Bugün ne giydin? Çek görelim..

534.jpg
587.jpg

ayağımda dore ince topuklu sandalet vardı ...
saçlarım karamel rengiydi.

o gün bu ojeler yoktu tabii ki ayağımda başka zaman çekmiştim ayakkabımın resmini modelini göstermek için ekledim.

woww diyorum :kedi: çok güzelmiş ben normalde o rengi hiç sevmem kendime yakıştırmam sana çok güzel yakışmış hele ayakkabılar onlarda cok guzelmiş ballı kurabiyem ayaklarında cok duzgunmus kız kolay kolay ayak begenmem takıntılıyımdır ama senınkı kusursuz kaydirigubbakcemile

duydum ki tuti foto koymuş hemen geldimm kaydirigubbakcemile3
tuti hatun pek güzel olmuşsun bu arada aykkabılarına bayılmışam aklinialirimsmile
xzgi seni de pek bi şık buldum canım maşallahopuyorumnanaktan

darkolive resmı gormeden once bende sandım kı sısmansın senınde fızıgın guzel be canım cocuk dogurmussun daha yenı ondandır bırazcık fazlalıgın yerimseniben ayakkabıların bence uyumsuz olmus gıbı geldı sıyah gıysen daha ıyı olurmus bence ayrıca en cırkın dedıgın halı bıle cok guzelmıs egecıgın masallah :nazar:

woww diyorum :kedi: çok güzelmiş ben normalde o rengi hiç sevmem kendime yakıştırmam sana çok güzel yakışmış hele ayakkabılar onlarda cok guzelmiş ballı kurabiyem ayaklarında cok duzgunmus kız kolay kolay ayak begenmem takıntılıyımdır ama senınkı kusursuz kaydirigubbakcemile

xzgimkuzummmmmmmm saol bebem bende karameli sırf elbise için boyattım saçımı biliosun benim saçım cart sarı platin sarısı yani...elbiseyle o sarı pek uyumlu olmadı ama eliseyi görünce aşık oldum hemen aldım bu elbise için saçımı karamele boyattım 1 hafta sora saçımı platine boyattım tekrar...
bende ayaklara çok önem veririm canım çok bakarım ayaklarıma teşekkür ederim sanım o senin güzelliğin...

duydum ki tuti foto koymuş hemen geldimm kaydirigubbakcemile3
tuti hatun pek güzel olmuşsun bu arada aykkabılarına bayılmışam aklinialirimsmile
xzgi seni de pek bi şık buldum canım maşallahopuyorumnanaktan

tweetimmmm hehehehe teşekkür ederim balım o senin güzelliğin..ayakkabılarım al senin olsun tatlım ehehehehe

darkolive resmı gormeden once bende sandım kı sısmansın senınde fızıgın guzel be canım cocuk dogurmussun daha yenı ondandır bırazcık fazlalıgın yerimseniben ayakkabıların bence uyumsuz olmus gıbı geldı sıyah gıysen daha ıyı olurmus bence ayrıca en cırkın dedıgın halı bıle cok guzelmıs egecıgın masallah :nazar:

teşekkür ederim canım 3 ayda 89dan 76ya inebildim, yaza formda girebilirim inşallah bu gazla, kaydirigubbakcemile3 ayakkabılarım CADIARZU yeleğimle tam renk uyumu olmadı ama, aynı tonlarda diye düşündüm tam şekli çıkmamış aslında, sivri burun değil ama kovboy çizmesi gibi çok seviiyorum :kedi: napimmm :jeyyar:

xzgimkuzummmmmmmm saol bebem bende karameli sırf elbise için boyattım saçımı biliosun benim saçım cart sarı platin sarısı yani...elbiseyle o sarı pek uyumlu olmadı ama eliseyi görünce aşık oldum hemen aldım bu elbise için saçımı karamele boyattım 1 hafta sora saçımı platine boyattım tekrar...
bende ayaklara çok önem veririm canım çok bakarım ayaklarıma teşekkür ederim sanım o senin güzelliğin...

