Bugün ne giydin? Çek görelim..

Hangi konu?CADIARZU
Ben hala saçma sapan etiketler görüyorum:bbo:
daha seviyesizleridemi vardılmaz:

hayır canım bir derdim var bölümünde bir üyenin açtığı bir konuydu
geyik yapılınca bazı üyeler banlandı ve etiketler silindi....

Bende bi ara markete gittim böyleydim birazdan yine çıkıcam ama dışarsı baya soğuk belki üstümü değiştiririm.. Hoş bu kaçıncıya olucak.. :)

hak edenler layigini bulmus, artik kimin insanlari kücümsedigi kimin kendini büyük gördügü ortaya ciikmistir sanirim. .

bu da dünkü ben... üstümdeki çok açık pembe.. ışıktan rengi pek belli olmamış benneyaptımki

düş totonu kaşı kızım ya ne o kirpikler öyle maşallah kıyafetini gözüm gör(e)medi
rimel ne kullanıyosun buarada canım
joeycim çok sade ve hoşsun canım
bonny artık farklı kimliklere bürünmekten vazgeç yahu

bonny başka kimliklerle yine ortalığı karıştırıyorsun...kimle neyle alıp veremediğin var hep senmi mükemmel olmak istiyorsun anlamadımki ...
burda herkes bişeyler paylaşıyor hop bir geliyoruz topiğe konu karışmış sayende...sonra bir bakıyoruz özelden insanları rencide ediyorsun amacın niyetin ne senin ???
adminlerede sesleniyorum tezer adlı kişinin kimliklerinden yola çıkarak bonny olduğunu anlayabilirlermi acaba ip adresinden falan ne bu ya tam ortalık yatıştı derken gene bir yerlerden beliriveriyor...sonrada tatsızlıklar çıkıyor ...

Düş'cüm yine çok hoşsun güzelim, valla bulucam seni billa bulucam seni :roflol:
Kirpiklerin de şahane, doğal güzellik bu işte...
kaydirigubbakcemile5

rocker kotun çok yakışmış sana ayakkabılarında çok hoş

kontes bluzun değişik ve güzel ama 2. fotoda biraz garip görünüyor canım
saç renginde çok güzell

düş çok hoş görünüyorsun

joey çok güzel görünüyorsun yine canımm

bugün biz gezmelerde
maksat foto çekilmişken paylaşım olsun
kıyafet öylesine allah ne verdiyse artık :))

joey bluzun çok hoşşşşş
gnydn64 cnm ayakkabıların çokşirin hele kızının pembiş ayakkabıları çok tatlı yerim onu bennn
reyhan61 bluzunu çok beğendimmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…