince fake sahte demek canım:jeyyar:

bişey sorcam fake ne demek?? face falan mı???

Sahte, gerçek olmayan anlamında canım. fake < tüm sözlükler < sesli sözlük : ingilizce türkçe almanca yunanca ispanyolca italyanca fransızca sözlük çevirileri

G.O.R.A filminden sonra bu kadar yaygın oldu sanırım. Hani bir sahne vardı ya, Arif güya uzaylıların fotoğrafını çekmiş, uzay gemisi falan var, o fotoğrafları satmaya çalışıyor. Karşı taraf da yemiyor "Fake ulan bunlar, fake. Bak burda resmen kütahya porselen yazıyor" diyordu.

Arif de devamında "ben bunu Kütahya'da çektim zaten" diyormuş a.s

Konu yine dağılır gibi oldu ama aklıma gelmişken eklemeden edemedim
http://www.youtube.com/watch?v=nbXBNnDKhFQ

Son düzenleme:
merhaba kızlar opuyorumnanaktan
arkadan bakan adama dıkkkatkaydirigubbakcemile3

2729.jpg

aşkito uyumun güzel ama şalvarını sevmedim :umursamaz: çok kilolu gösteriyor seni bacım bilmiyorumkismile

Kızlar Tatilden döndüm tatil öncesi gibi kıyım yaşamayın bence. Kötü içerik butonundan bildirin fake ise insanlar sizin sayfalarca gereksiz geyiğinizi okumak zorunda değil. Sahtekarlıktan çok sizin bu laylaylom mesajınızdan rahatsızlık duyup kötü içeriğe basılmış.

Arkadaşlar, bugün neler giydiniz??
konuya dönelim ,diğer ayrıntılarla bizler uğraşırız,
topic de konunun dağılmasına izin vermeyin ...
yorumlar,resimlerden az olsun lütfen...
sevgiler...

arkadaşlar lütfen yapılan uyarıları dikkate alın...
bu tür sorunları bizlere bildirmeniz kafi...
şimdi konuya dönelim ...

Ben "plaja giderken" ki resmin fake oldugunu tahmin ettigim icin diger herkese yorum yapmama ragmen o ve diger resime yorum yapmamistim... Konuyu dagitmiyim diyesempatiksalakcinni
Yazik kizcagiza; hic sefasini süremedi bu oyununlaelaelaelaelae

Ben askitonun resmini niye göremiyorum yavvv; tüm sayfalara baktim yok:bbo:

Uyariyi yazdiktan sonra gördüm; anlasildivereliniortak

kaydirigubbakcemile3tşk.ler tweetm beyaz tenim yaaa bronzlaşmak ıstıyorum haftaya tatıle cıkıyorum esmer fotolarla geri döncem:roflol:

sana yakışıyor ama balım , konu dışı olacak ama hazal kaya yı bir magazin programında gördüm çok tatlı bir elbise giymişti bayıldım bembeyazdı vücudu çok yakışmıştı boshayallersmile

sana yakışıyor ama balım , konu dışı olacak ama hazal kaya yı bir magazin programında gördüm çok tatlı bir elbise giymişti bayıldım bembeyazdı vücudu çok yakışmıştı boshayallersmile

zaten artık beyazlık modaymışkaydirigubbakcemile3
ama sevıyorum bronzlaşmayı ben ya aklinialirimsmile

Twettycim tatlim cok tesekkür ediyorum; gel seni bi öpemmm:1hug:

Askito renk uyumun cok hos; ama twettycime katiliyorum: salvar seni kilolu göstermis...

Susu saclarin cok güzel, maasallah. Elbise de yakismis:nazar:

X