Bugün ne giydin? Çek görelim..

alyaduaninannesi canim cok hos olmusun ceketin cok güzel hos modeli var , kiymizi pabuclarda cok hosuma gitti :KK1:
bide bisi sorcam aybur34 nerde ??

kim kız kim sempatiksalakcinni

çok teşekkür ederimmm hepicinize kızlar ama sizlerde ekleyin yaa hep biz ekliyoruz olmuyo ki dolapta kıyafet kalmadı artık dermişimm kaydirigubbakcemile3

bennnnnnnn aklinialirimsmile bide etiketciler sempatiksalakcinni

kkontess balim herzaman rengarenksin ama hep uyumlusun mas.olumunekankayizsmile

benim_adim_yar hemsom derken acabaa dedim benden mi bahsetti üzerime alinsammi alinmasammi :KK1:

Asli`yi kastetmistim canimyerimseniben
Kastamonuluyum ben; ama ikimizde Almanyada yasadigimiza göre hemso sayiliriz tabiiopuyorumnanaktan

binde kastamonuluyum hemşikiz :KK1:

başıyazmalım ceketin çok şirin ne güzel kombinlemişsin

[Basiyazmalikiz beyaz ceketiniz bir harika..opuyorumnanaktan

Önü fırfırlı bluzunuz da çok asil.Siyah beyaz insanı hep asil gösterir zaten boshayallersmile

Eşarp ve giyiminiz çok uyumlu..Kolunuzdaki saat de çok klas duruyor boshayallersmile

teşekkür ederim kzılar kaydirigubbakcemile5

mavicim kolumdaki altın kelepçem teşekkürler yorumun için opuyorumnanaktan

aybik seninde ceketin çok ciicmiş kaydirigubbakcemile5

çok begendim sizleri masallah :nazar:
çok teşekkür ederim prensesimm Şeniz
Olsun; lacivert beyazin uyumu da süperyerimseniben
çok tatlısın ya :lepi:
Nikoncanim minicik ellerini yiyebilirmiyim
3461emomessbrasil8ot.gif
ellerimi öpmendense o dişlerle ham yapman iyidir :lepi: sırnaşık şeysırnaşık şey :roflol::roflol::roflol:
Nikoncan ; BA-YIL-DIMMM...!! :lepi: Muhteşemsin :lepi:
beğenmene çok sevindim aslıhancım Şeniz
senin de elbisen çok hoşuma gitti, sana da çok yakışmış bebeğim opuyorumnanaktan
günaydın
NİKONCAN= lacivert beyaz kombinin çok şık:nazar:
ablacım çok memnun oldum :kedi: Şeniz
siz de herzaman ki gibi çok zarifsiniz :asigim:
NİKOMMMMMM vuuu diyorum nan, harika görünüyorsun herşeyinleee bayıldım gerçektenn alkisalkisalkis :lepi:
aretliğim beğenmene çok sevindim Şeniz
ben hele senin puantiyeli bluzuna bayılldımmmm :asigim:
puantiyeye dayanamıyorum, hele bir de kırmızıdan o fiyonk detaya bittim opuyorumnanaktan sana da çok yakışmış nunişim Şeniz
ayrıca nikonun kombinini ogünde çok beğenmiştim süper!yanlız etek siyah değil laciydi sanki?
kız o etek, evet lacivert ama fotolarda öyle çıktı malesef sırnaşık şeysırnaşık şey
sağol kaşına gözüne kurban olduğum Şeniz :içelim:
sen de foto eklemişsin çok sevindim seni gördüğüme delikafadulden
ne giyse yakışıyo arkadaşım :sm_cool: :dance: opuyorumnanaktan

