Bugün ne giydin? Çek görelim..

Selam kizLarr .. uzuuun zamandir yokdum ortaLikda
maLum esim askerden döndüü pek giremiyordum ..
Ben yokken yeni topik baya bi ilerlemis yaa 500.küsür olmus kaydirigubbakcemile3

Bugünden itibaren araniza döndüm yer varmi banaa kaydirigubbakcemile3

Yarin bende cicislerimi giyip cekinirim aklinialirimsmile

Yaz geldikce birbirinden $Ik giyisiler gördüm topikde bayildim bunda belirtiyim kaydirigubbakcemile2

canım ikiside cok hoş ikincinin boyun kısmı harika ama bende 1 number dicemmm ayrıca fizigede maşallahhhopuyorumnanaktan :nazar:

teşekkürler canım

Sochic, o fiziğe çuval giysende olurmuş kaydirigubbakcemile3
Bence 1 no.

ay saol kuzum benim

2'yi çok beğendim canım,özellikle üst kısmı çok şık ama boyu çok fena ne uzun ne kısa arada kalmış,o yüzden ayakkabı ile yakıştıramadım.
zorundalıktan dolayı 1 diyorumohaoldumsmile

haklısın cnmm bence de arada kalmşşş şimdik bakıorum da kestiriim ben bunu

sochic canım 1 nolu bana basit gibin geldi sankim bilmiyorumkismile

2 nonun da üstü süper ama altı bol gelmiş biraz bilmiyorumkismile

2 numara diyorum ben CADIARZU

2 ye bi operasyon şart gibizemuszemus

Selam kizLarr .. uzuuun zamandir yokdum ortaLikda
maLum esim askerden döndüü pek giremiyordum ..
Ben yokken yeni topik baya bi ilerlemis yaa 500.küsür olmus kaydirigubbakcemile3

Bugünden itibaren araniza döndüm yer varmi banaa kaydirigubbakcemile3

Yarin bende cicislerimi giyip cekinirim aklinialirimsmile

Yaz geldikce birbirinden $Ik giyisiler gördüm topikde bayildim bunda belirtiyim kaydirigubbakcemile2

hoşgeldin guzuma.s. ayrıca bebişin mi geliyo hayırlı ugurlu olsun bitanem saglıcakla gelsin inşallahhhhopuyorumnanaktan :ecrin_bebek:

sochic canım 1. elbise çok şık ama biraz rahatsız gibi duruyor 2.nin daha rahat bi havası var, o yüzden bence ortama göre giy yani daha resmi bir ortam olucaksa 1 çok iyi olur ama kuduracaksanız 2.yle daha rahat edersin gibi geldi bana zemuszemus
tweety çok tatlı olmuşsun canım yaz gelince havan değişti valla
eudorabetaeteğin güzelmiş canım, bu arada boy ve kilomuz aynıymış ben de bi 4 kilo vermeyi istiyorum ya kaydirigubbakcemile2
neriman eşarbınla pantolonun çok uyumlu olmuş tatlım

hoşgeldin guzuma.s. ayrıca bebişin mi geliyo hayırlı ugurlu olsun bitanem saglıcakla gelsin inşallahhhhopuyorumnanaktan :ecrin_bebek:

Hosbuldum tatlim opuyorumnanaktan

Evettt tek gelmiyorum bu defa kaydirigubbakcemile3
göbisimde bi bebi$Le geLiyorum :emir_bebek:

cok tesekkürler cnm darisi tüm isteyenlerin basina insallah:lepi:

twetty pantalonun ve tsörtün ikiside cok hos ince fizike cokta ii durmus.
taytnin nerenin ??
yawyum pentinin jean taytı bu çok memnunum normal tayt gibi değil conversin üstüne bile geçiyor kot gibi
tviti çok hoşsun, her zamanki gibi a.s.

twettymmm yawrum çok mikemmelsin yineeeeeeopuyorumnanaktan

sochic canım 1. elbise çok şık ama biraz rahatsız gibi duruyor 2.nin daha rahat bi havası var, o yüzden bence ortama göre giy yani daha resmi bir ortam olucaksa 1 çok iyi olur ama kuduracaksanız 2.yle daha rahat edersin gibi geldi bana zemuszemus
tweety çok tatlı olmuşsun canım yaz gelince havan değişti valla
eudorabetaeteğin güzelmiş canım, bu arada boy ve kilomuz aynıymış ben de bi 4 kilo vermeyi istiyorum ya kaydirigubbakcemile2
neriman eşarbınla pantolonun çok uyumlu olmuş tatlım

kızlarrr çok vama çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

twetty tek kelimeyle harika olmuşsun bebegim
sochic ben 1 numaralı elbiseyi begendim 2 elbisenin üst kısmı güzel ama altını sevmedim

160.jpg

166.jpg

xzgim canim tsörtün cok hosuma gitti , yakasi kollarin hafif genis olmasi baskis süpermis.. güle güle giyin canim

kizlar hepicinizi cok begendim yine. alinti yapmaya üsendim..
bana gelen birbirinden güzel yorumlar icin cok cok tiskür ederimm..

bu da bugün ben ..

Uploaded with ImageShack.us

askıtom cok guzel kombının kolyende cok sırın ama kupenı sevmedım kocamanmıs gozum korktu ohaoldumsmile

askitom siyah beyaz uyumun güzel olmus canim.... kollarinda gömlekmi var üzerindeki hirka kisa kolluda altindan görünen kolunmu onu anliyamadim ama :) her nasil olursa olsun kiyafetin seker olmus küpe haric hosuma gitti cnm

bende geldimmsırnaşık şey bende bu aralar bu tarz takiliyorum

Eklentiler

• $DSCF0598.jpg
    $DSCF0598.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 23
buda bi baska genelde kiyafet lerimi zaten yakistiginda cekerim bilgisayarda durur:içelim:

Eklentiler

• $QTGd-11a-1_rIXHeK5uZb[1].jpg
    $QTGd-11a-1_rIXHeK5uZb[1].jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 23
X