Bugün ne giydin? Çek görelim..

askitocugummm sapkanla montun cok hosuma gitti..ayakkabilarini zaten sevmistim :KK1:
maviciiim seninde renklerin cok uyumlu ama gömlekte kabartilar firfir falan oldugu icin yelek üzerinde biraz tuhaf durmus gömlegin alti bol durmus yani (bide anlatabilsem :KK1:) icine mavi bir badiyle cok daha hos dururdu gibime geldi , ayakkabilarinda cok uyumlu

askito kiz ne bu hal :1shok:
incecik olmussun anacim bayildim sana yaaaaaaa
nasil basardin bunu hangi diyeti yapiyosuuun:KK1:
masallah deyim nazar degmesin:nazar:

birazdan dışarı çıkcaz arkadaşlarla bu eteğimi görmüştünüz ama ben çok seviyorum başka bişeyle kombine ettimkaydirigubbakcemile2

tivitiii kizzzzz ne bu sexülüüüüüük:jeyyar:
cok yakismisssopuyorumnanaktan

twetycim teşekkür ederim canım.a.s.
Bence senin alt bacaklarında üst bacaklarında hiç kötü durmuyor çok orantılılar bence bi ara bacak görmek istersen ben sana en dolmasından bi bacak göstereyim:roflol: seninkiler gayet güzel :nazar:
Aşkitom ayakkabıların ve şapkana bayıldım a.s.

tiviti
alt bacağın ince mi bilmem ama
çooooooooooook güzel durmuş
çok yakışmış giydiklerin

twetty ben de bayıldım yaauu. Cidden güzel görünüyor vücudun da giydiklerin de.
Çok yakışmışlar sana.

aaa delimisin kızım süpersin saçın ne renk ?

twetycim teşekkür ederim canım.a.s.
Bence senin alt bacaklarında üst bacaklarında hiç kötü durmuyor çok orantılılar bence bi ara bacak görmek istersen ben sana en dolmasından bi bacak göstereyim:roflol: seninkiler gayet güzel :nazar:
Aşkitom ayakkabıların ve şapkana bayıldım a.s.

ben diyenlerin yalancısıyım valla kızlarr-tatlicadiarzu-
çok teşekkür ederim hepinizee
denmur saçımı en son kendim boyadım kaydirigubbakcemile3 fındık kabuğu tatlım

ben diyenlerin yalancısıyım valla kızlarr-tatlicadiarzu-
çok teşekkür ederim hepinizee
denmur saçımı en son kendim boyadım kaydirigubbakcemile3 fındık kabuğu tatlım
harikaymış kız sanki aralarında röfleler var gibi hangi marka boya? bu arada ayaklarında çok güzel şekerim :kahve:ayakkabıda tabiki

düş favorilerimdensin ..
moon elbise çok güzel fiziğinede gitmiş canım ..
jade normalde de hoş giyiniyorsun ama diyebilirim ki en çok beyazlı kombinini beğendim. sanki çocuk doğurmuş bi kadın değilde daha 20 lerde bi genç kız edası var maşallah diyorum :)
hcrt ve bm kapalı olupta şık olabilen bayanlardansınız hem hanım hanımcık hemde şık tebrikler ..
yanlış anlaşılmasın yazdığım kapalılara lafım yok ama işte öyle ..
bugünlerde topicte bir kargaşa hüküm sürüyor neyse ..
o kadar çok yorum ve tartışma var ki arada gördüğüm bi çok insanı unuttum ..
gamze açıkçası banada kabak tadı verdin artık .. cevap hakkın doğuyor vereceksin biliyorum ama ben tek kelime daha etmeyeceğim ..

hcrt renk uyumu super spor bir hava vermis giydiklerin cok hos bu arada yuzun cok sevimli:)
teşkkür ederim tatlımm:))
Hcrt çok şirin cici bir yüzün var.Hele gülüşün çok canlar yakar benden sülemesi sempatiksalakcinni .

cnm bnm ya sağol :$$
çok hoşsun düş
hcrt sende çok tatlısın
mavi giydiklerin gerçekten yakılmış hep bu tarz giyin bence
sğl tatlım

Hcrt - çok şirinsin canım ya .çok pozitif bi yüzün var ,o yüzle ne giysen bütünlenir seninle boshayallersmile
gömleğinin kesimlerini çok beğendim opuyorumnanaktan

teşekkr ederm tatlım, yazdklarını okuyunca bi mutlu oldm :)
hcrt yine çok tatlısın canımm

[n
o senin tatlılıgın canımm
hcrt pantolonunu sevmedim sadece ama çok şirin görünüyorsun
sağol cnmm ewt pantolon biraz degisik herkesin sevcegi türden degil ama çok rahat ben çok sık giyiyorum :))
hcrt ve bm kapalı olupta şık olabilen bayanlardansınız hem hanım hanımcık hemde şık tebrikler ..
yanlış anlaşılmasın yazdığım kapalılara lafım yok ama işte öyle ..
.
cnm ben demek istediğini anladım merak etme tşkkr ederim.. :)
a.s.

twetty canim cok hos olmusun fizigine süper uymus kiyafetlerin saclarin 2-3 gün önce sanki daha koyu gelmisti gözüme iki günde acildimiki acabaa??? ayakkabilarinda cok hosuma gitti

hcrt çok şeker olmuşsun tatlım tam genç kız kıyafeti, pantolonunu çok beğendim ben dar badiyle modeli daha belli olur tabi ama sen giymiyorsundur haliyle
düş çok hoş olmuşsun bluzünü ve ayakkabılarını çok beğendim
tiviticim çok seksüüsün sengözlerimebaksanab tatlım kolyen çok hoş ve de ayakkabıların ben de bu tip bi ayakkabı bakıyorum ama uygun fiyatlı bişey

Herkese tekrar teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan

Tivitim mükemmel çıkmışsın son pozunda..Senin boyun kaç bayanssulusmile

Ayakkabıların çok hoş durmuş çok beğendim herşeyini.

Saçlarını ayrı bi seviyorum zati opuyorumnanaktan

Buda bi kaç gün önce.. Fotolara bakarken aklıma geldi eklememiştim.
Barajdan bi görüntü tipler kaymış bi vaziyette: ) Siyahlı olan ben pembeli arkadaş..

düşcüm dükkanın açıkmı kalmış ne :KK1:
baadin ve kotun çok hoşş kaydirigubbakcemile2

tiviti eteğin aynından bende var diye beğenmedim seni bak :KK1: gerçekten yakıştığı için beğendim
allttan üsten dekoltesin bugn hacı ne iş?? :jeyyar:

X