Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbieveken cantana hasta oldum hesempatiksalakcinni
twetty84 cok artis bakmısın kıskaydirigubbakcemile3 spor rahat bir halin var ama elbiseli halin daha guselaklinialirimsmile

BarbieveKen ne giysen yakışıyo =))
burayı bi kaç zamandır takip edip yorum yapmıyodum ama yapim artık dimi =)

tiviti reloaded :roflol:
haşin bakışlı arkidişim :roflol: :smiley-cool:
badin inanılmaz güzel kemerlede çok hoş olmuş
şimdi onun altına bi siyah tayt çekilirdiki sorma :içelim:

twetty84 cok artis bakmısın kıskaydirigubbakcemile3 spor rahat bir halin var ama elbiseli halin daha guselaklinialirimsmile

tşkler moon hihoyyyt
BarbieveKen ne giysen yakışıyo =))
burayı bi kaç zamandır takip edip yorum yapmıyodum ama yapim artık dimi =)

Pandomim çok tşk ederim canım
yap yap iyi kötü seviyeli yorumlara ihtiyacımız var yerimseniben

oralar yanip tutusuyor görüldügü üzre .. bir hafta günes gördük yandik pistik ve yine derin dondurucu modundayiz disariya cikarken üzerime ceket bile giyindim okadar yani

anam bi foto ekleyim dedim hepiniz siraya girmisiniz kih kih kih
twettycim tsörtün cok güzel altina tayt giyinseydin ne kaaaadar güzel olacakmis ayakkabilari sevmedim canim

barbicigim üzerindeki tsörtün cok hosuma gitti cantanida bugun kargola

Barcman hanim herzamanki gibi cok hossunuz; cok sade olan seyler bile sizin üstünüzde cok asil duruyorlar

Hemsom elbisen cok hos; sana da cok yakismis, maasallah...

Twetty canim t-shirt`in ve kemerin hos; arkadaslara katiliyorum: altina tayt süper olurdu...

Basiyazmalikiz ceketin, bluzün süper, cok begendim; ama bu kiyafete o basörtü alakasiz olmus bence...

Barbiecim kiyafetin yakismis; paspal halinle bile hossun, ama o canta bu kiyafete hic ama hic olmamis...

Ece kiyafetin kina icin cok sade; yeri önemli degil bence, biraraya gelinis sebebi önemli, o da kina olduguna göre biraz daha sIk birseyler daha güzel olurdu...

ece bluzun çok hoşuma gitti..
tweety renkdaşım t shirt çok cici ya yakışmış yawrum
barbiş seninde bluzun pek şıkmış anacım...
selayhus yawrum ordada hava bir garip ya ama üstündeki bluzu beğendim cnm ben onu elbise olarak giyerim =)))
başıyazmalı kız eşarbının renkleri cıvıl cıvıl güzelmiş.. ama keşke siyah beyaz eşarp taksaydın...

geçmişi fazla inceleyemedim atladıklarım warsa kusura bakmayınız ....

başıyazmalı kız yazman ve ceketin çok hoşmuş gerçekten olumunekankayizsmile

basiyazmalikiz seninde ceketin cooook hosuama gitti altinda ne vardi canim ??

başıyazmalıkız eşarp dışında çok hoş olmuşsu canımm

teşekkür ederim kızlar opuyorumnanaktan

selayhuscum altımda siyah etek vardı kuşak ve cep kenarları beyaz olan..

evet bende elbise hastasıyım zaten bugün değişiklik olsun dedim aklinialirimsmile
tiviti reloaded :roflol:
haşin bakışlı arkidişim :roflol: :smiley-cool:
badin inanılmaz güzel kemerlede çok hoş olmuş
şimdi onun altına bi siyah tayt çekilirdiki sorma :içelim:
taytta çektim şimdi sıra bu eteğime geldi bayadır dolabın bi köşesinde duruyodu garibim kaydirigubbakcemile3 sağol bitanem
twetty84 seni de beğeniyorum bu topikte a.s.
teşekkür ederim canım yorum yapan barnakların dert görmesinopuyorumnanaktan

teşekkür ettim cancağızım:hulya:

selayhus senin resmin tam açılmamıştı üstünü gördüm aha da dedim bacak şow geliyo aklinialirimsmile yanıldım :umursamaz: kaydirigubbakcemile3

twettycim seni yaniltmaya malesef devam edecegim
tutim senin elbiseleri zaten ben tunik diye giyerim bacim

selayhusm üzerindeki gerçekten harika ve sana çok yakışmış şimdi bununda altında kot olmıcaktıki sorma sempatiksalakcinni

sen livinin kalbine çok yakınsın orjisini sen bağa kargola :roflol:

sağol canım .. opuyorumnanaktan öylemi diyorsun bilmiyorumkismile ben livileri herşeyle kullanmayı seviorum herşeye uyuo gibi gelio bana yada ordaki uyumsuzluğuda seviorum denebilir ihihih kaydirigubbakcemile3

tşk ederim tutimm :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…