Bugün ne giydin? Çek görelim..

gecmise bakmadim henüz resimleri ekliyeyim bide size göz atiiim bakiiim ne giyinmisiniz ne etmisiniz ben buralarda yokken :)

qülen surat yine yaramazlık peşinde qibi bakıyor :jeyyar:kaydirigubbakcemile3
inceciksin selaycm ohh ne qüzell çok hoşsun yine zemuszemus

selayhus maaşallah canım yaa zayıfsın ama fitsin hastalıklı gibi durmuyorsun maaşşallahhh kırbirbuçuk kere:)))

o delikanlıya bakmaktan sana dikkatli bakamadım gerçi şekerparem çıtır anam:))

jade, ilarzu, susu selayhus
çok hoş olmuşssunuz.
ilarzu senin şu makyaj stiline ve gözlerine hayranım susu seninde şu saçlarını makas getirip kesip kendime eklicemm ama askerinden korkuyorumkaydirigubbakcemile3

Neyse işte bugün bende böyleydimkaydirigubbakcemile5

Canım Çok Tatlı Çıkmışsın :lepi:

Erzummm, yerim senin pembik rujlu dudaanı...aklinialirimsmile Şeniz

belinay, kıyafetlerini beğendim, yakışmış sana.a.s
küçük bir öneri: saçının üstünü öyle kabarık mı desem, ne desem bilemedim, yani tepesini öyle yapmasan daha iyi olur sanırsam. çünkü bildiğim kadarıyla yüzün uzun, saç modelin de önler uzun. o nedenle tepeyi kendi haline bıraksan daha güzel olur...(bence)

gamze ve selayhus fiziklerin çok hoş giydikleriniz yakışıyooa.s.

jade seninde fiziğin süper çok şık olmuşsunna.s.

gamze çok sadesin
mersiii tatlummmmm kaydirigubbakcemile3

önerini dikkate alıcam tatlım çok teşekkür ederim böylesine güzel ve incitmeden yorum yaptığın için, evet tatlım saç modelim önleri uzun arkaları kısa ve evet yüzüm uzun benim yerimseniben

Son düzenleme:
arzum arzummzemuszemus kaşını gözünü yerimm maşallahh

incir tatlıları çok teşekkür ederim bideneler :sm_cool:Şeniz:asigim::1hug:

belinay teşekkür ederim seninkiler de yakışmış.

Rica ederim yerimseniben...Daha hoş gözükeceğini düşündüm... :1rolleyes:

ilarzuuum arzu kizim gözlerine bitiyorum masallah masallah ne kadarr anlamli bakiyorsun, jadeciim sende cok hos olmusun canimm..
belinay üst tsörtün hos ama pantalonun uyumlu olmamis gibime geldi cnm.
susu sende cok tatlisin cnm

ilarzum yorumunu okurken hastalikli :))) diyeeeceeksin sandim gözlerimi 8x actim :)))) sagol cnm benim
twettycim, minik06, gamzebelinay hepinize tsk ederim kizlar

jjade çok tatlı olmuşun diplerini boyamışsın:jeyyar: saç rengini çok beğeniyorum:lepi:
arkadaşında gayet güzel ve rahat giyinmiş:lepi: ohh bgn havada mis gibi kemerini ve eteğini çok beğendim
susu yine çok tatlısın :lepi:
ilarzu güzel gözlüm sana ne giysen yakışır bgnde pek hoşsun:asigim:
selayhusum nerelerdeydinklava:özlettin kendini :asigim:seni babetlerini kotunu tişortünü en çokta tatlı oğluşunu çok beğendim
belinay çok rahat ve sade giyinmişsin beğendim:lepi:
tweety anacım çok iddialı bi mayokini ama beğendim modelini
:jeyyar:
bu arada barbim ve cennet kokulum nerelerde özledik valla

bende hemmen ekleyip foto kaçayım hastaneye gidiyorum dönüşte burdayım tam gaz

Son düzenleme:
selayhus ve aybur teşekkür ederimm.. aybur çanta ve şalın uyumlu olmuşş hadi bakalım inşallah hayırlı haberlerle dönüceksin hastaneden

gecmise bakmadim henüz resimleri ekliyeyim bide size göz atiiim bakiiim ne giyinmisiniz ne etmisiniz ben buralarda yokken :)

Canım tshortunu ve ayakkabılarını çok beğendim.

canım herşey çok uyumlu fiziğine bayıldım zemuszemus

Aybur sende çok şıksın .

Son düzenleme:
ilarzuuum arzu kizim gözlerine bitiyorum masallah masallah ne kadarr anlamli bakiyorsun,
ilarzum yorumunu okurken hastalikli :))) diyeeeceeksin sandim gözlerimi 8x actim :)))) sagol cnm benim

Allah ne etmesin seni yaaa :roflol: dermiyim kuzucan öyle :roflol: çok teşekkür ederim sana da kabak çekirdeğim

ilarzu güzel gözlüm sana ne giysen yakışır bgnde pek hoşsun:asigim:

ŞenizŞeniz

aşkitom da beğendi çok teşekkürler şekerparem (fındıklı)cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…