Bugün ne giydin? Çek görelim..

Nikoncan ; BA-YIL-DIMMM...!! :lepi: Muhteşemsin :lepi:

Kar ; Tşk ediyorum bende :-)

Gnydn64 ; Tşkler :-)

Benim_adim_yar ; Tşk ettim cnm :-)

Twetty84 ; Çok tatlısın yine :-)

JOEY= Çok hoş görünüyorsun:nazar:
BURCUCUM=Ablam seni özlemişim Bebek gibi bir yüzün ve çok güzel bir fiziğin var
Sana ne giysen yakışır:nazar:
MOON= Fiziğin süper :nazar:
sevgili KAR= Acayip kilo vermiş vermiş gördüm Kıyafetlerinde çok yakışmış:nazar:

çok teşekkür ederim buyrunnnnnnnnn

günaydın
NİKONCAN= lacivert beyaz kombinin çok şık:nazar:
KONTES=Çok uyumlu ve çok hoş görünüyorsun:nazar:
ROXHERS=Senin kıyafetinide çok beğendim çok yakışmış güzel fiziğine:nazar:

kontesim senin saçını saçındaki bantını topuzunu yirim yirimm :lepi::lepi:bu ne güzellik çok beğendim saçına maşamı yaptın canım yanlar lüleli lüleli :):):nazar:

bu arada dün birazda olsa bu konudaki geçmiş mesajları okuma fırsatım oldu
Kendi yönümden beğenmesenizde övüyorsunuz konusuna bir açıklık getireyim
Ben burada mümkün olduğunca objektif davranmaya çalışıyorum Ama şöylede bir şey varki
GÖNÜL KİMİ SEVERSE GÜZEL ODUR yani sevdiklerime karşı farkında olmadan
biraz iltimas geçiyor olabilim Çünkü bana göre buraya foto ekleyen ve fazlasıyla sevilmeyi hakeden o kadar çok kişi varki

oooo şenlenmiş, renkarenk olmuş yine bura maşallah hepinizede fıstık gibisiniz .sayenizde güzel kombinler öğreniyorum.

Son düzenleme:
barçman abla (herkes abla dediği için sadece nickinizi söylemek istemedim) elbiseniz, özellikle yaka kısmı çok hoşmuş, size de yakışmış maşallah inceciksiniz :nazar:

NıKOMMMMMM vuuu diyorum nan, harika görünüyorsun herşeyinleee bayıldım gerçektenn alkisalkisalkis :lepi:
JADEMMM çok sevindim çok mutlu oldum Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn :nazar: :nazar: :nazar:
ASLICIM ve MOONCUM taytlarınız çok yakışmış gözlerim bayram etti :jeyyar: :jeyyar:
KONTESS kokoş kontes seni herşeyinle çok uyumlusun :içelim:
TıVıTıM elbisen tarzım hiç değil ama sana çook yakışıyor bu tarz elbiseler a.s
BARÇMAN ablam zerafetine ne diyebilirimki :sm_confused:
HANTURSKCUM gri beyaz ve mor beyaz kombinler her zaman favorimdir çok beğendim :CüvCüv:
BURCUCUM çok güzelsin canım, ne giysen giy yakışıyor :jeyyar:
ASLICIM kınada giydiğin kıyafeti beğendim ama bilezikleri takmasaydın keşke hiç sefmiorum öyle altın bilezik kolda ben :1no2:

aaa Cennetkokulum uğramış çook özledim seni tubişim ya gell artık en kısa zamanda cennetkokulunla fotolarınızı ekle :asigim:

NİKOMMMMMM vuuu diyorum nan, harika görünüyorsun herşeyinleee bayıldım gerçektenn alkisalkisalkis :lepi:
JADEMMM çok sevindim çok mutlu oldum Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn :nazar: :nazar: :nazar:
ASLICIM ve MOONCUM taytlarınız çok yakışmış gözlerim bayram etti :jeyyar: :jeyyar:
KONTESS kokoş kontes seni herşeyinle çok uyumlusun :içelim:
TİVİTİM elbisen tarzım hiç değil ama sana çook yakışıyor bu tarz elbiseler a.s
BARÇMAN ablam zerafetine ne diyebilirimki :sm_confused:
HANTURSKCUM gri beyaz ve mor beyaz kombinler her zaman favorimdir çok beğendim :CüvCüv:
BURCUCUM çok güzelsin canım, ne giysen giy yakışıyor :jeyyar:
ASLICIM kınada giydiğin kıyafeti beğendim ama bilezikleri takmasaydın keşke hiç sefmiorum öyle altın bilezik kolda ben :1no2:

teşekkür ederim tatlım benimm... aaa ama nişanlı ve yeni bir gelinim ben adettir canım bizde düğüne derneğe giderken takılır yerimseniben

Gamzecim sana her seferinde yorumlarda bulunuyoruz tamam çok iyi niyetli olabilirsin yada başka kıyafetin olmayabilir çook doğaldır canım ama lütfen bu kombinleri artık koyma nolur ya..
şimdi bana diyebilirsinki BarbieveKen farkındaysan bu o kombin değil altındaki ayakkabım farklı yada içimdeki badi değişik ama inan bu beyaz pantolonu kaçıncı görüşümüz be canım ..
kızma darılma hoş darılmıyorsun ama lütfen biraz dikkate al yorumları
he deyip geçiyorsun, bizimi önemsemiyorsun anlamıyorum burdan bu sonuç çıkıyor bence, umarım öyle değildir :1ninca:

QUOTE=Gamze_Belinay;13844584]

Bende Geldiiiimmm, C.tesi Günü Tophane keyfinden sonra kuzenlerle beraber beşiktaşa stda giderken ve staddaki fotolarımız,Quaresma imza günü kaydirigubbakcemile3

2562.jpg
[/QUOTE]

X