tweetimmmm hehehehe teşekkür ederim balım o senin güzelliğin..ayakkabılarım al senin olsun tatlım ehehehehe

en cok cılgınlıgını sevdım zaten:) cok uyumlu olmus canım elbıseyle deger valla:) bende uzunca bır sure karamel kullandım albumde gormussundur oraya daha cok foto eklemelıyım kaydirigubbakcemile3

darkolive bence daha çok balık etli duruyorsun canım lilolu değilsin bebişin maaşallah çok tatlı...
ayakkabılar siyah olsa daha güzel olurdu sanırım ama yeleğinlede ayakkabıların uyumlu olmuş aslında canım....

teşekkür ederim canım 3 ayda 89dan 76ya inebildim, yaza formda girebilirim inşallah bu gazla, kaydirigubbakcemile3 ayakkabılarım CADIARZU yeleğimle tam renk uyumu olmadı ama, aynı tonlarda diye düşündüm tam şekli çıkmamış aslında, sivri burun değil ama kovboy çizmesi gibi çok seviiyorum :kedi: napimmm :jeyyar:

ohh ohh masallah daha ne ıstıyorsun yaza fıtsın canım zemuszemus ayakkabıların guzel zaten ama ben yakıstıramadım canım corapla uymamıs tabı benım dusuncem bu sen ıstedıgın gbı gıy canım egecıgı op benım ıcın opuyorumnanaktan

en cok cılgınlıgını sevdım zaten:) cok uyumlu olmus canım elbıseyle deger valla:) bende uzunca bır sure karamel kullandım albumde gormussundur oraya daha cok foto eklemelıyım kaydirigubbakcemile3

çılgınımmmmmmm ben aşkına hazırım....öylemiydi bu şarkı hani şu burak kutun
hahahakaydirigubbakcemile3
ooooooooooooo xzgim benim daha ne çılgınlıklarım war wuuuuuuuuuuuuuu bi anlatsam şaşarsın...
albümüne baktım kuzummmmmmmmmmmm şimdiki saç rengin daha çok yakışıyor sana benceeeeeeeeeeeeeeeeee
kaydirigubbakcemile2

ben senin nişanlığına aşık oldum sölemeyi hep unutuyorum....aklinialirimsmile

tuti tuti tutu tututi :) anammm yetisemedim gitmisin bakmaya gelmistim. oglusumu uyuttum geldim artik geri kalan yorumlarimi yarin aksam yaparim,
cok güzelsin sekercim

tuti fiziginde cok güzel canim boyun uzun senin sanirsam iyi tasiyabiliyorsun giydigini

[ımg]http://i1003.hizliresim.com/2010/3/16/534.jpg[/ımg][ımg]http://i1003.hizliresim.com/2010/3/16/587.jpg[/ımg]
ayağımda dore ince topuklu sandalet vardı ...
Saçlarım karamel rengiydi.

o gün bu ojeler yoktu tabii ki ayağımda başka zaman çekmiştim ayakkabımın resmini modelini göstermek için ekledim.

waowwwwwwwwwwwww dıyorum masallhhh
cnm senın boyun kılon kac ??

darkolıve eleştirim bu spor kıyafete uymayan çoraba kahve muz veya koton çorap gıysen daha bır uyumlu gorunurdu onun dısında saçlar fonsuz veya jolesız ken toplu veya orgulu kullan ama yelek gomletk etek bot uyumu ve kucagındakıne dıyecek yokopuyorumnanaktan

tutı elbısen cok yakısmıs ama bu şıklıktakı bır elbıseye dore bır bıleklık yada kolye daha bır hareket katardı bebegım

maix haklısın kıyafetlerı gosterıyosun ama arka plan kıyafetlerı golgelıyor senı bılıyoruz toplamayı sevmıyosun ama eklerken kesersen arka planı daha bır estetık gorunur ve kıyafetın ve sen daha on planda olursunuz 2. resıme bayıldım bu arada cok dogal gorunuyor

MAİX=şapkanı sevsinler çok tatlı olmuşsun:nazar:
Ama odanın dağınıklığı sabah sabah başımı döndürdü vallaa
XEZGİ=Trençkotuna bayıldım çok yakışmış:nazar:
TUTİ= süper görünüyorsun:lepi::nazar:

X