Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugün ne yazık ki hava kapalı burda :a015: altıma da converse giyicem,grii
Bayıldımmm harikasın maşallah
taze taze giyinmis bulunuyorum :)) alisverise cikmadan önceki halim. bugun degisiklik oldu tekim ..:)

Her zamanki gibi süpersin bacım opuyorumnanaktan ama oğluşunla daha bi güzel çıkıyonuz fotolarda sempatiksalakcinni :1hug:

tatli tatli yorumlarinizdan ötürü hepinize tek tek tesekkür ederim ..
oglumun resmini koymamistim ama madem istek var onuda koydum ilk koydugum resmi editledim kenarina onuda SIKISTIRdim :))

selayım yawrum bişey sölemek istiyorum oğluşun hakkında siyah-beyaz çizgili üst çok yakışmış dikkat ettim 03 yazıyor(1903)oğluşunun kalbinde BJK aşkı yatıyor babası gibi heheheh küçük yavru kartalım benimmmm asil yavru kartalım...

neriman çok güzel olmuşsun canımm

seçill çok hoş ve güzel olmuşsun bluzun rengi çok güzell
bende aynı renkten bir etek aldım beyazla çok hoş oluyor bu renk

kontess çok uyumlusunn şekerrcim

selaycımm balım fıstık gibisinn yalınız bluzun bir beden daha küçüğü de güzel olabilirdii
oğluşunn fıstıklı lokum maşallah annesi

cok tesekkür ederim canim, resimde 82 kilo falandim canim
calismalara devam azicik daha kilo vereyim bol bol katilim buraya insallah senin gibi fistiklarin yaninda göz yormayalim sempatiksalakcinni

bende begendım walla,benimde var öyle cok guzel duruyorlar
tutımınde modayla alakalı bılmedıgı bır sey yok
sagolasin, aslinda bu tarz olmaz diyordum kalcalarim baya genis diye ama herkes cok yakistirinca bende cesarete geldim aldim

seyhan elbisen çok yakışmış masallah canım...
selayhus tesekkürlerr cnm ev hali işte
kaydirigubbakcemile3

mersi canim a.s.

seyhan, seçil çok şıksınız kızlar beğendim şahsen:):hulya:Şenizalkisalkisalkis
sagol benim esarp dükkani gibi ablam sırnaşık şey

taze taze giyinmis bulunuyorum :)) alisverise cikmadan önceki halim. bugun degisiklik oldu tekim ..:) istek üzerine oglumda ekledim

yaa seloşum şu köşedeki bıcırıgı bana verirmisin seveyim az:):)
yine süpersin fizigin 10 numara zatii

cok tesekkür ederim canim, resimde 82 kilo falandim canim
calismalara devam azicik daha kilo vereyim bol bol katilim buraya insallah senin gibi fistiklarin yaninda göz yormayalim sempatiksalakcinni

lütfen böyle düsünme canim kimsenin gözü yorulmaz simdiden ekle sen herkese yakisan sey ayridir Şeniz

sagolun kizlar gelen repler icin, ve resime yaptigim ekten sonraki yorumlar icin
twetty madamtosbag gnyd, nem olumunekankayizsmile
tuti hicbisi gözünden kacmiyor 03 :) ü hemen 1903 e bagladin hee yarin 07 giyeriz artik :)))) james bond amacli yoksa baska bisii icin deil :dance:

Son düzenleme:

öylemi dersin kaydirigubbakcemile3

pek vaktimde yok, arada firsat bulur resim ceker eklerim belki, bu arada hangi sehirdensin?

slm kızlaropuyorumnanaktan
bende bugün böleydim tabi iç giysim bunlardı
dışarı çıkarken ceket giyindimyerimseniben
altımda da bol pantalon etek vardı ve sarı burnu açık hafif topuklu ayakkabılarımbuyrunnnnnnnnn

Son düzenleme:
superisi, dreamlover harikasınız. dream kapalıda çok şıksın canım zevkin süper canım benim

askitooooom nerden aldin cabuk yaz :))
ne kadar §Ik durmus kiz o ayakkabilar

dreamlover seninde renklerin uyumlu olmus önce ic badisi neden lila diye düsünmüstüm sonra tsörtünün süslerini gördüm :) siyah badi ilede güzel durur sanirim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…