Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bugun boyleyim kizlar :)
( ayakkabilarimin seyleri bagli degil, onlara bakmayin :$ )

mango1.jpg

vayyy karalahana gelmiş hoşgeldin :1hug:
elbise çok yakışmış bana görebiraz fazla yoğun desenli gibi olsada sana yakışmış :lepi:şalın ince şallardan dimi
nilüferin gömleğini çok beğendim kucağındaki bebişede maşşallah :nazar:
sedefonur elbisenin renkleri çok güzel
todischim ekle kıyafetini ben unuttum bile terzilik konusunda süpersin maşşallah
:nazar:

[B]burcucum elbisene bayıldım kemerinde çok güzel [/B]

todish çok çok zarif ve şık olmuşsun, eteği kendin dikmişsin galiba valla çok tebrikler
alkione fiziğin çok hoş maşallah pantolon çok hoş durmuş
burcucumelbisen kemerin ayakkabıların hepsi çok güzel uyumlu be çok yakışmış, kıs yatağı da toplasaydın bari hoş görüntünü bozmuş kaydirigubbakcemile3

elbise çok yakışmış bana görebiraz fazla yoğun desenli gibi olsada sana yakışmış :lepi:şalın ince şallardan dimi

ayburum sağol canım özlemişim vala sizleri....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

şalım hazır değil canım uygun rengi bulamadım bende şifon kestirdim kumaşçıdan(pratik zeka :KK1:)

Burcucumm elbisen cok tatli; sana da cok yakismis, gercekten cok güzel olmussun:nazar:
Kemer, sac bandi/tac ve ayakkabi uyumun da süper...

Alkione süper olmuşsun tam benim tarzım :)
Burcuu elbisene bayıldım ya çok seviyorum bu modelleri.ve kemerleri pek sevmem elbiseyi,vücudu ikiye ayırmış gibi duruyor, takıyorlar yakıştıramıyorlar hele böyle kalın kemerler pek çok kişide güzel durmuyor. soğudum bu yüzden elbiseye belden kemer takmaktan.ama sen süper uydurmuşsun ve itici de durmuyor.

Todish ve burcu sizinki belse benim ki ne:uhm::roflol:
Çok beğendim sizi maşallah diyorum:nazar:

2 günden beri hep yorum yapıcam diyorum bi bakıyorum tartışma, soğuyorum çıkıyorum topikten kavgasız bi ortam yakaladım ve yorum yapayım dedim:)
Ayrıca bi kaç kişi daha eklemiş ama fotolarını göremiyorum .

Todisch ve burcucum donup donup baktım resımlerınıze cok cok guzel olmussunuz sadece burcum o bandı takmasan daha guzel olur

bugün ben ve resimde yırtmacı kapatma çabalarım ,üstümdeki bu kadar turanj asla değil ama öyle çıkmış :sinifsinif:

Kuzum turunçu çok yakışmış bebeğim. Şeniz
Sandaletlerini de çok beğendim
kaydirigubbakcemile5

Bugun boyleyim kizlar :)
( ayakkabilarimin seyleri bagli degil, onlara bakmayin :$ )

Yine ve yine çok şekersin tatlım.:lepi: Ayakkabılarını özellikle çok beğendim...boshayallersmile
Saç bantı takmasan daha gücel olur kuzum
Şeniz

oy oy oy todisch bayıldımm

alkione çok göz alıcısın şekerimm

sedefonur elbisenin desenini çok sevdim sanada çok yakışmış omuzlar kollar şahane

nilüfer sade rahat ve hoş görünüyorsun canımm

karalahana uyumun çok hoş fekat elbisenin deseni pek hoşuma gitmedi canımm
ayakkabıların çok kibar

burcucum dünkü elbiseye benziyor sanki elbise
uyumlu hoş ve alımlısın cicim
bacaklarr süper

bugün ben okula giderken
ayakkabımı daha önce eklemiştim o sebeple tekrar çekmiyverdim kızlar kusura bakmayın

gnydn'cım gömleğin ve kolyen çok güzel tatlım,:lepi: içine giydiğin bodyle de uymuş boshayallersmile
çantan da çok şeker
kaydirigubbakcemile5

sedefonurr elbisen cok hosmus canimmm a.s
beğenmene sevindim canım opuyorumnanaktan
Alkione fizik bomba:jeyyar:
Ama o body o ayakkabilara spor kacmis:1no2:

Sedefonur
elbisen cok hos, sana da cok yakismis.
Ben beyaz teni seviyorum; elbise ten rengine cok güzel gitmis:nazar:
teşekkürler canım opuyorumnanaktan ben de beyaz teni seviyorum ama biraz fazla beyazım malesef boshayallersmile
sedefonur elbiseyi cok güzel tasimissin..
canım çok sağol opuyorumnanaktan seni takip ediyodum buradan, sen de her şeyi yakıştırıyosun kendine askitocum boshayallersmile
sedefonurr elbisenin modeli de rengi de çok güsel a.s beğendim a.s.
cilt renginse feci dikkatimi çekti.
o kadar beyaz mısın gerçekten? yoksa flaş / ışık oyunu mu olmuş :1shok:
beğenmene sevindim tatlışım opuyorumnanaktan malesef o kadar beyazım :gitme: herkes pamuk diyo bana :umursamaz:
nilüferin gömleğini çok beğendim kucağındaki bebişede maşşallah :nazar:
sedefonur elbisenin renkleri çok güzel
todischim ekle kıyafetini ben unuttum bile terzilik konusunda süpersin maşşallah
:nazar:

[B]burcucum elbisene bayıldım kemerinde çok güzel [/B]
canım ben de renklerine bayılıp almıştım bu elbiseyi kaydirigubbakcemile5
oy oy oy todisch bayıldımm

alkione çok göz alıcısın şekerimm

sedefonur elbisenin desenini çok sevdim sanada çok yakışmış omuzlar kollar şahane

nilüfer sade rahat ve hoş görünüyorsun canımm

karalahana uyumun çok hoş fekat elbisenin deseni pek hoşuma gitmedi canımm
ayakkabıların çok kibar

burcucum dünkü elbiseye benziyor sanki elbise
uyumlu hoş ve alımlısın cicim
bacaklarr süper

bugün ben okula giderken
ayakkabımı daha önce eklemiştim o sebeple tekrar çekmiyverdim kızlar kusura bakmayın

sağol tatlış güzel yorumun için opuyorumnanaktan
sen de çok uyumlu olmuşsun.kolyenle çantanın desenleri uyum içinde. pantolonun, ayakkabın,gömleğin ve içine giydiğin badinin renkleri hepsi bi bütünlük sağlamış boshayallersmile

hanturks
gnydn
ikinizide çok beğendim
uyumumu çok güzel yakalamışssınız ikinizde

todisch ve burcucum sizi cok begendim bugun uyumunuz süper olmus
burcum yatagi topla birdahaki sefere canim :KK1: bak hanturkscüme nasil toplamis :KK1:
hanturks kolyeli güzelim sende uyumlusun canim
gnyd64 canim ne güzel sade gömlegin varmis, ben olsaydim eger icine badiyi giyinmez dügmeleri kapatir o kolyeyide takmazdim , pantalonla gömlegin ikiside uyumlu birbirine

X