Bugün ne giydin? Çek görelim..

tuti seni görünce içim açılıyi bilimisin harikasın kuşum ya fiziğine bitiyorum ohaoldumsmile
kızlar saçımı boyayıp geliyorum ilk defa kendim boyuycam ya inş güzel olur eyvahedigeldismile

anamm n egüzel iltifatlar duyuyorum senden çok mersi tatlım teşekkür ederim,kuşum dikkat et yakma saçınıopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan

hanturkscum çokmersi tatlım kuğun sana kurban olsun...:kedipuyorumnanaktan

len tweety çok tarz olmuşsun gözlüğünün modelini çok beğendim markası ney acaba ???
mersii tatlım , eşimin tabiriyle kaynak gözlüğü kaydirigubbakcemile3 markası mercedes
elbisene bayıldım tatlım ya çok güzel taşımışsın valla mesela bana hiç yakışmaz bu tarz ama sende bayıldım
eminim sanada yakışacaktır canım fiziğin gayet iyi bence dene boshayallersmile
oyyyy ölimm mi ben ozaman şuracıktaaa akannehir sağol bitanem Şeniz

tişikkür ettim hanturks cüm :kedi:

Surmeli cok tatli bir yüzün var, göbisin de öyle... Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insaallah

Teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan

sürmeli göbüsün cok tatli sag saglim eline almak nasip olsun..
]

Amminn canım inşallahopuyorumnanaktan

twetty çiçek açtı bugün
yürürken çektim terlüklerim :)

küpem

bunlarda çotur çotur pozlarım

üf yawrum hepsi seninmiisositosositobayanssulusmile

Rica ederim arkadaslaropuyorumnanaktan

Twetty canim harika olmussun; cok begendim:jeyyar:
Elbise, küpe, terlikler ve gözlük; hepsi süper

Tuti fizik muhtesem; kiyafeti de cok güzel tasimissin

tweetyfb 0 mesajla sürekli izleyici olarak katılma buralara sende resmini koy görelim
benımde cok onceden berı dıkkatımı cekmıstı hatta soyelmıstım de

Son düzenleme:
Rica ederim arkadaslaropuyorumnanaktan

Twetty canim harika olmussun; cok begendim:jeyyar:
Elbise, küpe, terlikler ve gözlük; hepsi süper

Tuti fizik muhtesem; kiyafeti de cok güzel tasimissin

teşekkür ederim canım çok mersi opuyorumnanaktan

kontess bende bayıldım elbisene yaaa..bende bu aralar elbiseye taktım.halbuki hiç tarzım değilidir.hep spor giyinrim.1 tane bile topuklu ayakkabım yoktur

kızlar çok afedersiniz bişey sorcam 3 parça 60 cm çıt çıt nasıl oluyor yani 3 adet ayrı ayrı 60 cm uzunluğunda saçmı oluyor yoksa bir sıra 3 tane çıt çıt tokası olan tek parça 60 cm saç mı oluyor...sipariş vercem o yüzden sordum

bu arada kontes çok tarzsın kuzum

3 adet ayrı ayrı 60 cm uzunluğunda saç oluyor bebişimmm
teşekkür ederim :kedi:

xzgim teşekkür ederim canım, mor taşlı küpem de var ama belli olmamış canım bilekliği ondan taktım, takısız yapamıyorum işte napiim bayanssulusmile

Son düzenleme:
Sürmeli çok güzel bi hamiş olucaksın canım .. Hayırlısıyla kucağına aldığınıda görücez bebişini ..
Tuti ev için bile süslüsün hep özenmişimdir böle hatunlara
tiviti ilk defa bu kadar begendim canım seni .. elbise süper
kontes elbise çok güzel bende istiyorum
seçil beyaz pantolonlu kombinin çok hoş
selayhus seni sevmiyorum dal gibisin çünküm hıh .. (kıskançüyesimilisi)
atladığım varsa affola ..

Ayrıca burayı öncelerden beri sıkı takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim kimse eleştiriye gelemiyor.
Eleştiriyi kaldıramayan foto eklemesin. Eklediğim dönemlerde yapılan eleştirilere hiç bozulmaz aksine dikkate alırdım.(dozunda oldukça tabi :) )
Ve beyaz pantolon herkese yakışır. Yeter ki fiziğine uygun pantolon modelini bulsun.
Kıyafeti taşıyabilmek önemlidir oda insanın fiziğini tanıması ve ona uygun kıyafet bulmasından geçer.
İltifat ettiğim kişilerin hiçbiri ile kankiliğim yoktur dipnot olarak belirteyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…