merhaba hanımlar ..
bir yakınımın düğününe katılmıştım onu eklemek istedim..
alıntı yapmazsanız çokkkk mutlu olurummm bayanssulusmile
bunlar abla kardeş çok şıklar maşallah opuyorumnanaktan
başıyazmalım beyaz ceketini ve fırfırlı gömleğini ayrı ayrı beğendim olumunekankayizsmile
bilmiyorumkismilebugünkü tiviti çokk yoruldumm saçım başım dağılmış kusura bakman artıkın akannehir gözlük var bide yan çekim diye yüzüne kapatmadım busefer eyvahedigeldismile
LÜTFEN ALINTI YAPMAYALIM...
minik kuşum çok tatlısın yine :sm_cool: :dance: Şeniz
oralar yanip tutusuyor görüldügü üzre :KK1: .. bir hafta günes gördük yandik pistik ve yine derin dondurucu modundayiz disariya cikarken üzerime ceket bile giyindim okadar yani
selayımm canım arkadaşım hem bluzunu hem pantolonunu hem de üstünde duruşunu çok beğendim :lepi: Şeniz
gnydn vuuuuuuu çok zarif olmuşsun, elbisen de çok hoş sositososito opuyorumnanaktan
elbiselerde bu modeli çok beğeniyorum boshayallersmile
kontes yine rengarenkkk gamyoncuiremsu
bluzun çok tatlıı :KK3:

kizlaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr su an itibaren Bonny tarafindan özel mesajla saldiriya ugramis bulunuyorum :smiley-cool:

başıyazmalıkızgömleğini ve ceketini çok beğendim, ceketin benzeri bende de var
twettybluzün çok hoşmuş canım ama etekle deha kısa bişeyler giysen daha ortaya çıkarmış gibi geldi bana aklinialirimsmile
barbimsaçlarına kurban, bluzün çok şekermiş canım pantolonda çok hoş ama bluze göre daha spor kalmış sanki hihoyyyt
selayhuscum tuniğin çok güzelmiş, daha açık renk bi pantolonla daha da mı hoş olurmuş kine kaydirigubbakcemile2
gnydn incecik olmuşsun canım, elbisen yakışmış bayanssulusmile
alyaduanınannesi ceketin çok güzelmiş, eşarbınla çok uyumlu gözüküyor, ayakkabılar da çok güzel ama pek uyduramadım ben :hulya:

Son düzenleme:
[COLOR="Red" .!.:
Selayhus[/COLOR];13872568]benim adim yar tamam ozaman canim zaten tam alinmamistim üzerime :KK1: tskler canim
Rica ederim canimyerimseniben

[COLOR="Red" .!.:
BarbieveKen[/COLOR];13872770] anladım canımm tekrardan sağoll opuyorumnanaktan
Sen de sagol tatlimopuyorumnanaktan

Maix elbisen sana cok yakismis...

[COLOR="Red" .!.:
Barçman[/COLOR];13873330]Güzel görüşlerin için çok teşekkürler canımŞeniz
Rica ederima.s.

Gnydn elbise cok yakismis; bayagi zayiflamissin:nazar:

Rockerx cekimden dolayi pek net degil, ama elbise yakismisa benziyor...

Kkontess t-shirt`ünün icindeki pembeyle cantanin uyumu süper; t-shirt`ün cok hos, ama sarisini sevmedim...

Basiyazmalikiz ne güzel, birtane daha hemsom cikti deseneopuyorumnanaktan
Ben ilcesindenim, sen?

barçman ablacım, hanturk, nikoncan, benimadımyar çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için.

hahahhakaydirigubbakcemile3
ne acayip insanlar varmış yahu
bu kk ufkumu aydınlattı resmen

ne komplexli insanlar var yaaa
bide özel mesajla ayri ayri ne kadar arkadasi oldugunu fln yazmis ayyy geberdim gülmekten sırnaşık şeysırnaşık şey
bide yazmiski ucuz konusmayin zaten sizi satin almicam sırnaşık şey
allahim ben bugün gülmekten gebermezsem bidaha bana hicbisi olmazsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
ama cevabini aldi aninda off oldu şakkıdı
ben adami böyle sustururum iste :smiley-cool:

X