Bugün ne giydin? Çek görelim..

görebildiklerim;

tiviti mutfağının önündeki resimde giydiklerini çok beğendimi yaz geldikçe fıstıklaşıyorsun hee aklinialirimsmile

rabarba saçlarına bayıldım aklinialirimsmile

pandora kotun harika durmuş, ayağındaki ayakkabıları ben giysem kötü dururdu ama sana gerçekten çok yakışmış bantında çok uyumlu aklinialirimsmile

kontess istanbul badin gerçekten güzel, alan zevkliymiş :)

aybur siyah beyaz aşığı olduğumu bildiğin içinmi giyerek gözümü okşuyorsun aklinialirimsmile

seloşumm üstündeki badi triko tarzı şeye bayıldım, çok severim boğazlı kısa kollu şeyleri aklinialirimsmile

ezgimm, nişanlın ve ailesi çook güzel yerlerde yaşıyorlarrr ya
şortuna ve narin akkabılarına ayaklarına bayıldımmm aklinialirimsmile

aşkito üstündedi dudaklı badiyi giydiren bi kocan olduğu için öncelikle çokk şanslısın
harika ama bir o kadarda giymesi cesaret isteyen bir badi bayıldım aklinialirimsmile

düş üstündeki badi çook güzel , tam benim tarzım aklinialirimsmile

unuttuklarım varsa affola :kedi: :kedi:

yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar tweety84 melike ecesu ve b&m üçünüzü kocaman öpüyorummmmm Şeniz

selayhus sanslı hatunsun orda alısveriş yapmak olay dimi indirimler tam indirim oluyor kaydirigubbakcemile2 ayrıca fizigin masalahhh:lepi:

kelebek1238 valla alisveris hic kolay degil cok kararsiz kaliyorum :) yaz indirimi bide kIS indirimi yapiyorlar tam anlamiyla indirim olarak fiyatlar ozaman cok uygun oluyor amma velakin cesit türkiyede coook coook fazla istanbulda bi acildinmi ooooooo sec begen al vallahi..
tsk ederim yorumun icin. sen benim yeni ayakkabilar icin dedin galiba evet onda fiyat konusunda cok sansliydim :dance:

Herkeşleri çok biğendim

ama tivitinin üstünde durmadan geçemicem

ahanda durdum :1rolleyes:

çokk güzel olmuşsunnn canım çok beğendim bu kıygetlerini çok hoş saçın teninle uyumu kıyafetin harikaaaa

kız pandora bitiriyon beni sen yaaaboshayallersmile

kelebek1238 valla alisveris hic kolay degil cok kararsiz kaliyorum :) yaz indirimi bide kIS indirimi yapiyorlar tam anlamiyla indirim olarak fiyatlar ozaman cok uygun oluyor amma velakin cesit türkiyede coook coook fazla istanbulda bi acildinmi ooooooo sec begen al vallahi..
tsk ederim yorumun icin. sen benim yeni ayakkabilar icin dedin galiba evet onda fiyat konusunda cok sansliydim :dance:

evet kuzum ama orda cocuklar ıcın cok secenek var buyukler ıcınde tabı kalıtelı urunu ındırımde ucuza alabılıyosun tr bole degıl kalıtelı urunu ucuza almak zorkaydirigubbakcemile2

Ezgi şortlu kombinin çok cici olmuş ayakkabılarını çok beğendim boshayallersmile

aşkitom badin çok güzelmişş aklinialirimsmile

twety çok alımlı duruyosun aklinialirimsmile

selayhus keşkem senin kadar zayıf olabilsem boshayallersmile

rabarba leoparlı bodyin çok güzelmiş saçlarında öylee boshayallersmile

kontess çantanı çok beğendim küpelerinde çok ciciymiş tişörtünde öyle bayanssulusmile

seçil yaramaz kız çocukları gibisin saçların yüz yapın çok tatlı zemuszemus

Son düzenleme:
teşekkür ederim güzel yorumlarınız için
selayhusum sadeliğini çok seviyorum,her ne giydiysen koyuyorsun çok samimi,çok içten geliyorsun bana gülen suratımının annesi:)

