Bugün ne giydin? Çek görelim..

Rica ederim burcucum; sen her halinle cok tatlisin zaten:nazar:

Maix canim bluzunu begendim, ama sortun biraz pijama gibi duruyor.
Ayrica sen isi bayagi büyütmüssün: fotograf makinan günden güne büyüyor:sm_cool:

Barbiecim kemerini ve bluzunun rengini begenmedim canim (benim turanja karsi bi antipatim varsempatiksalakcinni). Etegin ve sandaletlerin güzel ama...

Son düzenleme:
Rica ederim burcucum; sen her halinle cok tatlisin zaten:nazar:

Maix canim bluzunu begendim, ama sortun biraz pijama gibi duruyor.
Ayrica sen isi bayagi büyütmüssün: fotograf makinan günden güne büyüyor:sm_cool:

ya o şort parlak simli güzel bi pembe bilmiyorumkismile ama çıkmamış diğer fotolar arkadaşımda,alınca yüklerim hihoyyyt

kontes çokk şık olmuşsun renk uyumu süper
pantolonunla küpe uyumuna bayıldım boleronda çok hoşuma gitti
tezer sende çok cici olmuşsun yanlız seçtiğin ayakkabılar günlük hayat için çok fazla gösterişli değil mi?
günaydınında mor body sini çok beğendim güzel bi ayrıntısı var pantolonun duruşuda güzel umarım leke kalmaz
twetty çok farklı görünüyorsun o eteği ben alsam dolaba atardım kesin ama sende nasıl güzel durmuş çok şıkkk ayakkabı seçimini de merak etemdim değil (meraklı smile)
rockers çok zarif görünüyorsun (ayakta alkışlayan smile)
burcu sende çok beğendiğim japın kızlarına benzemişsin tarz olarak yani
kotunu beğendim özellikle belirtmek istediğim,saçların ve miniş tokası da güzel ayrıca rujun da:asigim:

babrbi süpersinde keşke başka bir yerde poz verseydin
Ya da dikkatinde kaçtı galiba
Ayakkabıların çok güzellll bu arada

kızlar sayfalar çok ilerlemiş inşallah hiçbirinizi atlamamışımdır
kontess küpelerin ve pantolonun çok şekermiş
twettyyaz geldi pek havalı oldun canım çok hoşsun gözlükler falan
gnydnpantolonun güzel durmuş canım
rockerxbluzün çok şıkmış
burcucumtişörtün çok şirinmiş tatlım saçların da çok hoş olmuş
selayhusumpek hanım hanımcık olmuşsun kız değişik geldin gözüme ama yakışmış
barbicimturuncuyu çok severim çok yakışmış saçlarının rengiyle uyumlu olmuş, ayakkabıların da çok tatlı canım
mavi26hemşerim üstündeki elbise mi ayrı parçamı anlayamadım ama eteğin uçları çok tatlı durmuş bilezikleri sevmedim ama ben

ben yorum yazana kadar barbi foto eklemiş
turuncu ve yeşil hayatta kullanmak istemediğim iki renk ama ansı yakışmış nasııı gerçekten çok beğendim
saç tonunla uyum içinde duruyor belki bukadar hoş gelmesinin sebebi budur?
eteğin ve sandaletin fln tam anlamıyla mükkemel!

deryacık anlamadım canım ben şirkette hep orda resim çekilirim , helada yani kaydirigubbakcemile3 başka yer yok çünkü :KK1:

kontes çokk şık olmuşsun renk uyumu süper
pantolonunla küpe uyumuna bayıldım boleronda çok hoşuma gitti
tezer sende çok cici olmuşsun yanlız seçtiğin ayakkabılar günlük hayat için çok fazla gösterişli değil mi?
günaydınında mor body sini çok beğendim güzel bi ayrıntısı var pantolonun duruşuda güzel umarım leke kalmaz
twetty çok farklı görünüyorsun o eteği ben alsam dolaba atardım kesin ama sende nasıl güzel durmuş çok şıkkk ayakkabı seçimini de merak etemdim değil (meraklı smile)
rockers çok zarif görünüyorsun (ayakta alkışlayan smile)
burcu sende çok beğendiğim japın kızlarına benzemişsin tarz olarak yani
kotunu beğendim özellikle belirtmek istediğim,saçların ve miniş tokası da güzel ayrıca rujun da:asigim:

ya o ayakkabilarida cok hevesle siparis verdim geldiler giydim ama acikcasi bende begenmedim ayrica rahat edemedim, geri yollicam silip temizleyip gerci kirlenmedi:kedi:

alyadua bende senin cantani coook begendiim ama trye gelemiyorum buralarda bulamiyorum ben öyle cantalar pek güzel canta yok burda acikcasi, pariste bile cook güzel cantalar var uyduruktan pazarinda ama burda yok ne yazikki, lafin kisasi yani coook begendim cantani...,

barbie yigidi öldür hakkini yeme demisler cidden bende begendim gömleginle ayakkabilarinikaydirigubbakcemile2 güzel yakismis. . .

X