eudorabeta canim tesekkür ederim
xzgim canim düsüncelerin cok mutlu etti beni ,camdada gördügünde ayni kiyafetlerle oluyorum demi :) sagol tatli arkadasim.
ilarzum vallahi yorumunu okurken agzim kulaklarima gitti dayandi cok sevindirik oldum yaa ne diyecegimi sasirdim :)) bisey giyinmedende güzelsin demisin ben giyineyim yaa :) cok sekersin kizzz 30 yasinda citir ana lafini duymak anlatilmaz duygu :dance:

eudorabeta canim tesekkür ederim
xzgim canim düsüncelerin cok mutlu etti beni ,camdada gördügünde ayni kiyafetlerle oluyorum demi :) sagol tatli arkadasim.
ilarzum vallahi yorumunu okurken agzim kulaklarima gitti dayandi cok sevindirik oldum yaa ne diyecegimi sasirdim :)) bisey giyinmedende güzelsin demisin ben giyineyim yaa :) cok sekersin kizzz 30 yasinda citir ana lafini duymak anlatilmaz duygu :dance:

anlatılmaz yaşanır diyorsun hee:)) zemuszemus

biz duyacaz mı inşallahh umarum maşallahh:Saruboceq:

duymazsam sana sölerim sen de bana sölersin olar mı çiçeğim? yerimseniben

görebildiklerim;

tiviti mutfağının önündeki resimde giydiklerini çok beğendimi yaz geldikçe fıstıklaşıyorsun hee aklinialirimsmile

rabarba saçlarına bayıldım aklinialirimsmile

pandora kotun harika durmuş, ayağındaki ayakkabıları ben giysem kötü dururdu ama sana gerçekten çok yakışmış bantında çok uyumlu aklinialirimsmile

kontess istanbul badin gerçekten güzel, alan zevkliymiş :)

aybur siyah beyaz aşığı olduğumu bildiğin içinmi giyerek gözümü okşuyorsun aklinialirimsmile

seloşumm üstündeki badi triko tarzı şeye bayıldım, çok severim boğazlı kısa kollu şeyleri aklinialirimsmile

ezgimm, nişanlın ve ailesi çook güzel yerlerde yaşıyorlarrr ya
şortuna ve narin akkabılarına ayaklarına bayıldımmm aklinialirimsmile

aşkito üstündedi dudaklı badiyi giydiren bi kocan olduğu için öncelikle çokk şanslısın
harika ama bir o kadarda giymesi cesaret isteyen bir badi bayıldım aklinialirimsmile

düş üstündeki badi çook güzel , tam benim tarzım aklinialirimsmile

unuttuklarım varsa affola :kedi: :kedi:
tenk yu leydim Şeniz
Herkeşleri çok biğendim

ama tivitinin üstünde durmadan geçemicem

ahanda durdum :1rolleyes:

çokk güzel olmuşsunnn canım çok beğendim bu kıygetlerini çok hoş saçın teninle uyumu kıyafetin harikaaaa

kız pandora bitiriyon beni sen yaaaboshayallersmile

Ezgi şortlu kombinin çok cici olmuş ayakkabılarını çok beğendim boshayallersmile

aşkitom badin çok güzelmişş aklinialirimsmile

twety çok alımlı duruyosun aklinialirimsmile

selayhus keşkem senin kadar zayıf olabilsem boshayallersmile

rabarba leoparlı bodyin çok güzelmiş saçlarında öylee boshayallersmile

kontess çantanı çok beğendim küpelerinde çok ciciymiş tişörtünde öyle bayanssulusmile

seçil yaramaz kız çocukları gibisin saçların yüz yapın çok tatlı zemuszemus

üstümde dur hatta hiç inmesende olur yawrum sen brrrrrrrr Şenizsırnaşık şey teşekkür ederim güzel gözlümm hihoyyyt

bende dün böyleydimmzemuszemus
ahh bidee kilo verebilsemm şu göbişş gitsee boshayallersmile

X